Avcılar Kurumsal İngilizce Eğitimi

Avcılar İngiliz Kültür olarak seneler boyu kişilere verdiğimiz kaliteli eğitimin yanında bir çok şirket ve firmalarda kurumsal ingilizce eğitimi veriyoruz.
Şirket ve firmalara sunduğumuz kurumsal ingilizce eğitimi adı altında, bireylere verdiğimiz ingilizce eğitimin ilk basamağı, ingilizce eğitimi neden almak istedikleri , alacakları bu eğitimi hangi alanlarda kullanıcakları ve en önemlisi ingilizce seviyelerin ne olduğunu saptamaktır. Bu veriler sonucu eğitimi alacak kişilerin kurumdaki iş ihtiyaçlarına göre bir program hazırlanır.

21. yüzyılda aile şirketlerinden kurumsallığa geçiş, çağımızın bir gereği olarak görülür. Kurum kültürü, her şeyin önceden planlanması, belirli kurallar ve ilkelerle ilerleyen yapısal düzenler kurumsal firmaların temel taşlarıdır. Tam bu noktada da İngilizce kurumsal firmalar için olmazsa olmaz olarak karşımıza çıkar. Dünyaya açılmak için dünyada geçerli dil olan İngilizceyi bilen çalışanlar şarttır. Bu sebeple kurumsal firmalar iş ilanlarının öncelikli şartları arasında İngilizceyi belirtirler.

Kurumsal Firma ne demektir?

Kurumsal firma demek aynı zamanda personelini gelişmeye yönlendiren ve personelinin daha kalifiye olması için zaman ve para harcayan yenilikçi, idealist şirketler demektir. Çalışanlarının niteliğini arttırmanın kendilerine kazanç sağlayacağını bilir.

Kurumsal Firmalara İngilizce Eğitimi nedir?

Kurumsal Firmalar için eğitimler yalnızca kurs merkezlerimizde değil ayrıca firmanın tahsis ettiği, eğitim vermeye uygun özel alanlarda da gerçekleşebilmektedir. Öncelikle eğitim alması planlanan personel için Avrupa Dil Portfolyosuna uygun belirlenen dil seviye kritelerine göre hazırlanan seviye tespit sınavlarımızla adaylarımızın İngilizce alt yapılarını ölçüyoruz. Böylece gerekli gruplandırmaların sağlıklı organize edilmesi mümkün oluyor.

Ardından kurumumuz tarafından sağlanan eğitim materyalleri ve alanında uzman hocalarımızla sadece grammer eğitimi değil, bunun yanında dinleme, konuşma, okuma ve yazma üzerinde de durarak profesyonel dünyada kendini kanıtlayacak çalışanlar ortaya çıkmasına katkı sağlıyoruz.

Kurumsal Firmalara Geri Bildirim:

Her seviye ardından yaptığımız kur geçiş sınavları ile hem eğitim alan profesyonellerin gelişimlerini takip ediyor hem de firma yetkililerine raporlama yapıyoruz. Böylece eğitim işbirliği içinde olduğumuz firmalar da kurumsal kimliğimizi, eğitimde esas tuttuğumuz kalite anlayışımızı, profesyonel geri bildirimlerimizi görerek attıkları adımın doğruluğuna güven duyuyorlar.

Eğitim Seçenekleri:

Kurumsal Firmalara İngilizce Eğitimi için sınıflar oluşturabildiğimiz gibi birebir eğitimle de çalışanların zamansal problemlerine çözüm üretebiliyoruz. İşbirliklerimiz sırasında şirketlere özel yaptığımız kampanyalar ile de çözüm ortağı olduğumuz firmalara ayrıcalıklar tanıyor, kaliteli eğitimi sürdürülebilir fiyatlandırma ile sunuyoruz.

İngilizce Eğitim Sertifikalandırması:

Eğitim sonunda geçerliliği dünya standartlarında olan sertifikalarımızı almaya hak kazanan öğrencilerimiz, başarıyla tamamladıkları seviyenin sertifikasını alırken ömür boyu aktivite derslerimize ücretsiz katılma hakkı da ediniyorlar. Böylece eğitimleri süreklilik kazanıyor, bilgileri unutulmakla yüz yüze kalmıyor.

Hangi Firmalar İngilizce Eğitim Aldırıyor?

Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu olarak bizler sektöre adım attığımız ilk günden beri çağın gereklerine uygun eğitimler planlamanın bilincinde, kurumsal firmalarla iş birliği içinde olduk ve olmaya da devam etmekteyiz. Hali hazırda Ziraat Katılım Bankası, Amerikan Hastanesi, Reysaş Lojistik başta olmak üzere pek çok kurumsal firma ile iş birliği geliştirerek şirketlerin ve personellerinin gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Küreselleşmenin hakim olduğu 21. Yüzyılda sizlerde çalışanlarınızın şirketinizin gelişmesine daha çok katkı sağlamasını istiyor ve bunun için onlarda fark yaratmayı hedefliyorsanız Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu olarak sizlerin de yanındayız. Bizlerle iletişime geçebilir, eğitim danışmanı arkadaşlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kurumlar İçin İngilizce Eğitiminin Faydaları Nelerdir?

  • Akıcı konuşma
  • Telefonda konuşma teknikleri
  • Toplantı yönetme ve sunuş teknikleri
  • Pazarlık yapabilme teknikleri
  • Resmi yazışmalar
  • Rapor hazırlama
  • İş Ve Ekonomi Gazeteleri okuyabilme.
  • Yöneticiler için yoğun eğitimi kapsamaktadır.
İngilizce Öğretmeni

Kurumsal İngilizce Kursu

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu

1. yüzyılda gerçek bir dünya vatandaşı olmanın formüllerinden biri de hiç şüphesiz ki ana diliniz dışında en az bir dil bilmekten geçer. Böyle bakıldığında İngilizce’nin dünya üzerindeki rolü ve gücü de yadsınamaz. Bu noktada Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bizler, Avrupa Dil Portfolyosu sınıflandırmasına göre başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar eğitim vermekteyiz.
Avcılar İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları’nda IELTS eğitimi sınav formatına uygun olarak verilmektedir. IELTS eğitimi, deneme sınavları eşliğinde öğrenciye sınav taktiği verilerek ve öğrencilerin eksikleri giderilerek ilerleyen, IELTS sınavında yer alan bölümlere yönelik çalışmalar yapılan detaylı bir eğitimdir ve özel ders olarak bire bir eğitimle verilmektedir.
TOEFL iBT sınavı, İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçen, Ve okuma,dinleme konuşma ve yazma becerilerinizi akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde birleştirdiğinizi değerlendiren bir sınavdır.
YDS (Yabancı Dil Sınavı) içerisinde dilbilgisi, kelime, okuma metinleri bulunduran bir sınavdır. Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak YDS’ye hazırlanacak olan öğrencilerimizi sınavın gerektirmiş olduğu soru çözme teknikleri üzerinde odaklanarak öğrencilerimizin daha önce çıkmış sorular üzerindeki sınav stratejilerini YDS Kursu ile geliştirmelerini amaçlamaktayız.
Yurtdışından Almanya’daki eşinin yanına taşınmak isteyen bir kimse, kendi ülkesinden ayrılmadan önce, basit düzeyde Almanca bilgisini belgelemek zorundadır. Bu kişiler, ancak bundan sonra Almanya’ya seyahat edebilecekleri oturma müsaadesini alabilirler.Bu sebeple Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursunda Almanca Aile Birleşimi Kursuna katılarak sınavına yönelik eğitim alabilirsiniz.
Şirket ve firmalara sunduğumuz kurumsal ingilizce eğitimi adı altında, bireylere verdiğimiz ingilizce eğitimin ilk basamağı, ingilizce eğitimi neden almak istedikleri , alacakları bu eğitimi hangi alanlarda kullanıcakları ve en önemlisi ingilizce seviyelerin ne olduğunu saptamaktır. Bu veriler sonucu eğitimi alacak kişilerin kurumdaki iş ihtiyaçlarına göre bir program hazırlanır.
Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu olarak bizler; dilin bir ders değil, iletişim aracı olduğunun bilinciyle ilk öğretim birinci ve ikinci kademe öğrencilerimize İngilizce eğitimini grup ve özel ders olarak vermekteyiz. Grup eğitimlerimizde öğrenme ortamı ve öğrenci sayısı dengesi bizim için büyük önem taşımaktadır.
İngilizce eğitim almak isteyen ancak çalışma saatlerinden dolayı grup derslerine katılamayan ya da kısıtlı zamanı olan öğrencilerimiz için tamamen kendi gün ve saatlerine göre hazırladığımız ders programıdır. Özel ders programlarımız genel İngilizce, sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesine yönelik verilmektedir.
Yüksek Öğretim Kurumu tarafından yapılan ve YDS ile büyük oranda benzerlik taşıyan ulusal bir yabancı dil sınavı olan YÖKDİL, YÖK – DİL sınavı hazırlık kursu ile hazırlanan kişiler tarafından YDS’den çok daha yüksek puanlarla yabancı dil skoru elde etmelerini sağlar.