Pre-Intermediate Seviyesi2018-10-06T11:56:48+03:00

Project Description

Genel İngilizce

A2 Pre Intermediate Seviyesi (Ön Orta)

Ön Bilgi Formu
Whatsapp Bilgi
a2 pre intermediate
Uzman Öğretmenler Eşliğinde, %100 Eğitim Garantisi
Loading

A2 Pre Intermediate Seviyesi Nedir?

Avcılar İngiliz Kültür gerek eğitim gerek eğitim kadrosu gerekse kurum ve ders mekanları olarak ingilizceyi en iyi şekilde ve akıcı bir şekilde öğreneceğiniz bir dil kurumudur.Avrupa Dilleri Çerçevesi Programında (CEFR) A2 (ön orta) seviyesi olarak adlandırılır.

Pre-Intermediate seviyesinde öğrencilerimiz bir öndeki seviyede öğrenilen ingilizce temeli üzerinden bir geçiş yaptıktan sonra öğrendiklerini artık bir yabancı karşısında kullanmaya hazır hale gelmiş olurlar.İngilizceyi aktif bir şekilde kullanmayı öğrenir ve seviye içeriğine uygun olarak gramer (dilbilgisi) yapısını görüp bunu gündelik hayatlarında kolay ve akıcı bir şekilde kullanma eğiliminde olurlar.

Kurumumuz  bu seviyede Dinleme-Okuma-Yazma ve Konuşma becerisini geliştirip dilin doğru ve etkin kullanılmasını planlayıp ve öğrencilerinin daha etkili ve didaktik bir eğitim süre ci geçirmesini hedefler.

Hemen Seviyeni Öğren
Hafta içi Grupları – 1 Seviye 8 Hafta Sürmektedir Hafta sonu Grupları – 1 Seviye 12 Hafta Sürmektedir
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 10:00-13:00 Cumartesi-Pazar 09:30 – 12:30
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 17:00 – 19:10 Cumartesi-Pazar 13:00 – 16:00
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 13:00-16:40 Cumartesi-Pazar 16:30 – 19:30

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, Avcılar İngiliz Kültürde Eğitiminizi tamamladıktan sonra 2. bir dil öğrenmek isterseniz %80 indirim hakkına sahip olursunuz. Kurumumuzda İspanyolca, Almanca, Rusçanın yanı sıra birçok ikinci dilde eğitim alma imkânına sahipsiniz.

Eğitim süresince derslere katılım sağlandığı halde, sınavlarda başarısız olursanız, ekstra  bir ücret ödemeden aynı eğitimi ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahip olursunuz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçilemeyeceği için %100 öğrenme garantisine sağlanmış olunur.

Eğitim süresince derslere katılım sağlandığı halde, sınavlarda başarısız olursanız, ekstra  bir ücret ödemeden aynı eğitimi ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahip olursunuz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçilemeyeceği için %100

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, sadece eğitimleri devam ederken değil, eğitimleri bittikten sonra dahi ömür boyu aktivite sınıflarından ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ yararlanma hakkına sahiptirler. Bunun için tek yapmaları gereken web sitemizden yayınlanan aktivite sınıflarını takip etmeleridir.

öğrenme garantisine sağlanmış olunur.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri,  kursudaki derslerin yanısıra interaktif olarak 5 yıl süreyle Ücretsiz ve Online ingilizce eğitimlerinden faydalanabilirler.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri, kendilerine verilen Avrupa Dil Pasaportu ile birçok kurum ve kuruluşta geçerli olan Avrupa Dil Konseyi tarafından onaylanmış bir sertifikaya sahip olurlar. Edinilen sertifika ile gerek yurt dışı gerekse yurt içinde kamu kurum ve kuruluşları dahil olmak üzere birçok alanda  çalışabilecekleri gibi vize alımları, Erasmus programları, dil tazminatı ve yurtdışı yüksek lisans programlarında kendilerine kolaylık sağlanma hakkına sahip olurlar.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri ders süresince kullanılacakları eğitim materyallerine ektsra bir ödeme yapmazlar. Eğitim ile alakalı her türlü matertal kurum tarafından ücretsiz olarak temin edilir.

  • Günlük hayatınızda konuşma esnasında doğrudan size yöenltilen açık ve basit cümleleri anlayabilir ve cevaplayabilirsiniz.
  • ATM’lerdeki yönlendirmeleri anlayabilir ve kolay bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz.
  • Basit bir dille yazılmış size yakın olan konular ile alakalı işler hakkında anlatımları anlayabilirsiniz.
  • Haritaya bağlı kalarak bir yeri tarif edebilir ve tarif edilen yeri anlayabilirsiniz.

HEDEF KİTLESİ ;
A1 de edinmiş olduğunuz gramer (dilbilgisi) geliştirmek isteyenler.
Bildiğiniz kelimeleri öğrendiğiniz gramer (dilbilgisi) pekiştirip kısa cümleler kurmak isteyenler
Temel ihtiyaçlarını karşılamak için kişiler arası iletişim kurmak isteyenler.
Öğrendiklerini uluslararası geçerliliği olan bir belgeyle kanıtlamak isteyenler.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?