Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce
12.10.2018
816

Avcılar Çocuklar İçin İngilizce Programı

Dil öğrenimi için erken yaşın önemi hemen herkesçe bilinen bir gerçektir. Ülkemizde de ilk öğretim birinci kademeden itibaren yabancı dil ( özellikle İngilizce) okullarımızda zorunlu ders olarak verilmektedir. Çocuklar için ingilizce eğitimi özen gösterilmesi ve profesyonelce verilmesi gereken bir eğitimdir. Ne var ki gerek müfredat sisteminden kaynaklı, gerekse okul ortamında sürekli sınav kaygısı taşınmasından dolayı çocuklar ve gençler dil öğreniminin önem ve önceliğini fark edememektedir.

Junior İngilizce Kursları

Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu olarak bizler; dilin bir ders değil, iletişim aracı olduğunun bilinciyle ilk öğretim birinci ve ikinci kademe öğrencilerimize İngilizce eğitimini grup ve özel ders olarak vermekteyiz. Grup eğitimlerimizde öğrenme ortamı ve öğrenci sayısı dengesi bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple en fazla on kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Bununla birlikte öğrenmenin tam ve sağlıklı gerçekleşebilmesi adına görsel, işitsel ve kinestetik çalışmaları olabildiğince dengelenir. Pedogojik formasyon almış alanında uzman eğitmenlerle çalışılır.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  Okulların açılması ile başlayan eğitim dönemimiz, toplamda 160 ders saatinden oluşur ve okulların kapanmasından bir hafta önce tamamlanır. Bütün eğitim yılına yayılan erken yaşta İngilizce müfredatımız, dünyaca kabul görmüş Cambridge Üniversitesi’nin sistemi ile ilerlemektedir. Eğitimleri sonunda öğrencilerimize, tüm dünyada geçerliliği olan Avrupa Dil Portfolyosu verilir.  Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok yerinde şubeleri bulunan İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları’nın Avcılar şubesi olarak sizleri, kurumumuzu ziyarete ve çocuklara özel İngilizce programlarımız hakkında daha detaylı bilgi edilmeye bekliyoruz.

   Erken Yaşta Dil Eğitim Uzmanı

   Lütfü ÖZTÜRK

  Eğitim Bilgi Formu

  Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhabalar, İstanbul Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

  İndirim ve Bilgi İçin