İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders
02.08.2020
757

Neden Birebir İngilizce Eğitim ?

İngilizce eğitim almak isteyen ancak çalışma saatlerinden dolayı grup derslerine katılamayan ya da kısıtlı zamanı olan öğrencilerimiz için tamamen kendi gün ve saatlerine göre hazırladığımız ders programıdır.

Özel ders programlarımız genel İngilizce, sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesine yönelik verilmektedir. Genel İngilizce öğrenmeye yönelik özel derslerimizde, öğrencimiz Intermediate seviyesine ulaşana kadar Türk öğretmenlerle ders alacaklardır. Intermediate seviyesinden sonra yabancı öğretmenle ders almaya başlayacak ve eğitimlerini de yabancı öğretmenle bitireceklerdir.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  Sınav İngilizcesi için hazırladığımız özel ders programında ise alanında uzmanlaşmış öğretmenlerimiz ders vermektedirler. TOEFL, IELTS, YDS, PROFICIENCY, LYS-5, PTE, CAE, CPE ve TOEIC sınavlarına yönelik eğitim verilmekteyiz. Bu sınavlara yönelik eğitim alacak olan öğrencilerin tercihen C1 (Advanced) seviyesinde olmaları, en az da B2 (Upper-Intermediate) olmaları gerekmektedir.Özel ders programımızda eğitim yanında öğrencilere sınav psikolojisi,sınav taktikleri,soru okuma taktikleri de verilmektedir

  İş ingilizcesi için verdiğimiz özel derslerde ise kişinin mesleğiyle ilgili terimlerin öğretilmesi, resmi yazışma dilinin ve akıcı konuşmanın geliştirilmesi amaçlanmaktadır.bu eğitim sonunda öğrenci iş ortamında rahatlıkla bir toplantıyı sürdürebilme işiyle ilgili makale okuyabilme haberleri anlayabilme ya da bir iş görüşmesi yapabilme seviyesine ulaşabilmektedir. İş İngilizcesi eğitimimiz yabancı öğretmenlerimizle verilmektedir.

  Eğitim Bilgi Formu

   Ziyaretçi Yorumları

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   Whatsapp
   Ayşe Yılmaz
   Ayşe Yılmaz
   Merhabalar, İstanbul Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

   İndirim ve Bilgi İçin