Özel Ders | İngiliz Kültür Avcılar Yabancı Dil Kursu

Özel Ders

Avcılar İngilizce Kursunda

2017 – 2018 Eğitim Dönemi

Özel Ders Hakkında

Özel ders programlarımız genel İngilizce, sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesine yönelik verilmektedir.

Çalışma saatlerinden dolayı sabit İngilizce kurlarına katılamayan ya da kısıtlı zamanı olan öğrencilerimiz için deneyimli öğretmen kadromuzla ihtiyaca yönelik bir eğitim vermekteyiz. Özel derslerimiz tamamen sizin istediğiniz günler ve saatlerde ayarlanacaktır. Kur eğitimine göre çok daha kısa sürede bitmektedir.

Genel İngilizce öğrenmeye yönelik özel derslerimizde, öğrencimiz Intermediate seviyesine ulaşana kadar Türk öğretmenlerle ders alacaklardır. Intermediate seviyesinden sonra yabancı öğretmenle ders almaya başlayacak ve eğitimlerini de yabancı öğretmenle bitireceklerdir.

Sınav İngilizcesi için hazırladığımız özel ders programında ise alanında uzmanlaşmış öğretmenlerimiz ders vermektedirler. TOEFL, IELTS, YDS, PROFICIENCY, LYS-5, PTE, CAE, CPE ve TOEIC sınavlarına yönelik eğitim verilmekteyiz. Bu sınavlara yönelik eğitim alacak olan öğrencilerin tercihen C1 (Advanced) seviyesinde olmaları, en az da B2 (Upper-Intermediate) olmaları gerekmektedir. Her bir sınavın öğretmeni farklıdır ve bu sınavlara yönelik eğitim verme üzerine uzmanlaşmışlardır. YDS, PROFICIENCY ve LYS-5 sınavlarına yönelik özel ders eğitimi Türk öğretmenlerle, TOEFL, IELTS, PTE, CAE, CPE ve TOEIC sınavlarına yönelik özel dersler ise yabancı öğretmenlerle verilmektedir.

İş ingilizcesi için verdiğimiz özel derslerde ise kişinin mesleğiyle ilgili terimlerin öğretilmesi, resmi yazışma dilinin ve akıcı konuşmanın geliştirilmesi amaçlanmaktadır. İş İngilizcesi eğitimimiz yabancı öğretmenlerimizle verilmektedir.

Erken Kayıt Fırsatlarını Kaçırmayın.
Ön Bilgi Formu

 
Formu Doldurun
Biz Sizi Arayalım!
GÖNDER
close-link