Avcılar İngiliz Kültür Farkıyla İngilizce Eğitimi

Globalleşen dünyada dil öğreniminin önemi tartışmasız bir gerçektir. 21. yüzyılda gerçek bir dünya vatandaşı olmanın formüllerinden biri de hiç şüphesiz ki ana diliniz dışında en az bir dil bilmekten geçer. Böyle bakıldığında İngilizce’nin dünya üzerindeki rolü ve gücü de yadsınamaz.

Bu noktada Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bizler, Avrupa Dil Portfolyosu sınıflandırmasına göre başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar eğitim vermekteyiz. Eğitime başlamadan önce öğrenci adaylarımıza yaptığımız seviye tespit sınavlarımız ile onları, doğru seviyeden başlatmak ve gerek eğitimleri sırasında gerekse bitiminde %100 öğrenme garantisi vererek edindikleri dil bilgisini, tüm dünyada geçerliliği olan uluslar arası dil pasaportu ile ömür boyu kanıtlamaktayız. 

Hafta Sonu Gruplarımızın Eğitim Günleri Ve Saatleri

İngilizce Eğitimi

Hafta Sonu / Sabah
10
5
HAFTA / 84 Ders
 • Cumartesi ve Pazar
 • 10.30 - 13.30 Saatleri Arasında
 • Haftada 8 Ders
Popüler

İngilizce Eğitimi

Hafta Sonu / Öğlen
10
5
HAFTA / 84 Ders
 • Cumartesi ve Pazar
 • 13.00 - 16.30 Saatleri Arasında
 • Haftada 8 Ders

İngilizce Eğitimi

Hafta Sonu / Erken Akşam
10
5
HAFTA / 84 Ders
 • Cumartesi ve Pazar
 • 17.00 - 20.00 Saatleri Arasında
 • Haftada 8 Ders
Popüler
Hafta İçi Gruplarımızın Eğitim Günleri Ve Saatleri

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Erken Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Pazartesi ve Çarşamba
 • 17.00 - 19.10 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Pazartesi ve Çarşamba
 • 19.30 - 21.40 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders
Popüler

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Salı ve Perşembe
 • 19.30 - 21.40 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders
Popüler

İngilizce Eğitimi

Hafta içi / Erken Akşam
14 HAFTA / 84 Ders
 • Salı ve Perşembe
 • 17.00 - 19.10 Saatleri Arasında
 • Haftada 6 Ders

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda görev alan  yerli ve yabancı eğitmenlerimiz dünyanın her yerinde öğretmenlik yapabilecekleri diplomalara sahip ve tecrübe sahibi kişilerden oluşur. Genel İngilizce öğretimine ek olarak YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS, TOEIC gibi ulusal ve uluslar arası sınavlara da hazırlama yetkinliğine sahip öğretmenlerle çalıştığımız kurs merkezimiz, aynı zamanda uluslar arası geçerliliği olan TESOL adlı öğretmen yetiştirme programında da yetkili merkezlerden biridir.  

Farklı gün ve saatlerde eğitim alabilen öğrencilerimiz, haftanın altı günü ana derslerine ek olarak aktivitelere katılır ve öğrendiklerini uygulama fırsatı bulurlar. Böylece öğrenilen bilgi kalıcı hale gelir. Öğrencilerimiz eğitimleri boyunca her seviyede eğitim materyellerini de ücretsiz edinirler ve son teknolojiye uygun olarak, kare kod uygulaması içeren kitaplarımızla evlerinde de dinleme pratiklerini gerçekleştirebilirler. 

İngilizce Kursu Sürekli Eğitim Aktiviteleri

Eğitimlerinin sonunda alacakları Avrupa Dil Pasaportuna ek olarak, beş yıllık bir online eğitim paketi ve ömür boyu aktivite derslerine katılım hakkı tanıdığımız öğrencilerimizin edindikleri dil öğrenimini unutmamaları için tüm olanaklarımızla süresiz olarak desteğimize devam etmekteyiz. 

Sizler de eğitim kalitesi yüksek bir ortamda İngilizce öğrenmek istiyorsanız, sizleri daha detaylı bilgi verebilmek adına kurs merkezimize bekliyoruz.

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Avcılar İngiliz Kültür’de İngilizce Öğrenmek Çok Kolay

Hepimizin bildiği gibi, hiç birimiz anadilimizi öğrenirken ilk önce dil bilgisi yapısını öğrenmedik. Duyarak, işitsel bir şekilde  ana dilimizi öğrendiğimize göre, ingilizce öğrenmek neden bu şekilde olmasın?. İngilizcenin kurallarını öğrenmenin yanısıra, konuşarak dil bilgisi öğrenmenin, eski teorik yapıdan uzak, daha fazla karşılıklı etkileşim ile olduğuna inanıyoruz.

Okuyun;

Elinize ne geçerse okuyun, yabancı kitaplar, gazeteler, dergiler. Çok okumak bir kelimeyi defalarca görmek demektir. Buda sizin kelime dağarcığınızı genişletir.

Dinleyin;

Bol bol müzik dinleyin.Başlarda anlamayacaksınız, bu çok normal ama asla pes etmeyin. Belki bir metrobüste işe giderken, belki otobüs yolculuğu yaparken, belki de sabah yürüyüşünde. Hatta evde kahvaltınızı yaparken bile, farklı aksanlarda yabancı şarkılar dinlemek sizin hem kulak aşinalığınızı arttıracak hem de telaffuzunuz gelişmesine olanak sağlayacaktır.

Yazın;

İngilizce içerikli forumlarda dolaşın, yorumlar bırakın ve sorular sorun. Karşılıklı konuşmaya nazaran yazışmak daha rahattır. Yazacağınız şeyler size saçmada gelse yazın. Bu sizin cümle kurma yeteneğinizi geliştirecek ileri ki zamanlarda daha uzun cümleler kurarken zorlanmamanızı sağlayacaktır.

Konuşun;

İnsanlarla ingilizce konuşmaktan çekinmeyin. Buna ilk olarak yakın çevrenizden ve ailenizden başlayabilirsiniz. Onlarla kısa diyaloglara girebilir, kısa cümleler kurarak iletişim sağlayabilirsiniz. Bu sizin ingilizce konuşmak adına ilk adımınız olacaktır ve konuştukça öz güveninizi yükseltecektir. Doğru telaffuz etmenize gerek yok, sadece anlatmak istediğinizi doğru bir zaman kalıbında karşı tarafa aktarmaktır mühim olan. Ve bunu zamanla başardığınızı göreceksiniz

Genel İngilizce Kursu
Alanında Uzman, Avcılar İngiliz Kültür

Eğitmen Kadrosu İle Daima Aktif

Neden Biz?

Avcılar İngiliz Kültür

Öğrenciler, İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kurslarında , başta İngilizce olmak üzere birçok yabancı dili artık çok daha rahat ve çok daha kısa bir zaman içerisinde öğrenebilirler. Avcılar’da İngilizce Kursu ihtiyacının bize verdiği sorumluluk ile, üst düzey bir dil eğitimi sunmanın gururunu yaşamaktayız. Üstelik en kalıcı ve sıkıcı olmayan yöntemler ile öğrencilere bu şekilde dil öğrenme beceresini geliştirme imkanı sunuyoruz..

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları,başta İngilizce olmak üzere Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini kendine özgü eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kuruluştur.

Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları, gerekse öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda oluşturabileceği yöntemler ile, olabilecek en kısa zamanda ve en kalıcı İngilizce öğrenme yöntemleriyle İstanbul’un En İyi İngilizce kursu olarak öğrencilerinin yanındadır.

Avrupa Dil Portfolyosu
Tüm Avrupa ve çevre ülkelerde geçerli İngilizce Sertifikası.
Öğrenme Garantisi
Avcılar İngiliz Kültür Dil Okulunda %100 öğrenme garantisi kapsamında ücretsiz seviye tekrarı vardır.
Ücretsiz Materyaller
Öğrencilerimiz, ders süresince kullanılacakları eğitim materyallerine ektsra bir ödeme yapmazlar. Eğitim ile alakalı her türlü materyal kurum tarafından ücretsiz olarak temin edilir.
Ücretsiz Online İngilizce
Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencileri, kursudaki derslerin yanısıra interaktif olarak 5 yıl süreyle Ücretsiz ve Online ingilizce eğitimlerinden faydalanabilirler.
 
Ömür Boyu İngilizce Aktivite
Öğrencilerimiz, sadece eğitimleri devam ederken değil, eğitimleri bittikten sonra dahi ömür boyu aktivite sınıflarından ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ yararlanma hakkına sahiptirler.
%80 İndirimli 2. Yabancı Dil
Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, eğitiminizi tamamladıktan sonra 2. bir dil öğrenmek isterseniz %80 indirim hakkına sahip olursunuz.
Ders Telafileri
Eğer grup derslerine mazeret belirterek katılamazsanız, her seviye için 4 saate kadar özel ders olarak telafi hakkınız vardır.
Sınıf Mevcudu
Maksimum 13 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Pandemi döneminde sınıf mevcutlarımız gerekli tedbirler çevresinde tekrar düzenlenmektedir.

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Avcılar İngiliz Kültür
Genel İngilizce Kursu

Blog

İngilizce Speaking

İngilizce Konuşmak

Sayın Öğrencimiz! Bir yabancı dili konuşmanın temel şartı o dile ait en az 800 ila 1200 kelime biliyor olmanız gerektiğidir. Sadece grammer bilir ve yeterince

devamı
İngilizce Seviye Tablosu

Seviyelere Göre Konu Başlıkları

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak eğitimlerimizi “CEFR” çerçevesinde vermekteyiz. Öğretimini yaptığımız seviyeler ile ilgili konu başlıklarına aşağıda görebilirsiniz. A1 Özne zamirleri “Olmak” fiili

devamı
Avcılarda Almanca Kursu Aile Birleşimi

Almanya Aile Birleşimi

Almanca Aile Birleşimi Sınavı A1 A1 Almanca Kursu Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1 Yetişkinlere yönelik bir Almanca sınavıdır. Çok basit düzeyde Almanca bilgisini teyit eden

devamı
Genel İngilizce Kursu

Cambridge Sınavları

, UNIVERSITY OF CAMBRIDGE ESOL EXAMINATIONS Cambridge Üniversitesi dil yeterlilik sınavları dünyada en çok bilinen ve geçerli olan ingilizce sınavlardan birisidir. Başarılı olan katılımcılara University

devamı
IELTS Sınavı

IELTS Nedir?

İngilizcenin kullanıldığı ortamlarda öğrenim görmek ve çalışmak isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliğini belirlemek üzere tüm dünyada uygulanan ve en çok tercih edilen İngilizce sınavıdır. IELTS

devamı
Erasmus Programı

Erasmus Nedir?

Erasmus+ (Erasmus Plus), Avrupa Birliği tarafından eğitim, iş deneyimi ve sportif aktivite gibi alanlarda kişilerin kendilerini geliştirmeleri için hazırlanmış bir programdır. Erasmus; üniversite, yüksek lisans

devamı
Almanya Aile Birleşimi

Aile Birleşimi Sınavı Nedir?

Aile Birleşimi Sınavı, Almanya’da uzun süreli oturma hakkı olan ya da Almanya’da yaşayan biri ile evlenmek isteyen her Türk vatandaşından istenilen bir sınavdır. Aile birleşimi

devamı
Mesleki İngilizce

Mesleki İngilizce Nedir?

Genel İngilizce standartlarından biraz daha farklı olmakla birlikte hemen hemen aynı kategoride yer alan mesleki İngilizce; iş hayatında dilin efektif kullanılması için gerekli olan kazanımın

devamı
Yds Kursu Nasıl Seçilir

YDS Kursu Nasıl Seçilir?

YDS Sınavı, ÖSYM tarafından yapılan bir Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavıdır. Önceki yıllarda üniversitede yabancı dil eğitimi almak isteyen öğrenciler, Üniversitelerarası Kurul Dil Sınavı’na

devamı