Avcılar İngiliz Kültür

IELTS Hazırlık Kursu

IELTS, Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı, İngilizce’nin kullanıldığı ortamlarda öğrenim görmek veya çalışmak isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliğini belirlemek üzere tüm dünyada uygulanan ve en çok tercih edilen İngilizce dil sınavıdır.
  • Ücretsiz Materyaller
  • Ücretsiz Online İngilizce
  • Sınırsız Aktivite
  • Öğrenme Garantisi

Özel Ders Programı İle IELTS Sınavı Eğitimi

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda IELTS eğitimi sınav formatına uygun olarak verilmektedir. IELTS eğitimi, deneme sınavları eşliğinde öğrenciye sınav taktiği verilerek ve öğrencilerin eksikleri giderilerek ilerleyen, IELTS sınavında yer alan bölümlere yönelik çalışmalar yapılan detaylı bir eğitimdir ve özel ders olarak bire bir eğitimle verilmektedir.
  • Özel Ders İle Sınav Odaklı Eğitim
  • Sürekli Devam Eden Sınıflar
  • Ücretsiz Aktiviteler İle Sürekli Eğitim
  • Minimum B1 Seviyesiyle Başlangıç
  • Kişiye Özel Eğitim Programı

En İyi IELTS Kursu

Uluslararası İngiliz Dili Sınav Sitemi (IELTS), İngilizce tam karşılığıyla, International English Language Testing System olarak tanımlanır. En iyi IELTS kursu olarak İngilizce seviyesinin uluslararası geçerlilik kazandığı ve ispatlandığı bu sınavdan geçmeniz için birçok bölümü başarılı bir şekilde tamamlamanız gerekir. Britsh Council ve IDP Education tarafından düzenlenen sınav yabancılar için İngilizce seviye tespit sınavı olarak değerlendirilebilir.

Sınav içinde sadece okuma ve yazma gibi beceriler değil, dinleme ve konuşma becerileri de test edilir. Bu nedenle alacağınız IELTS eğitiminin niteliği ve kalitesi son derece önemlidir. Yabancı dil sınavlarına hazırlık kurslarımıza katılım sağlayarak referanslı eğitimcilerimizin eğitim programlarına katılabilir ve sınavdan yüksek bir derece elde edebilirsiniz.

IELTS Sınav Aşamaları ve İçeriği Nedir?

IELTS genel olarak iki farklı türde gerçekleştirilen bir sınavdır. Akademik ve genel amaçlı olarak düzenlenen bu sınava genel düzeyde çalışma, staj veya diğer genel amaçlar için girilebilir. İngilizce eğitim veren üniversitelerde akademik faaliyetler için veya mesleki yeterlilik için de bu sınava girilmesi gerekir.

Hemen hemen tüm dünyada IELTS notu geçerli olan bir sınav türü olduğu için yurt dışında akademik veya mesleki bir kariyer hedefleyen kişilerin IELTS eğitim programlarımıza katılarak sıkı bir eğitim döneminden geçmesi gerekir.

Reading (Okuma)
Listening (Dinleme)
Speaking (Konuşma)
Writing (Yazma)

Olmak üzere dört ana bölümden oluşan sınav toplamda 2 saat 45 dakikada tamamlanmaktadır. En iyi IELTS hazırlık kursu olarak eğitim programlarımızın içinde tüm bölümlerden başarılı bir şekilde geçmenizi sağlayacak taktik beceriler ve yabancı dil eğitimi verilmektedir.

İstanbul IELTS Kursu Tavsiyesi

Uluslararası geçerliliği olması ve İngilizce bilgisini tüm yönleriyle objektif biçimde ortaya koyan IELTS için hazırlık kursları uzman kişilerce verilmelidir. İngilizceyi anadili gibi bilen kişilerin bile yeterli formasyona sahip olmaması durumunda bu sınav için eğitim vermesi düşünülemez.

Türkiye’de de zaman zaman global markaların iş başvurularında ve çoğu zaman yurt dışında akademik kariyer için IELTS notunda ihtiyaç duyulur. En iyi IELTS kursu eğitimini sizlere sunarak uzman ve tecrübeli, referans sahibi eğitimci kadromuzla en iyi skora elde etmenizi sağlıyoruz.

IELTS ve Diğer Yabacı Dil Sınavları Hazırlık Kursları

IELTS başta olmak üzere uluslararası geçerliliği olan veya yerel tüm yabancı dil sınavlarına yönelik hazırlık kurslarımızla başarılı sonuçlar elde etmeniz için eğitim desteği vermeye devam ediyoruz. Yabancı dil sınavlarından başarılı olmak için temel faktör alınan eğitimin ve hazırlanılan kursun verdiği eğitim kalitesidir. Bu nedenle kurs seçimlerinizde doğru tercihi yapmanız önemlidir.

IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb. merkezi yabancı dil sınavlarında başarılı bir grafik çizmeniz için tüm imkanlarımızla yanınızdayız. Yüz yüze eğitimler ile desteklenmediği sürece en iyi online IELTS kursu ile sınava hazırlanmanız beklediğiniz sonucu almanızda yardımcı olmayabilir. Kursumuzun tüm fiziki ve interaktif olanaklarından yararlanarak yabancı dil sınavlarında zirveye tırmanın.
TOEFL Sınavı

TOEFL Sınav Konuları

TOEFL (Test Of English As a Foreign Language) sınavı Amerika’da New Jersey Eyaletinde bulunan Educational Testing Service (ETS) tarafından dünya üzerinde birçok merkezde yapılan bir sınavdır. Kendi ana dili İngilizce [...]
Devamı
toefl ibt nedir

TOEFL Nedir?

Amerika’da bir akademik eğitim alacaksanız ya da burada kariyer planlarınız varsa, sıklıkla duyacağınız kelimelerin başında TOEFL geliyor. TOEFL; Test of English as a Foreign Language yani yabancı dil olarak İngilizce [...]
Devamı
Kaliteli IELTS Kursları

Kaliteli IELTS Kursları

Eğitimde kalite; standartlara uyumluluk, deneyim, donanım ve yönetim anlayışındaki yaklaşım ı ile ortaya konabilen bir özelliktir. Asgari standartlar yerine, maksimum kalite standartlarını öngören kurum ve kuruluşlar, eğitimin diğer alanlarında olduğu [...]
Devamı
IELTS Sınavı

IELTS Nedir?

İngilizcenin kullanıldığı ortamlarda öğrenim görmek ve çalışmak isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliğini belirlemek üzere tüm dünyada uygulanan ve en çok tercih edilen İngilizce sınavıdır. IELTS sınavı dört aşamadan oluşur: Dinleme [...]
Devamı

Öğrenci yorumları

Eğitim kalitemiz ve sunduğumuz destekleyici öğrenme ortamı hakkında öğrencilerimizden doğrudan yorumlar alın.
Kursa YKS için başladım ve C1'e kadar kur aldım. Şu anda A1'i bitirmiş durumdayım ve çok memnunum. Hacer Hocama çok teşekkür ederim. İlk kurdan Hacer Hoca geldiği için bence şanslıyım. Umarım beraber devam ederiz 💐 …

Şevval Y.

B2 seviyesinde şuan Nargiza Hocadan eğitim alıyorum. Kendisi hakkında çok güzel duyumlar aliyorduk kursta . Ne şanslıyız ki şuan bizim hocamız oldu. Hem anlatımı, hem öğreticiligi cok çok iyi . Her konuyu derinlemesine anliyoruz, keske daha önce tanismis olsaydim diyorum Best of yani 😊 Sınıftaki herkese çok şey kattı ..💕 …

Saniye K.

Ben bu kurumdan almanca eğitimi aliyorum ingiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri guler yüzlü espirili bir dille almancayi bize aşiliyor her konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatmaktan çekinmiyor Ali Reza hocama sonsuz teşekkürler. Kendine has müthiş metotları ile almancayı ögretiyor. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.👏👏

Onur K.

İngiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri olan Ali Reza hocaya sonsuz teşekkürler. Sayesinde almancayı öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Kendine has müthiş metotları ile almancayı sevdirdi ve anlamadığım , öğrenemediğim tek bir konu bile yok. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.

Hilal K

Nargiza öğretmenim sayesinde benim ingilizcemde büyük gelişim oldu. İşini severek yapan bir öğretmen olması ayrıca güler yüzü ve deneyimiyle ingilizceyi öğrenmemde öğrenmekte motivasyon sağlıyor.

Zeynep D.

Seviye Tespiti

Uzmanlar tarafından hazırlanan ve CEFR kriterlerine göre düzenlenmiş bu ücretsiz online sınav ile İngilizce seviyenizi hızlı ve doğru bir şekilde öğrenin.

Avcılar İngiliz Kültür
Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
© 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

Sizi Arayalım

Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.