Genel İngilizce Kursu

/Genel İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu2019-08-08T17:19:54+03:00

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

Globalleşen dünyada dil öğreniminin önemi tartışmasız bir gerçektir. 21. yüzyılda gerçek bir dünya vatandaşı olmanın formüllerinden biri de hiç şüphesiz ki ana diliniz dışında en az bir dil bilmekten geçer. Böyle bakıldığında İngilizce’nin dünya üzerindeki rolü ve gücü de yadsınamaz. Bu noktada Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bizler, Avrupa Dil Portfolyosu sınıflandırmasına göre başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar eğitim vermekteyiz. Eğitime başlamadan önce öğrenci adaylarımıza yaptığımız seviye tespit sınavlarımız ile onları, doğru seviyeden başlatmak ve gerek eğitimleri sırasında gerekse bitiminde %100 öğrenme garantisi vererek edindikleri dil bilgisini, tüm dünyada geçerliliği olan uluslar arası dil pasaportu ile ömür boyu kanıtlamaktayız. 

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda görev alan  yerli ve yabancı eğitmenlerimiz dünyanın her yerinde öpretmenlik yapabilecekleri diplomalara sahip ve tecrübe sahibi kişilerden oluşur. Genel İngilizce öğretimine ek olarak YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS, TOEIC gibi ulusal ve uluslar arası sınavlara da hazırlama yetkinliğine sahip öğretmenlerle çalıştığımız kurs merkezimiz, aynı zamanda uluslar arası geçerliliği olan TESOL adlı öğretmen yetiştirme programında da yetkili merkezlerden biridir.  

Farklı gün ve saatlerde eğitim alabilen öğrencilerimiz, haftanın altı günü ana derslerine ek olarak aktivitelere katılır ve öğrendiklerini uygulama fırsatı bulurlar. Böylece öğrenilen bilgi kalıcı hale gelir. Öğrencilerimiz eğitimleri boyunca her seviyede eğitim materyellerini de ücretsiz edinirler ve son teknolojiye uygun olarak, kare kod uygulaması içeren kitaplarımızla evlerinde de dinleme pratiklerini gerçekleştirebilirler. 

Eğitimlerinin sonunda alacakları Avrupa Dil Pasaportuna ek olarak, beş yıllık bir online eğitim paketi ve ömür boyu aktivite derslerine katılım hakkı tanıdığımız öğrencilerimizin edindikleri dil öğrenimini unutmamaları için tüm olanaklarımızla süresiz olarak desteğimize devam etmekteyiz. 

Sizler de eğitim kalitesi yüksek bir ortamda İngilizce öğrenmek istiyorsanız, sizleri daha detaylı bilgi verebilmek adına kurs merkezimize bekliyoruz. 

İNGİLİZCE ÖĞRENMEK GERÇEKTEN ZOR MU ?

Hepimizin bildiği gibi, hiç birimiz anadilimizi öğrenirken ilk önce dil bilgisi yapısını öğrenmedik. Duyarak, işitsel bir şekilde  ana dilimizi öğrendiğimize göre, ingilizce öğrenmek neden bu şekilde olmasın?. İngilizcenin kurallarını öğrenmenin yanısıra, konuşarak dil bilgisi öğrenmenin, eski teorik yapıdan uzak, daha fazla karşılıklı etkileşim ile olduğuna inanıyoruz.

PEKİ NE YAPMALIYIM ?

 • Okuyun;

  Elinize ne geçerse okuyun, yabancı kitaplar, gazeteler, dergiler. Çok okumak bir kelimeyi defalarca görmek demektir. Buda sizin kelime dağarcığınızı genişletir.

 • Dinleyin;

  Bol bol müzik dinleyin.Başlarda anlamayacaksınız, bu çok normal ama asla pes etmeyin. Belki bir metrobüste işe giderken, belki otobüs yolculuğu yaparken, belki de sabah yürüyüşünde. Hatta evde kahvaltınızı yaparken bile, farklı aksanlarda yabancı şarkılar dinlemek sizin hem kulak aşinalığınızı arttıracak hem de telaffuzunuz gelişmesine olanak sağlayacaktır.

 • Yazın;

  İngilizce içerikli forumlarda dolaşın, yorumlar bırakın ve sorular sorun. Karşılıklı konuşmaya nazaran yazışmak daha rahattır. Yazacağınız şeyler size saçmada gelse yazın. Bu sizin cümle kurma yeteneğinizi geliştirecek ileri ki zamanlarda daha uzun cümleler kurarken zorlanmamanızı sağlayacaktır.

 • Konuşun;

  İnsanlarla ingilizce konuşmaktan çekinmeyin. Buna ilk olarak yakın çevrenizden ve ailenizden başlayabilirsiniz. Onlarla kısa diyaloglara girebilir, kısa cümleler kurarak iletişim sağlayabilirsiniz. Bu sizin ingilizce konuşmak adına ilk adımınız olacaktır ve konuştukça öz güveninizi yükseltecektir. Doğru telaffuz etmenize gerek yok, sadece anlatmak istediğinizi doğru bir zaman kalıbında karşı tarafa aktarmaktır mühim olan. Ve bunu zamanla başardığınızı göreceksiniz

Seviye Tespit Sınavı
2018-10-06T12:06:05+03:00

Upper-Intermediate Seviyesi

B2 ingilizce seviyesi, Avrupa Dilleri Çerçevesinde dördüncü seviyesidir. Yani genel ingilizcenin bitip akademik ingilizceye geçilen seviyedir.Bu seviyede öğrenci genel bir gramer bilgisine sahip olup ''speaking-wiriting-reading-listening'' de herhangi bir yardım almadan dili aktif bir şekilde sosyal hayatında kullanabilir.

2018-10-06T12:04:59+03:00

Advanced Seviyesi

Öğrencimiz bu seviyede İngilizceyi akademik düzeyde metinler yazabilecek, duyduğu bir cümleyi anlayıp çevirisini yapabilecek ve akıcı bir şekilde konuşma becerisini en üst düzeye çıkaracaktır.

2019-06-26T15:19:23+03:00

İngilizce Özel Ders

Özel ders programlarımız genel İngilizce, sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesine yönelik verilmektedir. Genel İngilizce öğrenmeye yönelik özel derslerimizde, öğrencimiz Intermediate seviyesine ulaşana kadar Türk öğretmenlerle ders alacaklardır. Intermediate seviyesinden sonra yabancı öğretmenle ders almaya başlayacak ve eğitimlerini de yabancı öğretmenle bitireceklerdir.

2019-06-26T15:18:41+03:00

Kurumsal Eğitim

İngiliz Kültür olarak seneler boyu kişilere verdiğimiz kaliteli eğitimin yanında bir çok şirket ve firmalarda kurumsal ingilizce eğitimi veriyoruz. Şirket ve firmalara sunduğumuz kurumsal ingilizce eğitimi adı altında, bireylere verdiğimiz ingilizce eğitimin ilk basamağı, ingilizce eğitimi neden almak istedikleri , alacakları bu eğitimi hangi alanlarda kullanıcakları ve en önemlisi ingilizce seviyelerin ne olduğunu saptamaktır. Bu veriler sonucu eğitimi alacak kişilerin kurumdaki iş ihtiyaçlarına göre bir program hazırlanır.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?