Avcılar İngiliz Kültür

Rusça Kursu

Rusça, dünyanın en büyüleyici dillerinden biridir ve bizim kurslarımız, bu dili en temel seviyeden en ileri düzeye kadar öğrenmek isteyen herkese açıktır. Öğrencilerimizin her birinin öğrenme hedeflerine ve dil seviyelerine uygun, detaylı ve kapsamlı bir eğitim programı sunuyoruz. Rusça'nın zengin edebiyatını, tarihini ve kültürünü keşfederken, dil becerilerinizi de geliştireceksiniz.
  • Ücretsiz Materyaller
  • Ücretsiz Online İngilizce
  • Sınırsız Aktivite
  • Öğrenme Garantisi
Rusça Dil Eğitimi

Her Seviyeye Uygun Rusça Eğitimi

Kurslarımız, Rusça öğrenmeye yeni başlayanlardan ileri düzey öğrencilere kadar herkese hitap eder. Öğrencilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre hazırlanan detaylı eğitim planları ile her bir öğrencinin Rusça öğrenme sürecini kişiselleştiriyoruz.
  • Özel Ders İle Sınav Odaklı Eğitim
  • Ücretsiz Aktiviteler İle Sürekli Eğitim
  • Kişiye Özel Eğitim Programı

Özgün ve Etkileşime Dayalı Eğitim

Rusça öğrenim sürecinde, öğrencilerimizin dil becerilerini en etkin şekilde geliştirebilmeleri için interaktif ve pratik bir eğitim metodolojisi benimsiyoruz. Dilin edebi ve kültürel yönlerine de odaklanarak, öğrencilerimizin Rusça'yı sadece bir dil olarak değil, aynı zamanda bir kültür olarak da öğrenmelerini sağlıyoruz.

Öğrenci yorumları

Eğitim kalitemiz ve sunduğumuz destekleyici öğrenme ortamı hakkında öğrencilerimizden doğrudan yorumlar alın.
Kursa YKS için başladım ve C1'e kadar kur aldım. Şu anda A1'i bitirmiş durumdayım ve çok memnunum. Hacer Hocama çok teşekkür ederim. İlk kurdan Hacer Hoca geldiği için bence şanslıyım. Umarım beraber devam ederiz 💐 …

Şevval Y.

B2 seviyesinde şuan Nargiza Hocadan eğitim alıyorum. Kendisi hakkında çok güzel duyumlar aliyorduk kursta . Ne şanslıyız ki şuan bizim hocamız oldu. Hem anlatımı, hem öğreticiligi cok çok iyi . Her konuyu derinlemesine anliyoruz, keske daha önce tanismis olsaydim diyorum Best of yani 😊 Sınıftaki herkese çok şey kattı ..💕 …

Saniye K.

Ben bu kurumdan almanca eğitimi aliyorum ingiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri guler yüzlü espirili bir dille almancayi bize aşiliyor her konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatmaktan çekinmiyor Ali Reza hocama sonsuz teşekkürler. Kendine has müthiş metotları ile almancayı ögretiyor. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.👏👏

Onur K.

İngiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri olan Ali Reza hocaya sonsuz teşekkürler. Sayesinde almancayı öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Kendine has müthiş metotları ile almancayı sevdirdi ve anlamadığım , öğrenemediğim tek bir konu bile yok. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.

Hilal K

Nargiza öğretmenim sayesinde benim ingilizcemde büyük gelişim oldu. İşini severek yapan bir öğretmen olması ayrıca güler yüzü ve deneyimiyle ingilizceyi öğrenmemde öğrenmekte motivasyon sağlıyor.

Zeynep D.

Seviye Tespiti

Uzmanlar tarafından hazırlanan ve CEFR kriterlerine göre düzenlenmiş bu ücretsiz online sınav ile İngilizce seviyenizi hızlı ve doğru bir şekilde öğrenin.

Avcılar İngiliz Kültür
Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
© 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

Sizi Arayalım

Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.