Avcılar Çocuklar İçin İngilizce

Avcılar Çocuklar İçin İngilizce Programı

Dil öğrenimi için erken yaşın önemi hemen herkesçe bilinen bir gerçektir. Ülkemizde de ilk öğretim birinci kademeden itibaren yabancı dil ( özellikle İngilizce) okullarımızda zorunlu ders olarak verilmektedir. Çocuklar için ingilizce eğitimi özen gösterilmesi ve profesyonelce verilmesi gereken bir eğitimdir. Ne var ki gerek müfredat sisteminden kaynaklı, gerekse okul ortamında sürekli sınav kaygısı taşınmasından dolayı çocuklar ve gençler dil öğreniminin önem ve önceliğini fark edememektedir.

Junior İngilizce Kursları

Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu olarak bizler; dilin bir ders değil, iletişim aracı olduğunun bilinciyle ilk öğretim birinci ve ikinci kademe öğrencilerimize İngilizce eğitimini grup ve özel ders olarak vermekteyiz. Grup eğitimlerimizde öğrenme ortamı ve öğrenci sayısı dengesi bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple en fazla on kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Bununla birlikte öğrenmenin tam ve sağlıklı gerçekleşebilmesi adına görsel, işitsel ve kinestetik çalışmaları olabildiğince dengelenir. Pedogojik formasyon almış alanında uzman eğitmenlerle çalışılır.

Okulların açılması ile başlayan eğitim dönemimiz, toplamda 160 ders saatinden oluşur ve okulların kapanmasından bir hafta önce tamamlanır. Bütün eğitim yılına yayılan erken yaşta İngilizce müfredatımız, dünyaca kabul görmüş Cambridge Üniversitesi’nin sistemi ile ilerlemektedir. Eğitimleri sonunda öğrencilerimize, tüm dünyada geçerliliği olan Avrupa Dil Portfolyosu verilir.  Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok yerinde şubeleri bulunan İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları’nın Avcılar şubesi olarak sizleri, kurumumuzu ziyarete ve çocuklara özel İngilizce programlarımız hakkında daha detaylı bilgi edilmeye bekliyoruz.

 Erken Yaşta Dil Eğitim Uzmanı

 Lütfü ÖZTÜRK

İngilizce Kursunun Amacı

Çocuklar İçin İngilizce

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu

1. yüzyılda gerçek bir dünya vatandaşı olmanın formüllerinden biri de hiç şüphesiz ki ana diliniz dışında en az bir dil bilmekten geçer. Böyle bakıldığında İngilizce’nin dünya üzerindeki rolü ve gücü de yadsınamaz. Bu noktada Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bizler, Avrupa Dil Portfolyosu sınıflandırmasına göre başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar eğitim vermekteyiz.
Avcılar İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları’nda IELTS eğitimi sınav formatına uygun olarak verilmektedir. IELTS eğitimi, deneme sınavları eşliğinde öğrenciye sınav taktiği verilerek ve öğrencilerin eksikleri giderilerek ilerleyen, IELTS sınavında yer alan bölümlere yönelik çalışmalar yapılan detaylı bir eğitimdir ve özel ders olarak bire bir eğitimle verilmektedir.
TOEFL iBT sınavı, İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçen, Ve okuma,dinleme konuşma ve yazma becerilerinizi akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde birleştirdiğinizi değerlendiren bir sınavdır.
YDS (Yabancı Dil Sınavı) içerisinde dilbilgisi, kelime, okuma metinleri bulunduran bir sınavdır. Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak YDS’ye hazırlanacak olan öğrencilerimizi sınavın gerektirmiş olduğu soru çözme teknikleri üzerinde odaklanarak öğrencilerimizin daha önce çıkmış sorular üzerindeki sınav stratejilerini YDS Kursu ile geliştirmelerini amaçlamaktayız.
Yurtdışından Almanya’daki eşinin yanına taşınmak isteyen bir kimse, kendi ülkesinden ayrılmadan önce, basit düzeyde Almanca bilgisini belgelemek zorundadır. Bu kişiler, ancak bundan sonra Almanya’ya seyahat edebilecekleri oturma müsaadesini alabilirler.Bu sebeple Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursunda Almanca Aile Birleşimi Kursuna katılarak sınavına yönelik eğitim alabilirsiniz.
Şirket ve firmalara sunduğumuz kurumsal ingilizce eğitimi adı altında, bireylere verdiğimiz ingilizce eğitimin ilk basamağı, ingilizce eğitimi neden almak istedikleri , alacakları bu eğitimi hangi alanlarda kullanıcakları ve en önemlisi ingilizce seviyelerin ne olduğunu saptamaktır. Bu veriler sonucu eğitimi alacak kişilerin kurumdaki iş ihtiyaçlarına göre bir program hazırlanır.
Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu olarak bizler; dilin bir ders değil, iletişim aracı olduğunun bilinciyle ilk öğretim birinci ve ikinci kademe öğrencilerimize İngilizce eğitimini grup ve özel ders olarak vermekteyiz. Grup eğitimlerimizde öğrenme ortamı ve öğrenci sayısı dengesi bizim için büyük önem taşımaktadır.
İngilizce eğitim almak isteyen ancak çalışma saatlerinden dolayı grup derslerine katılamayan ya da kısıtlı zamanı olan öğrencilerimiz için tamamen kendi gün ve saatlerine göre hazırladığımız ders programıdır. Özel ders programlarımız genel İngilizce, sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesine yönelik verilmektedir.
Yüksek Öğretim Kurumu tarafından yapılan ve YDS ile büyük oranda benzerlik taşıyan ulusal bir yabancı dil sınavı olan YÖKDİL, YÖK – DİL sınavı hazırlık kursu ile hazırlanan kişiler tarafından YDS’den çok daha yüksek puanlarla yabancı dil skoru elde etmelerini sağlar.