Avcılar İngiliz Kültür

Hazırlık Atlama

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, Proficiency (Hazırlık Sınıfı Muafiyet Sınavı) veya yaygın adıyla Hazırlık Atlama Sınavı için öğrencilerine kapsamlı ve profesyonel destek sunar. Türk ve yabancı uzman eğitmen kadromuz ile öğrencilerimizin bu önemli sınavda başarılı olmaları için gerekli tüm rehberliği sağlıyoruz. İlk adım olarak, öğrencilerimize ücretsiz bir seviye belirleme testi sunuyoruz.

  • Ücretsiz Materyaller
  • Ücretsiz Online İngilizce
  • Sınırsız Aktivite
  • Öğrenme Garantisi

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu'nda Proficiency Eğitimi

Proficiency sınavı, İngilizce programları sunan üniversitelerde hazırlık sınıfını atlamak isteyen öğrenciler için kritik bir adımdır. Her üniversitenin kendi belirlediği bu sınav, içerik olarak farklılık gösterebilir. Biz, Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak, öğrencilerimizin bu çeşitliliğe hazır olmalarını sağlamak için onlara özel bir eğitim programı sunuyoruz.

  • Özel Ders İle Sınav Odaklı Eğitim
  • Sürekli Devam Eden Sınıflar
  • Ücretsiz Aktiviteler İle Sürekli Eğitim
  • Minimum B1 Seviyesiyle Başlangıç
  • Kişiye Özel Eğitim Programı

Özel Ders Programı İle Proficiency'de Başarıyı Yakalayın

Öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavı ile dil seviyelerini belirliyoruz. Bu tespit sonrasında, her öğrencinin ihtiyaçlarına göre özel ders programları hazırlıyoruz. Üniversitelerin Proficiency sınavlarında odaklandıkları konulara göre kişiselleştirilmiş bir müfredat oluşturuyoruz ve öğrencilerimizin uygun gün ve saatlerde birebir eğitim almalarını sağlıyoruz.

Her Üniversitenin Proficiency Sınavına Özel Hazırlık

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu'nda, Proficiency sınavının farklı formatlarına uygun olarak hazırlık yapılır. Öğrencilerimizin gramer ve kelime bilgilerini güçlendirirken, aynı zamanda sınav örnekleri üzerinden pratik yaparak sınav tecrübesi kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimize, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirecek çalışmalar yaptırıyoruz. Ayrıca, haftanın altı günü devam eden aktivite derslerimize de ücretsiz katılım imkanı sunarak, öğrencilerimizin küçük gruplarla etkileşim içinde dil becerilerini artırmalarını teşvik ediyoruz.

Öğrenci yorumları

Eğitim kalitemiz ve sunduğumuz destekleyici öğrenme ortamı hakkında öğrencilerimizden doğrudan yorumlar alın.
Kursa YKS için başladım ve C1'e kadar kur aldım. Şu anda A1'i bitirmiş durumdayım ve çok memnunum. Hacer Hocama çok teşekkür ederim. İlk kurdan Hacer Hoca geldiği için bence şanslıyım. Umarım beraber devam ederiz 💐 …

Şevval Y.

B2 seviyesinde şuan Nargiza Hocadan eğitim alıyorum. Kendisi hakkında çok güzel duyumlar aliyorduk kursta . Ne şanslıyız ki şuan bizim hocamız oldu. Hem anlatımı, hem öğreticiligi cok çok iyi . Her konuyu derinlemesine anliyoruz, keske daha önce tanismis olsaydim diyorum Best of yani 😊 Sınıftaki herkese çok şey kattı ..💕 …

Saniye K.

Ben bu kurumdan almanca eğitimi aliyorum ingiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri guler yüzlü espirili bir dille almancayi bize aşiliyor her konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatmaktan çekinmiyor Ali Reza hocama sonsuz teşekkürler. Kendine has müthiş metotları ile almancayı ögretiyor. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.👏👏

Onur K.

İngiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri olan Ali Reza hocaya sonsuz teşekkürler. Sayesinde almancayı öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Kendine has müthiş metotları ile almancayı sevdirdi ve anlamadığım , öğrenemediğim tek bir konu bile yok. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.

Hilal K

Nargiza öğretmenim sayesinde benim ingilizcemde büyük gelişim oldu. İşini severek yapan bir öğretmen olması ayrıca güler yüzü ve deneyimiyle ingilizceyi öğrenmemde öğrenmekte motivasyon sağlıyor.

Zeynep D.

Seviye Tespiti

Uzmanlar tarafından hazırlanan ve CEFR kriterlerine göre düzenlenmiş bu ücretsiz online sınav ile İngilizce seviyenizi hızlı ve doğru bir şekilde öğrenin.

Avcılar İngiliz Kültür
Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
© 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

Sizi Arayalım

Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.