Intermediate Seviyesi2018-10-06T11:58:17+03:00

Project Description

Genel İngilizce

B1 ıntermediate Seviyesi (Orta)

Ön Bilgi Formu
Whatsapp Bilgi
A1 Başlangıç Seviyesi -Elementary
Uzman Öğretmenler Eşliğinde, %100 Eğitim Garantisi
Loading

B1 Intermediate Seviyesi Nedir?

Kurumumuzda olan Avrupa Standartlarında kabul görülen beş seviyemizin ”Orta Seviyesi” olan B1 (INTERMEDIATE) öğrencimizin ingilizceyi didaktik ve dinamik bir şekilde kullandığı seviyemizdir. Öğrencimizin intermediate seviyesinde gramer eğitimi devam etmekle birlikte konuşma,okuma,yazma,dinleme ve okuduğunu anlama üzerinde durulur.Bu seviyede gramer yapısı büyük oranda tamamlanmış olur.Karışık yapılar ile cümleler kurabilir ve yazılı ve sözlü bir şekilde kolaylıkla cevaplar verebilir.

Hemen Seviyeni Öğren
Hafta içi Grupları – 1 Seviye 8 Hafta Sürmektedir Hafta sonu Grupları – 1 Seviye 12 Hafta Sürmektedir
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 10:00-13:00 Cumartesi-Pazar 09:30 – 12:30
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 17:00 – 19:10 Cumartesi-Pazar 13:00 – 16:00
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 13:00-16:40 Cumartesi-Pazar 16:30 – 19:30

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, Avcılar İngiliz Kültürde Eğitiminizi tamamladıktan sonra 2. bir dil öğrenmek isterseniz %80 indirim hakkına sahip olursunuz. Kurumumuzda İspanyolca, Almanca, Rusçanın yanı sıra birçok ikinci dilde eğitim alma imkânına sahipsiniz.

Eğitim süresince derslere katılım sağlandığı halde, sınavlarda başarısız olursanız, ekstra  bir ücret ödemeden aynı eğitimi ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahip olursunuz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçilemeyeceği için %100 öğrenme garantisine sağlanmış olunur.

Eğitim süresince derslere katılım sağlandığı halde, sınavlarda başarısız olursanız, ekstra  bir ücret ödemeden aynı eğitimi ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahip olursunuz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçilemeyeceği için %100

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, sadece eğitimleri devam ederken değil, eğitimleri bittikten sonra dahi ömür boyu aktivite sınıflarından ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ yararlanma hakkına sahiptirler. Bunun için tek yapmaları gereken web sitemizden yayınlanan aktivite sınıflarını takip etmeleridir.

öğrenme garantisine sağlanmış olunur.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri,  kursudaki derslerin yanısıra interaktif olarak 5 yıl süreyle Ücretsiz ve Online ingilizce eğitimlerinden faydalanabilirler.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri, kendilerine verilen Avrupa Dil Pasaportu ile birçok kurum ve kuruluşta geçerli olan Avrupa Dil Konseyi tarafından onaylanmış bir sertifikaya sahip olurlar. Edinilen sertifika ile gerek yurt dışı gerekse yurt içinde kamu kurum ve kuruluşları dahil olmak üzere birçok alanda  çalışabilecekleri gibi vize alımları, Erasmus programları, dil tazminatı ve yurtdışı yüksek lisans programlarında kendilerine kolaylık sağlanma hakkına sahip olurlar.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri ders süresince kullanılacakları eğitim materyallerine ektsra bir ödeme yapmazlar. Eğitim ile alakalı her türlü matertal kurum tarafından ücretsiz olarak temin edilir.

  • İnternet üzerinden alışveriş ve rezarvasyon yapabilirsiniz.
  • Bir ürün ya da hizmet satın alırken satıcıyla karşılıklı fiyat pazarlığı yapabilirsiniz.
  • Bir hikaye anlatabilirsiniz.
  • Yabancı bir toplumun inançları ve yaşam tarzları hakkında saygı ifadelerini kullanabiliriniz.
  • Deneyimerinizi ve günük yaşantınızda olan olaylar hakkında kısa metinler yazabilirsiniz.
  • TV programları ve filmlerin alt yazılarını anlayabilirsiniz.
  • Kendi mesleğinizle ilgili ayrıntılı soruları yanıtlayabilirisniz.

   HEDEF KİTLE ;

Üniversite yabancı dil sınavına hazırlanan öğrenciler.

Yurtdışı kısa süreli vize uzun süreli oturum izni almak isteyen kişiler.

İngilizcesini geliştirip ingilizce de ki bir diğer gramer (dilbilgisi) öğrenmek isteyenler.

”speaking” konuşmasını geliştirmek isteyenler.

Öğrendiklerini uluslararası bir belgeyle kanıtlamak isteyenler.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?