Avcılar İngilizce Özel Ders

Neden Birebir İngilizce Eğitim ?

İngilizce eğitim almak isteyen ancak çalışma saatlerinden dolayı grup derslerine katılamayan ya da kısıtlı zamanı olan öğrencilerimiz için tamamen kendi gün ve saatlerine göre hazırladığımız ders programıdır.

Özel ders programlarımız genel İngilizce, sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesine yönelik verilmektedir. Genel İngilizce öğrenmeye yönelik özel derslerimizde, öğrencimiz Intermediate seviyesine ulaşana kadar Türk öğretmenlerle ders alacaklardır. Intermediate seviyesinden sonra yabancı öğretmenle ders almaya başlayacak ve eğitimlerini de yabancı öğretmenle bitireceklerdir.

Sınav İngilizcesi için hazırladığımız özel ders programında ise alanında uzmanlaşmış öğretmenlerimiz ders vermektedirler. TOEFL, IELTS, YDS, PROFICIENCY, LYS-5, PTE, CAE, CPE ve TOEIC sınavlarına yönelik eğitim verilmekteyiz. Bu sınavlara yönelik eğitim alacak olan öğrencilerin tercihen C1 (Advanced) seviyesinde olmaları, en az da B2 (Upper-Intermediate) olmaları gerekmektedir.Özel ders programımızda eğitim yanında öğrencilere sınav psikolojisi,sınav taktikleri,soru okuma taktikleri de verilmektedir

İş ingilizcesi için verdiğimiz özel derslerde ise kişinin mesleğiyle ilgili terimlerin öğretilmesi, resmi yazışma dilinin ve akıcı konuşmanın geliştirilmesi amaçlanmaktadır.bu eğitim sonunda öğrenci iş ortamında rahatlıkla bir toplantıyı sürdürebilme işiyle ilgili makale okuyabilme haberleri anlayabilme ya da bir iş görüşmesi yapabilme seviyesine ulaşabilmektedir. İş İngilizcesi eğitimimiz yabancı öğretmenlerimizle verilmektedir.

Kurumsal Standartlarda İngilizce Özel Ders

Kurumsal Standartlarda İngilizce Özel Ders

İngilizcenin özel ders kapsamında yürütülmesinin belirli avantajları vardır. Bunlar İngilizce öğrenimini çözüme kavuşturmak, iş standartlarında kişilere bilgi verebilmeyi amaçlamak, sınav psikolojisi, sınav taktikleri, soru okuma

İngilizce Özel Derslerde Verimlilik

İngilizce Özel Derslerde Verimlilik

İngilizce öğrenmede özel derslerle verimlilik en üst düzeyde tutularak, kursiyerlerin yani öğrencilerin hızlı bir şekilde hedeflediği İngilizce dil bilgisine ulaşması amaçlanmaktadır. Her seviyeye özel olarak

İngilizce Özel Ders Avcılar

İngilizce Özel Ders verimliliği artırır

İngilizce Özel Ders verimliliği artırır Özel ders, tüm branşlar için en etkili eğitim çözümüdür. Maliyetleri nedeniyle herkes tarafından tercih edilemiyor olsa da, özel durumlarda bir

Özel Ders Ne Kadar Etkilidir.

İngilizce Özel Ders Ne Kadar Etkilidir?

Özel ders öğrenci ile birebir iletişim kurarak, seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak planlanabilen ve öğrencinin öğrenme hızına göre şekillenebilen bir süreç olduğundan, İngilizce öğrenme süreçlerinde

Avcılar İngilizce Özel Ders

Özel İngilizce Eğitimi

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu

1. yüzyılda gerçek bir dünya vatandaşı olmanın formüllerinden biri de hiç şüphesiz ki ana diliniz dışında en az bir dil bilmekten geçer. Böyle bakıldığında İngilizce’nin dünya üzerindeki rolü ve gücü de yadsınamaz. Bu noktada Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bizler, Avrupa Dil Portfolyosu sınıflandırmasına göre başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar eğitim vermekteyiz.
Avcılar İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları’nda IELTS eğitimi sınav formatına uygun olarak verilmektedir. IELTS eğitimi, deneme sınavları eşliğinde öğrenciye sınav taktiği verilerek ve öğrencilerin eksikleri giderilerek ilerleyen, IELTS sınavında yer alan bölümlere yönelik çalışmalar yapılan detaylı bir eğitimdir ve özel ders olarak bire bir eğitimle verilmektedir.
TOEFL iBT sınavı, İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçen, Ve okuma,dinleme konuşma ve yazma becerilerinizi akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde birleştirdiğinizi değerlendiren bir sınavdır.
YDS (Yabancı Dil Sınavı) içerisinde dilbilgisi, kelime, okuma metinleri bulunduran bir sınavdır. Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak YDS’ye hazırlanacak olan öğrencilerimizi sınavın gerektirmiş olduğu soru çözme teknikleri üzerinde odaklanarak öğrencilerimizin daha önce çıkmış sorular üzerindeki sınav stratejilerini YDS Kursu ile geliştirmelerini amaçlamaktayız.
Yurtdışından Almanya’daki eşinin yanına taşınmak isteyen bir kimse, kendi ülkesinden ayrılmadan önce, basit düzeyde Almanca bilgisini belgelemek zorundadır. Bu kişiler, ancak bundan sonra Almanya’ya seyahat edebilecekleri oturma müsaadesini alabilirler.Bu sebeple Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursunda Almanca Aile Birleşimi Kursuna katılarak sınavına yönelik eğitim alabilirsiniz.
Şirket ve firmalara sunduğumuz kurumsal ingilizce eğitimi adı altında, bireylere verdiğimiz ingilizce eğitimin ilk basamağı, ingilizce eğitimi neden almak istedikleri , alacakları bu eğitimi hangi alanlarda kullanıcakları ve en önemlisi ingilizce seviyelerin ne olduğunu saptamaktır. Bu veriler sonucu eğitimi alacak kişilerin kurumdaki iş ihtiyaçlarına göre bir program hazırlanır.
Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu olarak bizler; dilin bir ders değil, iletişim aracı olduğunun bilinciyle ilk öğretim birinci ve ikinci kademe öğrencilerimize İngilizce eğitimini grup ve özel ders olarak vermekteyiz. Grup eğitimlerimizde öğrenme ortamı ve öğrenci sayısı dengesi bizim için büyük önem taşımaktadır.
İngilizce eğitim almak isteyen ancak çalışma saatlerinden dolayı grup derslerine katılamayan ya da kısıtlı zamanı olan öğrencilerimiz için tamamen kendi gün ve saatlerine göre hazırladığımız ders programıdır. Özel ders programlarımız genel İngilizce, sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesine yönelik verilmektedir.
Yüksek Öğretim Kurumu tarafından yapılan ve YDS ile büyük oranda benzerlik taşıyan ulusal bir yabancı dil sınavı olan YÖKDİL, YÖK – DİL sınavı hazırlık kursu ile hazırlanan kişiler tarafından YDS’den çok daha yüksek puanlarla yabancı dil skoru elde etmelerini sağlar.