Elementary Seviyesi2018-11-05T13:44:36+03:00

Project Description

Genel İngilizce

A1 Elementary Seviyesi (Başlangıç)

Ön Bilgi Formu
Whatsapp Bilgi
A1 Başlangıç Seviyesi -Elementary
Uzman Öğretmenler Eşliğinde, %100 Eğitim Garantisi
Loading

A1 Elementary Seviyesi Nedir?

Avcılar İngiliz Kültür kurumumuzda bulunan ve Avrupa Standartında kabul görülen beş seviyenin ilk seviyesi olan A1 (BAŞLANGIÇ) seviyesi her dilin olduğu gibi ingilizce öğretiminin en temel aşamasıdır. Bir başka değişle ingilizce ile tanışma ve ingiliz kültürünü tanıma aşamasıdır.

Kurulduğumuz günden bu yana verdiğimiz öğretim ve bununla birlikte edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizin sonucu olarak biliyoruz ki,bir dili öğrenmek istiyorsanız eğer,yalnızca o dilin yapısını öğrenmek ve kelimelerini ezberlemek ne yazık ki yetmez.O kültürü tanımak ve aksanına uygun konuşmak gerekmektedir.

Bundan dolayı başlangıç seviyesinden başlayacak olan öğrencimiz çok fazla gramer (dilbilgisi) kurallarına boğulmadan o seviye içerisinde öğreneceğiniz temel dilbilgisi yapıları ile kısa cümleler kurarken aynı zamanda gündelik konuşma kalıplarında öğrenip  bunları sosyal hayatlarına endeksleyip ingilizce konuşmak ve anlamak adına ilk adımınızı atmış olursunuz.

Hemen Seviyeni Öğren
Hafta içi Grupları – 1 Seviye 8 Hafta Sürmektedir Hafta sonu Grupları – 1 Seviye 12 Hafta Sürmektedir
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 10:00-13:00 Cumartesi-Pazar 09:30 – 12:30
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 17:00 – 19:10 Cumartesi-Pazar 13:00 – 16:00
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 13:00-16:40 Cumartesi-Pazar 16:30 – 19:30

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, Avcılar İngiliz Kültürde Eğitiminizi tamamladıktan sonra 2. bir dil öğrenmek isterseniz %80 indirim hakkına sahip olursunuz. Kurumumuzda İspanyolca, Almanca, Rusçanın yanı sıra birçok ikinci dilde eğitim alma imkânına sahipsiniz.

Eğitim süresince derslere katılım sağlandığı halde, sınavlarda başarısız olursanız, ekstra  bir ücret ödemeden aynı eğitimi ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahip olursunuz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçilemeyeceği için %100 öğrenme garantisine sağlanmış olunur.

Eğitim süresince derslere katılım sağlandığı halde, sınavlarda başarısız olursanız, ekstra  bir ücret ödemeden aynı eğitimi ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahip olursunuz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçilemeyeceği için %100

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler, sadece eğitimleri devam ederken değil, eğitimleri bittikten sonra dahi ömür boyu aktivite sınıflarından ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ yararlanma hakkına sahiptirler. Bunun için tek yapmaları gereken web sitemizden yayınlanan aktivite sınıflarını takip etmeleridir.

öğrenme garantisine sağlanmış olunur.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri,  kursudaki derslerin yanısıra interaktif olarak 5 yıl süreyle Ücretsiz ve Online ingilizce eğitimlerinden faydalanabilirler.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri, kendilerine verilen Avrupa Dil Pasaportu ile birçok kurum ve kuruluşta geçerli olan Avrupa Dil Konseyi tarafından onaylanmış bir sertifikaya sahip olurlar. Edinilen sertifika ile gerek yurt dışı gerekse yurt içinde kamu kurum ve kuruluşları dahil olmak üzere birçok alanda  çalışabilecekleri gibi vize alımları, Erasmus programları, dil tazminatı ve yurtdışı yüksek lisans programlarında kendilerine kolaylık sağlanma hakkına sahip olurlar.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri ders süresince kullanılacakları eğitim materyallerine ektsra bir ödeme yapmazlar. Eğitim ile alakalı her türlü matertal kurum tarafından ücretsiz olarak temin edilir.

  • Ne , Nerede , Nasıl , Neden , Ne zaman , Kim , ifadeleriyle başlayan soruları anlayabilirsiniz.
  • Temel ihiyaçlarınızı ifade edebilirsiniz.
  • Halka açık alanlarda (Havalimanı,hastane,terminal) acil durumlar esnasında yapılan anons ve uyarıları anlayabilirsiniz.
  • Sayıları,fiyatları,saatleri anlayabilirsiniz.
  • İhtiyacınız olduğu durumlarda yardım almak adına insanlara kısa sorular yöneltip cevaplayabilirsiniz.
  • İnternette ya da kişisel formlardaki (yaş,adres vb..) doldurabilirsiniz.
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?