Upper-Intermediate Seviyesi2018-10-06T12:06:05+03:00

Project Description

Genel İngilizce

B2 Upper Intermediate Seviyesi (Orta Üstü)

Ön Bilgi Formu
Whatsapp Bilgi
A1 Başlangıç Seviyesi -Elementary
Uzman Öğretmenler Eşliğinde, %100 Eğitim Garantisi
Loading

B2 Upper Intermediate Seviyesi Nedir?

B2 ingilizce seviyesi, Avrupa Dilleri Çerçevesinde dördüncü seviyesidir. Yani genel ingilizcenin bitip akademik ingilizceye geçilen seviyedir.Bu seviyede öğrenci genel bir gramer bilgisine sahip olup ”speaking-wiriting-reading-listening” de herhangi bir yardım almadan dili aktif bir şekilde sosyal hayatında kullanabilir. Dilin temelinin sağlamlaştığı gramerin sonlanmaya başladığı konuşmanın son derece akıcı olduğu seviye olarakta adlandırılabilir.

Hemen Seviyeni Öğren
Hafta içi Grupları – 1 Seviye 8 Hafta Sürmektedir Hafta sonu Grupları – 1 Seviye 12 Hafta Sürmektedir
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 10:00-13:00 Cumartesi-Pazar 09:30 – 12:30
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 17:00 – 19:10 Cumartesi-Pazar 13:00 – 16:00
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 13:00-16:40 Cumartesi-Pazar 16:30 – 19:30

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, Avcılar İngiliz Kültürde Eğitiminizi tamamladıktan sonra 2. bir dil öğrenmek isterseniz %80 indirim hakkına sahip olursunuz. Kurumumuzda İspanyolca, Almanca, Rusçanın yanı sıra birçok ikinci dilde eğitim alma imkânına sahipsiniz.

Eğitim süresince derslere katılım sağlandığı halde, sınavlarda başarısız olursanız, ekstra  bir ücret ödemeden aynı eğitimi ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahip olursunuz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçilemeyeceği için %100 öğrenme garantisine sağlanmış olunur.

Eğitim süresince derslere katılım sağlandığı halde, sınavlarda başarısız olursanız, ekstra  bir ücret ödemeden aynı eğitimi ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahip olursunuz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçilemeyeceği için %100

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, sadece eğitimleri devam ederken değil, eğitimleri bittikten sonra dahi ömür boyu aktivite sınıflarından ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ yararlanma hakkına sahiptirler. Bunun için tek yapmaları gereken web sitemizden yayınlanan aktivite sınıflarını takip etmeleridir.

öğrenme garantisine sağlanmış olunur.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri,  kursudaki derslerin yanısıra interaktif olarak 5 yıl süreyle Ücretsiz ve Online ingilizce eğitimlerinden faydalanabilirler.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri, kendilerine verilen Avrupa Dil Pasaportu ile birçok kurum ve kuruluşta geçerli olan Avrupa Dil Konseyi tarafından onaylanmış bir sertifikaya sahip olurlar. Edinilen sertifika ile gerek yurt dışı gerekse yurt içinde kamu kurum ve kuruluşları dahil olmak üzere birçok alanda  çalışabilecekleri gibi vize alımları, Erasmus programları, dil tazminatı ve yurtdışı yüksek lisans programlarında kendilerine kolaylık sağlanma hakkına sahip olurlar.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri ders süresince kullanılacakları eğitim materyallerine ektsra bir ödeme yapmazlar. Eğitim ile alakalı her türlü matertal kurum tarafından ücretsiz olarak temin edilir.

 • Konuşma sırası size geldiğinde konuşmayı başlatıp devam ettirip doğal bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.
 • Genel konularda makale özetlerini yazabilirsiniz.
 • Bir film ya da kitap hakkında özet yazabilirsiniz.
 • Basit bir gazete haberi ele alabilirsiniz.
 • Bir arkadaşın ya da bir tanıdık ile mektuplaşacak kadar kişisel mektuplarda belirtilen olayların anlatımını duygu ve dileklerini anlayabilirsiniz.
 • ilgi alanınızla örtüşen basit metinleri anlayabilirsiniz.
 • Bir görevi bitirmek için gerekli özel bilgilerin uzun ya da bir çok kısa metinlerin içinde bulabilirsiniz.

HEDEF KİTLE ;

 • TOEFL-IELTS-YDS sınavına girecek olan kişiler.
 • İngilizcesini akıcı bir şekilde günlük hayatında kullanmak isteyen kişiler
 • Birisinden yardım almadan karşında ki kişiyle düzgün iletişimler kurmak isteyen kişiler.
 • Yurt dışını gezmek yeni kültürler tanımak isteyen kişiler.
 • İngilizcenin her anlamda (kelime-gramer-cümle) kavramlarını tüm detaylarıyla öğrenmek isteyen kişiler.
 • Öğrendiklerini uluslararası bir belgeyle kanıtlamak isteyenler.
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?