Avcılar İngiliz Kültür

Fransızca Kursu

Fransızca'nın zenginliğini ve güzelliğini keşfedin. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar herkes için tasarlanmış kurslarımızla, Fransızca öğrenme yolculuğunuzda size eşlik ediyoruz. İster yeni başlayın, ister dil becerilerinizi geliştirmek isteyin, her seviyeye uygun eğitim programlarımız mevcut.
  • Ücretsiz Materyaller
  • Ücretsiz Online İngilizce
  • Sınırsız Aktivite
  • Öğrenme Garantisi
Fransızca Dil Eğitimi

Her Seviye İçin Fransızca

Kurslarımız, başlangıçtan ileri seviyeye kadar her öğrenci için uygun seçenekler sunar. Kişiye özel ders planları ile öğrencilerimizin hızlı ve etkili bir şekilde Fransızca öğrenmelerini sağlıyoruz. Dil öğrenme hedeflerinize ulaşmanız için gerekli tüm desteği sunuyoruz.
  • Özel Ders İle Sınav Odaklı Eğitim
  • Ücretsiz Aktiviteler İle Sürekli Eğitim
  • Kişiye Özel Eğitim Programı

Etkileşimli ve Kişiye Özel Eğitim Yaklaşımımız

Dil öğreniminde başarının anahtarı, öğrencilerin aktif olarak katılım sağladığı ve kişisel ihtiyaçlarına göre şekillenen bir eğitim sürecidir. Sınıf içi etkinlikler, rol yapma oyunları, gerçek hayat senaryoları ve multimedya materyalleri kullanarak Fransızca öğrenimi hem eğlenceli hem de etkili hale getiriyoruz. Her öğrencinin dil öğrenme sürecini birebir takip ediyor ve onlara özel geri bildirimler sağlıyoruz.

Öğrenci yorumları

Eğitim kalitemiz ve sunduğumuz destekleyici öğrenme ortamı hakkında öğrencilerimizden doğrudan yorumlar alın.
Kursa YKS için başladım ve C1'e kadar kur aldım. Şu anda A1'i bitirmiş durumdayım ve çok memnunum. Hacer Hocama çok teşekkür ederim. İlk kurdan Hacer Hoca geldiği için bence şanslıyım. Umarım beraber devam ederiz 💐 …

Şevval Y.

B2 seviyesinde şuan Nargiza Hocadan eğitim alıyorum. Kendisi hakkında çok güzel duyumlar aliyorduk kursta . Ne şanslıyız ki şuan bizim hocamız oldu. Hem anlatımı, hem öğreticiligi cok çok iyi . Her konuyu derinlemesine anliyoruz, keske daha önce tanismis olsaydim diyorum Best of yani 😊 Sınıftaki herkese çok şey kattı ..💕 …

Saniye K.

Ben bu kurumdan almanca eğitimi aliyorum ingiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri guler yüzlü espirili bir dille almancayi bize aşiliyor her konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatmaktan çekinmiyor Ali Reza hocama sonsuz teşekkürler. Kendine has müthiş metotları ile almancayı ögretiyor. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.👏👏

Onur K.

İngiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri olan Ali Reza hocaya sonsuz teşekkürler. Sayesinde almancayı öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Kendine has müthiş metotları ile almancayı sevdirdi ve anlamadığım , öğrenemediğim tek bir konu bile yok. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.

Hilal K

Nargiza öğretmenim sayesinde benim ingilizcemde büyük gelişim oldu. İşini severek yapan bir öğretmen olması ayrıca güler yüzü ve deneyimiyle ingilizceyi öğrenmemde öğrenmekte motivasyon sağlıyor.

Zeynep D.

Seviye Tespiti

Uzmanlar tarafından hazırlanan ve CEFR kriterlerine göre düzenlenmiş bu ücretsiz online sınav ile İngilizce seviyenizi hızlı ve doğru bir şekilde öğrenin.

Avcılar İngiliz Kültür
Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
© 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

Sizi Arayalım

Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.