Online İngilizce Seviye Tespiti

Anasayfa » Online İngilizce Seviye Tespiti
beenhere

Genel İngilizce Seviye Tespiti

Genel ingilizce seviyenizi “CEFR” standartlarında hazırlanan bu sınavda ölçebilirsiniz.

book

IELTS Yeterlilik Sınavı

IELTS sınavına girmeden ve eğitimini almadan önce ihtiyacınız olan ders saatini bu online sınavı çözerek ölçebilirsiniz.

assignment_ind

TOEFL Yeterlilik Sınavı

TOEFL  testini çözerek, seviyenizi öğrenebilir, eğitime katılmadan önce kaç saatlik bir derse ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

“CEFR” kapsamında hazırlanan Online İngilizce Sınavlarımız, sizin seviyenizi en belirgin şekilde ölçmek için tasarlanmıştır. Genel ingilizce seviye tespit sınavında, öğrencilerimizin A1, A2, B1, B2 ve C1 seviyelerinde öğrendikleri kelime ve dil bigisi ölçümü yapılır.

Avrupa birliyince kabul görmüş CEFR standardı ” Common European Framework of Reference for Languages ” – ” Yabancı diller için ortak referans çerçevesi” açıklamasına CEFR adresinden ulaşabilirsiniz.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

IELTS ve TOEFL yeterlilik testlerinde, alınan sonuca göre, öğrencinin ne kadarlık bir özel ders ile yüksek bir puana ulaşacağı yazılı sınav ile hesaplanır, Ayrıca şubelerimize başvurarak da konuşma ve dinleme sınavlarına katılarak tam anlamıyla IELTS ve TOEFL denemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hızlı İngilizce Seviye Tespiti

Hızlı bir şekilde ingilizce seviyenizi yaklaşık olarak öğrenebileceğiniz testimizi çözebilirsiniz. Tam sonuç için “Genel İngilizce Seviye Tespiti” sınavı önerilmektedir.

Loading
Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhabalar, İstanbul Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?