DyNed Sınavı2019-02-19T21:20:47+03:00

Project Description

Dyned Sınav Hazırlık

Ön Bilgi Formu
Whatsapp Bilgi
Uzman Öğretmenler Eşliğinde, %100 Eğitim Garantisi
Loading

Türkiye’nin en prestijli şirketlerinden biri olan ve her yıl pek çok insanın başvuruda bulunduğu Türk Hava Yolları, başvuran adayları seçerken iki yazılı sınav ve bir mülakat yapmaktadır. Genel yetenek ve İngilizce bilgisi ölçülen sınavlarda başarılı olan adaylar son aşama olan mülakata hak kazanmaktadırlar.

Türk Hava Yolları’nda görev alacak kabin ekibi, pilotlar, yer hizmetleri ve diğer tüm personeller iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmalıdır. Bu sebeple, adayların İngilizce sınavı şartlarını ve içeriğini iyi bilmeleri, bu doğrultuda hazırlanmaları gerekir.
Genel olarak dinleme ağırlıklı bir sınav olan DYNED çoktan seçmeli ve boşluk doldurma içeren sorular barındırmaktadır. Adaylar sorulara cevap verdikçe sorular zorlaşarak devam etmektedir.
Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak birebir özel derslerle deneyimli eğitmen kadromuz ve alanında uzman danışmanlarımızla Türk Hava Yolları ailesine katılıp hayallerini gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız.

Dyned Kursuna katılabilmeniz için seviyenizini bilmeniz  gerekmektedir, aşağıdaki sınavı çözerek ne kadarlık bir özel derse ihtiyacınız olduğunu tespit edebilirsiniz.
Dyned Yeterlilik Testi
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?