İngilizce Özel Ders2019-06-26T15:19:23+03:00

Project Description

Özel Ders

Ön Bilgi Formu
Whatsapp Bilgi
Uzman Öğretmenler Eşliğinde, %100 Eğitim Garantisi
Hemen Seviyeni Belirle
Loading

Neden Birebir İngilizce Eğitim ?

İngilizce eğitim almak isteyen ancak çalışma saatlerinden dolayı grup derslerine katılamayan ya da kısıtlı zamanı olan öğrencilerimiz için tamamen kendi gün ve saatlerine göre hazırladığımız ders programıdır.

Özel ders programlarımız genel İngilizce, sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesine yönelik verilmektedir. Genel İngilizce öğrenmeye yönelik özel derslerimizde, öğrencimiz Intermediate seviyesine ulaşana kadar Türk öğretmenlerle ders alacaklardır. Intermediate seviyesinden sonra yabancı öğretmenle ders almaya başlayacak ve eğitimlerini de yabancı öğretmenle bitireceklerdir.

Sınav İngilizcesi için hazırladığımız özel ders programında ise alanında uzmanlaşmış öğretmenlerimiz ders vermektedirler. TOEFL, IELTS, YDS, PROFICIENCY, LYS-5, PTE, CAE, CPE ve TOEIC sınavlarına yönelik eğitim verilmekteyiz. Bu sınavlara yönelik eğitim alacak olan öğrencilerin tercihen C1 (Advanced) seviyesinde olmaları, en az da B2 (Upper-Intermediate) olmaları gerekmektedir.Özel ders programımızda eğitim yanında öğrencilere sınav psikolojisi,sınav taktikleri,soru okuma taktikleri de verilmektedir

İş ingilizcesi için verdiğimiz özel derslerde ise kişinin mesleğiyle ilgili terimlerin öğretilmesi, resmi yazışma dilinin ve akıcı konuşmanın geliştirilmesi amaçlanmaktadır.bu eğitim sonunda öğrenci iş ortamında rahatlıkla bir toplantıyı sürdürebilme işiyle ilgili makale okuyabilme haberleri anlayabilme ya da bir iş görüşmesi yapabilme seviyesine ulaşabilmektedir. İş İngilizcesi eğitimimiz yabancı öğretmenlerimizle verilmektedir.

özel ders
Loading
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?