Avcılar İngiliz Kültür Farkıyla İngilizce Eğitimi

Globalleşen dünyada dil öğreniminin önemi tartışmasız bir gerçektir. 21. yüzyılda gerçek bir dünya vatandaşı olmanın formüllerinden biri de hiç şüphesiz ki ana diliniz dışında en az bir dil bilmekten geçer. Böyle bakıldığında İngilizce’nin dünya üzerindeki rolü ve gücü de yadsınamaz.

Bu noktada Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bizler, Avrupa Dil Portfolyosu sınıflandırmasına göre başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar eğitim vermekteyiz. Eğitime başlamadan önce öğrenci adaylarımıza yaptığımız seviye tespit sınavlarımız ile onları, doğru seviyeden başlatmak ve gerek eğitimleri sırasında gerekse bitiminde %100 öğrenme garantisi vererek edindikleri dil bilgisini, tüm dünyada geçerliliği olan uluslar arası dil pasaportu ile ömür boyu kanıtlamaktayız. 

Hafta Sonu Gruplarımızın Eğitim Günleri Ve Saatleri

İngilizce Eğitimi

Hafta Sonu / Sabah
10
5
HAFTA / 84 Ders
 • Cumartesi ve Pazar
 • 10.30 - 13.30 Saatleri Arasında
 • Haftada 8 Ders
Popüler

İngilizce Eğitimi

Hafta Sonu / Öğlen
10
5
HAFTA / 84 Ders
 • Cumartesi ve Pazar
 • 13.00 - 16.30 Saatleri Arasında
 • Haftada 8 Ders

İngilizce Eğitimi

Hafta Sonu / Erken Akşam
10
5
HAFTA / 84 Ders
 • Cumartesi ve Pazar
 • 17.00 - 20.00 Saatleri Arasında
 • Haftada 8 Ders
Popüler
Hafta İçi Gruplarımızın Eğitim Günleri Ve Saatleri

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Erken Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Pazartesi ve Çarşamba
 • 17.00 - 19.10 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Pazartesi ve Çarşamba
 • 19.30 - 21.40 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders
Popüler

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Salı ve Perşembe
 • 19.30 - 21.40 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders
Popüler

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Erken Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Salı ve Perşembe
 • 17.00 - 19.10 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders

Avcılar İngilizce Eğitiminde Öncü İngiliz Kültür

Her Seviyede %100 Öğrenme Garantisi

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda görev alan  yerli ve yabancı eğitmenlerimiz dünyanın her yerinde öğretmenlik yapabilecekleri diplomalara sahip ve tecrübe sahibi kişilerden oluşur. Genel İngilizce öğretimine ek olarak YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS, TOEIC gibi ulusal ve uluslar arası sınavlara da hazırlama yetkinliğine sahip öğretmenlerle çalıştığımız kurs merkezimiz, aynı zamanda uluslar arası geçerliliği olan TESOL adlı öğretmen yetiştirme programında da yetkili merkezlerden biridir.  

Farklı gün ve saatlerde eğitim alabilen öğrencilerimiz, haftanın altı günü ana derslerine ek olarak aktivitelere katılır ve öğrendiklerini uygulama fırsatı bulurlar. Böylece öğrenilen bilgi kalıcı hale gelir. Öğrencilerimiz eğitimleri boyunca her seviyede eğitim materyellerini de ücretsiz edinirler ve son teknolojiye uygun olarak, kare kod uygulaması içeren kitaplarımızla evlerinde de dinleme pratiklerini gerçekleştirebilirler. 

İngilizce Kursu Sürekli Eğitim Aktiviteleri

Eğitimlerinin sonunda alacakları Avrupa Dil Pasaportuna ek olarak, beş yıllık bir online eğitim paketi ve ömür boyu aktivite derslerine katılım hakkı tanıdığımız öğrencilerimizin edindikleri dil öğrenimini unutmamaları için tüm olanaklarımızla süresiz olarak desteğimize devam etmekteyiz. 

Sizler de eğitim kalitesi yüksek bir ortamda İngilizce öğrenmek istiyorsanız, sizleri daha detaylı bilgi verebilmek adına kurs merkezimize bekliyoruz.

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Avcılar İngiliz Kültür’de İngilizce Öğrenmek Çok Kolay

Hepimizin bildiği gibi, hiç birimiz anadilimizi öğrenirken ilk önce dil bilgisi yapısını öğrenmedik. Duyarak, işitsel bir şekilde  ana dilimizi öğrendiğimize göre, ingilizce öğrenmek neden bu şekilde olmasın?. İngilizcenin kurallarını öğrenmenin yanısıra, konuşarak dil bilgisi öğrenmenin, eski teorik yapıdan uzak, daha fazla karşılıklı etkileşim ile olduğuna inanıyoruz.

Okuyun;

Elinize ne geçerse okuyun, yabancı kitaplar, gazeteler, dergiler. Çok okumak bir kelimeyi defalarca görmek demektir. Buda sizin kelime dağarcığınızı genişletir.

Dinleyin;

Bol bol müzik dinleyin.Başlarda anlamayacaksınız, bu çok normal ama asla pes etmeyin. Belki bir metrobüste işe giderken, belki otobüs yolculuğu yaparken, belki de sabah yürüyüşünde. Hatta evde kahvaltınızı yaparken bile, farklı aksanlarda yabancı şarkılar dinlemek sizin hem kulak aşinalığınızı arttıracak hem de telaffuzunuz gelişmesine olanak sağlayacaktır.

Yazın;

İngilizce içerikli forumlarda dolaşın, yorumlar bırakın ve sorular sorun. Karşılıklı konuşmaya nazaran yazışmak daha rahattır. Yazacağınız şeyler size saçmada gelse yazın. Bu sizin cümle kurma yeteneğinizi geliştirecek ileri ki zamanlarda daha uzun cümleler kurarken zorlanmamanızı sağlayacaktır.

Konuşun;

İnsanlarla ingilizce konuşmaktan çekinmeyin. Buna ilk olarak yakın çevrenizden ve ailenizden başlayabilirsiniz. Onlarla kısa diyaloglara girebilir, kısa cümleler kurarak iletişim sağlayabilirsiniz. Bu sizin ingilizce konuşmak adına ilk adımınız olacaktır ve konuştukça öz güveninizi yükseltecektir. Doğru telaffuz etmenize gerek yok, sadece anlatmak istediğinizi doğru bir zaman kalıbında karşı tarafa aktarmaktır mühim olan. Ve bunu zamanla başardığınızı göreceksiniz

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu

21. yüzyılda gerçek bir dünya vatandaşı olmanın formüllerinden biri de hiç şüphesiz ki ana diliniz dışında en az bir dil bilmekten geçer. Böyle bakıldığında İngilizce’nin dünya üzerindeki rolü ve gücü de yadsınamaz. Bu noktada Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bizler, Avrupa Dil Portfolyosu sınıflandırmasına göre başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar eğitim vermekteyiz.

Avcılar İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları’nda IELTS eğitimi sınav formatına uygun olarak verilmektedir. IELTS eğitimi, deneme sınavları eşliğinde öğrenciye sınav taktiği verilerek ve öğrencilerin eksikleri giderilerek ilerleyen, IELTS sınavında yer alan bölümlere yönelik çalışmalar yapılan detaylı bir eğitimdir ve özel ders olarak bire bir eğitimle verilmektedir.
TOEFL iBT sınavı, İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçen, Ve okuma,dinleme konuşma ve yazma becerilerinizi akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde birleştirdiğinizi değerlendiren bir sınavdır.
YDS (Yabancı Dil Sınavı) içerisinde dilbilgisi, kelime, okuma metinleri bulunduran bir sınavdır. Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak YDS’ye hazırlanacak olan öğrencilerimizi sınavın gerektirmiş olduğu soru çözme teknikleri üzerinde odaklanarak öğrencilerimizin daha önce çıkmış sorular üzerindeki sınav stratejilerini YDS Kursu ile geliştirmelerini amaçlamaktayız.
Yurtdışından Almanya’daki eşinin yanına taşınmak isteyen bir kimse, kendi ülkesinden ayrılmadan önce, basit düzeyde Almanca bilgisini belgelemek zorundadır. Bu kişiler, ancak bundan sonra Almanya’ya seyahat edebilecekleri oturma müsaadesini alabilirler.Bu sebeple Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursunda Almanca Aile Birleşimi Kursuna katılarak sınavına yönelik eğitim alabilirsiniz.
Şirket ve firmalara sunduğumuz kurumsal ingilizce eğitimi adı altında, bireylere verdiğimiz ingilizce eğitimin ilk basamağı, ingilizce eğitimi neden almak istedikleri , alacakları bu eğitimi hangi alanlarda kullanıcakları ve en önemlisi ingilizce seviyelerin ne olduğunu saptamaktır. Bu veriler sonucu eğitimi alacak kişilerin kurumdaki iş ihtiyaçlarına göre bir program hazırlanır.
Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu olarak bizler; dilin bir ders değil, iletişim aracı olduğunun bilinciyle ilk öğretim birinci ve ikinci kademe öğrencilerimize İngilizce eğitimini grup ve özel ders olarak vermekteyiz. Grup eğitimlerimizde öğrenme ortamı ve öğrenci sayısı dengesi bizim için büyük önem taşımaktadır.
İngilizce eğitim almak isteyen ancak çalışma saatlerinden dolayı grup derslerine katılamayan ya da kısıtlı zamanı olan öğrencilerimiz için tamamen kendi gün ve saatlerine göre hazırladığımız ders programıdır. Özel ders programlarımız genel İngilizce, sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesine yönelik verilmektedir.
Yüksek Öğretim Kurumu tarafından yapılan ve YDS ile büyük oranda benzerlik taşıyan ulusal bir yabancı dil sınavı olan YÖKDİL, YÖK – DİL sınavı hazırlık kursu ile hazırlanan kişiler tarafından YDS’den çok daha yüksek puanlarla yabancı dil skoru elde etmelerini sağlar.

This Post Has 2 Comments

 1. Seymen T.

  Üniversite hazırlık sınavı için başvurmuştum. Derslerimi tamamladım. Başladığıma nazaran ingilizce seviyemi oldukça yükselttim tabii ki Nargiza Hocamızın da bir hayli katkısı bulundu. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz 🙂

  1. füsun

   Bana İngilizceyi sevdiren kuruma selam.olsun

Bir cevap yazın