Avcılar Genel İngilizce Kursu

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Avcılar İngiliz Kültür Farkıyla İngilizce Dil Eğitimi

Globalleşen dünyada dil öğreniminin önemi tartışmasız bir gerçektir. 21. yüzyılda gerçek bir dünya vatandaşı olmanın formüllerinden biri de hiç şüphesiz ki ana diliniz dışında en az bir dil bilmekten geçer. Böyle bakıldığında İngilizce’nin dünya üzerindeki rolü ve gücü de yadsınamaz.

Bu noktada Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bizler, Avrupa Dil Portfolyosu sınıflandırmasına göre başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar eğitim vermekteyiz. 

Eğitime başlamadan önce öğrenci adaylarımıza yaptığımız seviye tespit sınavlarımız ile onları, doğru seviyeden başlatmak ve gerek eğitimleri sırasında gerekse bitiminde %100 öğrenme garantisi vererek edindikleri dil bilgisini, tüm dünyada geçerliliği olan uluslar arası dil pasaportu ile ömür boyu kanıtlamaktayız. 

 

Avrupa Dil Portfolyosu
Tüm Avrupa ve çevre ülkelerde geçerli İngilizce Sertifikası.
Öğrenme Garantisi
Avcılar İngiliz Kültür Dil Okulunda %100 öğrenme garantisi kapsamında ücretsiz seviye tekrarı vardır.
Ücretsiz Materyaller
Öğrencilerimiz, ders süresince kullanılacakları eğitim materyallerine ektsra bir ödeme yapmazlar. Eğitim ile alakalı her türlü materyal kurum tarafından ücretsiz olarak temin edilir.
Ücretsiz Online İngilizce
Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri, kursudaki derslerin yanısıra interaktif olarak 5 yıl süreyle Ücretsiz ve Online ingilizce eğitimlerinden faydalanabilirler.
 
Hafta Sonu Gruplarımızın Eğitim Günleri Ve Saatleri

İngilizce Eğitimi

Hafta Sonu / Sabah
10
5
HAFTA / 84 Ders
 • Cumartesi ve Pazar
 • 10.30 - 13.30 Saatleri Arasında
 • Haftada 8 Ders
Popüler

İngilizce Eğitimi

Hafta Sonu / Öğlen
10
5
HAFTA / 84 Ders
 • Cumartesi ve Pazar
 • 13.00 - 16.30 Saatleri Arasında
 • Haftada 8 Ders

İngilizce Eğitimi

Hafta Sonu / Erken Akşam
10
5
HAFTA / 84 Ders
 • Cumartesi ve Pazar
 • 17.00 - 20.00 Saatleri Arasında
 • Haftada 8 Ders
Popüler
Hafta İçi Gruplarımızın Eğitim Günleri Ve Saatleri

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Erken Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Pazartesi ve Çarşamba
 • 17.00 - 19.10 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Pazartesi ve Çarşamba
 • 19.30 - 21.40 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders
Popüler

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Salı ve Perşembe
 • 19.30 - 21.40 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders
Popüler

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Erken Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Salı ve Perşembe
 • 17.00 - 19.10 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda görev alan  yerli ve yabancı eğitmenlerimiz dünyanın her yerinde öğretmenlik yapabilecekleri diplomalara sahip ve tecrübe sahibi kişilerden oluşur. Genel İngilizce öğretimine ek olarak YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS, TOEIC gibi ulusal ve uluslar arası sınavlara da hazırlama yetkinliğine sahip öğretmenlerle çalıştığımız kurs merkezimiz, aynı zamanda uluslar arası geçerliliği olan TESOL adlı öğretmen yetiştirme programında da yetkili merkezlerden biridir.  

Farklı gün ve saatlerde eğitim alabilen öğrencilerimiz, haftanın altı günü ana derslerine ek olarak aktivitelere katılır ve öğrendiklerini uygulama fırsatı bulurlar. Böylece öğrenilen bilgi kalıcı hale gelir. Öğrencilerimiz eğitimleri boyunca her seviyede eğitim materyellerini de ücretsiz edinirler ve son teknolojiye uygun olarak, kare kod uygulaması içeren kitaplarımızla evlerinde de dinleme pratiklerini gerçekleştirebilirler. 

Avcılar Genel İngilizce Kursu
Alanında Uzman, Avcılar İngiliz Kültür

Eğitmen Kadrosu İle Daima Aktif

Neden Biz?

Avcıların En Köklü Dil Kursu

Öğrenciler, İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kurslarında , başta İngilizce olmak üzere birçok yabancı dili artık çok daha rahat ve çok daha kısa bir zaman içerisinde öğrenebilirler. Avcılar’da İngilizce Kursu ihtiyacının bize verdiği sorumluluk ile, üst düzey bir dil eğitimi sunmanın gururunu yaşamaktayız. Üstelik en kalıcı ve sıkıcı olmayan yöntemler ile öğrencilere bu şekilde dil öğrenme beceresini geliştirme imkanı sunuyoruz..

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları,başta İngilizce olmak üzere Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini kendine özgü eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kuruluştur.

Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları, gerekse öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda oluşturabileceği yöntemler ile, olabilecek en kısa zamanda ve en kalıcı İngilizce öğrenme yöntemleriyle İstanbul’un En İyi İngilizce kursu olarak öğrencilerinin yanındadır.

Ders Telafileri
Eğer grup derslerine mazeret belirterek katılamazsanız, her seviye için 4 saate kadar özel ders olarak telafi hakkınız vardır.
Sınıf Mevcudu
Maksimum 13 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Pandemi döneminde sınıf mevcutlarımız gerekli tedbirler çevresinde tekrar düzenlenmektedir.

İngilizce Kursu Sürekli Eğitim Aktiviteleri

Eğitimlerinin sonunda alacakları Avrupa Dil Pasaportuna ek olarak, beş yıllık bir online eğitim paketi ve ömür boyu aktivite derslerine katılım hakkı tanıdığımız öğrencilerimizin edindikleri dil öğrenimini unutmamaları için tüm olanaklarımızla süresiz olarak desteğimize devam etmekteyiz. 

Sizler de eğitim kalitesi yüksek bir ortamda İngilizce öğrenmek istiyorsanız, sizleri daha detaylı bilgi verebilmek adına kurs merkezimize bekliyoruz.

Avcılar İngiliz Kültür’de İngilizce Öğrenmek Çok Kolay

Hepimizin bildiği gibi, hiç birimiz anadilimizi öğrenirken ilk önce dil bilgisi yapısını öğrenmedik. Duyarak, işitsel bir şekilde  ana dilimizi öğrendiğimize göre, ingilizce öğrenmek neden bu şekilde olmasın?. İngilizcenin kurallarını öğrenmenin yanısıra, konuşarak dil bilgisi öğrenmenin, eski teorik yapıdan uzak, daha fazla karşılıklı etkileşim ile olduğuna inanıyoruz.

Okuyun;

Elinize ne geçerse okuyun, yabancı kitaplar, gazeteler, dergiler. Çok okumak bir kelimeyi defalarca görmek demektir. Buda sizin kelime dağarcığınızı genişletir.

Dinleyin;

Bol bol müzik dinleyin.Başlarda anlamayacaksınız, bu çok normal ama asla pes etmeyin. Belki bir metrobüste işe giderken, belki otobüs yolculuğu yaparken, belki de sabah yürüyüşünde. Hatta evde kahvaltınızı yaparken bile, farklı aksanlarda yabancı şarkılar dinlemek sizin hem kulak aşinalığınızı arttıracak hem de telaffuzunuz gelişmesine olanak sağlayacaktır.

Yazın;

İngilizce içerikli forumlarda dolaşın, yorumlar bırakın ve sorular sorun. Karşılıklı konuşmaya nazaran yazışmak daha rahattır. Yazacağınız şeyler size saçmada gelse yazın. Bu sizin cümle kurma yeteneğinizi geliştirecek ileri ki zamanlarda daha uzun cümleler kurarken zorlanmamanızı sağlayacaktır.

Konuşun;

İnsanlarla ingilizce konuşmaktan çekinmeyin. Buna ilk olarak yakın çevrenizden ve ailenizden başlayabilirsiniz. Onlarla kısa diyaloglara girebilir, kısa cümleler kurarak iletişim sağlayabilirsiniz. Bu sizin ingilizce konuşmak adına ilk adımınız olacaktır ve konuştukça öz güveninizi yükseltecektir. Doğru telaffuz etmenize gerek yok, sadece anlatmak istediğinizi doğru bir zaman kalıbında karşı tarafa aktarmaktır mühim olan. Ve bunu zamanla başardığınızı göreceksiniz

Avcılar İngiliz Kültür
Avcılar Genel İngilizce Kursu

Blog

A1 Seviyesi

A1 Elementary Seviyesi

Avcılar İngiliz Kültür kurumumuzda bulunan ve Avrupa Standartında kabul görülen beş seviyenin ilk seviyesi olan A1 (BAŞLANGIÇ) seviyesi her dilin olduğu gibi ingilizce öğretiminin en

devamı
Dünyada En Çok Konuşulan Dillerden İngilizce

Dünyada En Çok Konuşulan Dillerden İngilizce

İngilizce ilk olarak 5. yüzyılda İngiltere’de ortaya çıkmıştır. Sonraları ise İngiltere’de halkın konuştuğu ortak bir dil haline gelmiştir. Batı Cermen dili İngilizce günümüzde Birleşik Krallık,

devamı
İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce dili, günümüzde gittikçe önem kazanmakla beraber, gün geçtikçe de iş ve eğitim hayatımızda vazgeçilmez bir hal almaktadır. Durum böyle olunca da hepimiz nasıl İngilizce

devamı
İngilizce Seviyenize Göre Eğitim

İngilizce Seviyenize Göre Eğitim

Günümüzde İngilizce seviyesine göre eğitim veren kurumlar yaygınlaşmaya başladı. Her alanda İngilizce kullanımı artarak devam ediyor. Bu yüzdendir ki insanların daha rahat İngilizce öğrenmesi için

devamı
İş İngilizcesinin Önemi Nedir?

İş İngilizcesinin Önemi Nedir?

İş İngilizcesi önemi nedir ve nerede işinize yarar gibi soruların cevabını ve daha fazlasını yazıda bulabilirisiniz. Profesyonel iş yaşamında bildiğiniz İngilizce sizin için yeterli olmayabilir.

devamı
Akademik İngilizce Eğitimi

Akademik İngilizce Eğitimi

Konuştuğumuz dil bulunduğumuz ortamlara göre farklılık gösterir. Örneğin işte, okulda, sokakta, evde, arkadaşlarımızla tamamıyla farklı şekilde konuşuruz. İngilizcede de durum aynı bu şekilde işler. İngilizce

devamı