Kurumsal İngilizce Eğitimi

Kurumsal İngilizce Eğitimi
01.08.2020
634

Avcılar İngiliz Kültür olarak seneler boyu kişilere verdiğimiz kaliteli eğitimin yanında bir çok şirket ve firmalarda kurumsal ingilizce eğitimi veriyoruz.
Şirket ve firmalara sunduğumuz kurumsal ingilizce eğitimi adı altında, bireylere verdiğimiz ingilizce eğitimin ilk basamağı, ingilizce eğitimi neden almak istedikleri , alacakları bu eğitimi hangi alanlarda kullanıcakları ve en önemlisi ingilizce seviyelerin ne olduğunu saptamaktır. Bu veriler sonucu eğitimi alacak kişilerin kurumdaki iş ihtiyaçlarına göre bir program hazırlanır.

21. yüzyılda aile şirketlerinden kurumsallığa geçiş, çağımızın bir gereği olarak görülür. Kurum kültürü, her şeyin önceden planlanması, belirli kurallar ve ilkelerle ilerleyen yapısal düzenler kurumsal firmaların temel taşlarıdır. Tam bu noktada da İngilizce kurumsal firmalar için olmazsa olmaz olarak karşımıza çıkar. Dünyaya açılmak için dünyada geçerli dil olan İngilizceyi bilen çalışanlar şarttır. Bu sebeple kurumsal firmalar iş ilanlarının öncelikli şartları arasında İngilizceyi belirtirler.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  Kurumsal Firma ne demektir?

  Kurumsal firma demek aynı zamanda personelini gelişmeye yönlendiren ve personelinin daha kalifiye olması için zaman ve para harcayan yenilikçi, idealist şirketler demektir. Çalışanlarının niteliğini arttırmanın kendilerine kazanç sağlayacağını bilir.

  Kurumsal Firmalara İngilizce Eğitimi nedir?

  Kurumsal Firmalar için eğitimler yalnızca kurs merkezlerimizde değil ayrıca firmanın tahsis ettiği, eğitim vermeye uygun özel alanlarda da gerçekleşebilmektedir. Öncelikle eğitim alması planlanan personel için Avrupa Dil Portfolyosuna uygun belirlenen dil seviye kritelerine göre hazırlanan seviye tespit sınavlarımızla adaylarımızın İngilizce alt yapılarını ölçüyoruz. Böylece gerekli gruplandırmaların sağlıklı organize edilmesi mümkün oluyor.

  Ardından kurumumuz tarafından sağlanan eğitim materyalleri ve alanında uzman hocalarımızla sadece grammer eğitimi değil, bunun yanında dinleme, konuşma, okuma ve yazma üzerinde de durarak profesyonel dünyada kendini kanıtlayacak çalışanlar ortaya çıkmasına katkı sağlıyoruz.

  Kurumsal Firmalara Geri Bildirim:

  Her seviye ardından yaptığımız kur geçiş sınavları ile hem eğitim alan profesyonellerin gelişimlerini takip ediyor hem de firma yetkililerine raporlama yapıyoruz. Böylece eğitim işbirliği içinde olduğumuz firmalar da kurumsal kimliğimizi, eğitimde esas tuttuğumuz kalite anlayışımızı, profesyonel geri bildirimlerimizi görerek attıkları adımın doğruluğuna güven duyuyorlar.

  Eğitim Seçenekleri:

  Kurumsal Firmalara İngilizce Eğitimi için sınıflar oluşturabildiğimiz gibi birebir eğitimle de çalışanların zamansal problemlerine çözüm üretebiliyoruz. İşbirliklerimiz sırasında şirketlere özel yaptığımız kampanyalar ile de çözüm ortağı olduğumuz firmalara ayrıcalıklar tanıyor, kaliteli eğitimi sürdürülebilir fiyatlandırma ile sunuyoruz.

  İngilizce Eğitim Sertifikalandırması:

  Eğitim sonunda geçerliliği dünya standartlarında olan sertifikalarımızı almaya hak kazanan öğrencilerimiz, başarıyla tamamladıkları seviyenin sertifikasını alırken ömür boyu aktivite derslerimize ücretsiz katılma hakkı da ediniyorlar. Böylece eğitimleri süreklilik kazanıyor, bilgileri unutulmakla yüz yüze kalmıyor.

  Hangi Firmalar İngilizce Eğitim Aldırıyor?

  Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu olarak bizler sektöre adım attığımız ilk günden beri çağın gereklerine uygun eğitimler planlamanın bilincinde, kurumsal firmalarla iş birliği içinde olduk ve olmaya da devam etmekteyiz. Hali hazırda Ziraat Katılım Bankası, Amerikan Hastanesi, Reysaş Lojistik başta olmak üzere pek çok kurumsal firma ile iş birliği geliştirerek şirketlerin ve personellerinin gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

  Küreselleşmenin hakim olduğu 21. Yüzyılda sizlerde çalışanlarınızın şirketinizin gelişmesine daha çok katkı sağlamasını istiyor ve bunun için onlarda fark yaratmayı hedefliyorsanız Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu olarak sizlerin de yanındayız. Bizlerle iletişime geçebilir, eğitim danışmanı arkadaşlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Kurumlar İçin İngilizce Eğitiminin Faydaları Nelerdir?

  • Akıcı konuşma
  • Telefonda konuşma teknikleri
  • Toplantı yönetme ve sunuş teknikleri
  • Pazarlık yapabilme teknikleri
  • Resmi yazışmalar
  • Rapor hazırlama
  • İş Ve Ekonomi Gazeteleri okuyabilme.
  • Yöneticiler için yoğun eğitimi kapsamaktadır.
  Eğitim Bilgi Formu

  Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhabalar, İstanbul Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

  İndirim ve Bilgi İçin