A2 Pre Intermediate Seviyesi
A2 İngilizce Seviyesi

Avcılar İngiliz Kültür gerek eğitim gerek eğitim kadrosu gerekse kurum ve ders mekanları olarak ingilizceyi en iyi şekilde ve akıcı bir şekilde öğreneceğiniz bir dil kurumudur.Avrupa Dilleri Çerçevesi Programında (CEFR) A2 (ön orta) seviyesi olarak adlandırılır.

Pre-Intermediate seviyesinde öğrencilerimiz bir öndeki seviyede öğrenilen ingilizce temeli üzerinden bir geçiş yaptıktan sonra öğrendiklerini artık bir yabancı karşısında kullanmaya hazır hale gelmiş olurlar.İngilizceyi aktif bir şekilde kullanmayı öğrenir ve seviye içeriğine uygun olarak gramer (dilbilgisi) yapısını görüp bunu gündelik hayatlarında kolay ve akıcı bir şekilde kullanma eğiliminde olurlar.

Kurumumuz  bu seviyede Dinleme-Okuma-Yazma ve Konuşma becerisini geliştirip dilin doğru ve etkin kullanılmasını planlayıp ve öğrencilerinin daha etkili ve didaktik bir eğitim süre ci geçirmesini hedefler.

Pre-intermediate Seviyesinde Neler Öğreneceksiniz?

  • Günlük hayatınızda konuşma esnasında doğrudan size yöenltilen açık ve basit cümleleri anlayabilir ve cevaplayabilirsiniz.
  • ATM’lerdeki yönlendirmeleri anlayabilir ve kolay bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz.
  • Basit bir dille yazılmış size yakın olan konular ile alakalı işler hakkında anlatımları anlayabilirsiniz.
  • Haritaya bağlı kalarak bir yeri tarif edebilir ve tarif edilen yeri anlayabilirsiniz.

HEDEF KİTLESİ ;

  • A1 de edinmiş olduğunuz gramer (dilbilgisi) geliştirmek isteyenler.
  • Bildiğiniz kelimeleri öğrendiğiniz gramer (dilbilgisi) pekiştirip kısa cümleler kurmak isteyenler
  • Temel ihtiyaçlarını karşılamak için kişiler arası iletişim kurmak isteyenler.
  • Öğrendiklerini uluslararası geçerliliği olan bir belgeyle kanıtlamak isteyenler.

Pre-Intermediate Ne Kadar Sürer?

  • 1 Seviyelik ingilizce eğitimi 12 hafta sürmektedir
İngiliz Kültür

İngiliz Kültür

Sizi Arayalım

Felemenkçe Eğitimi ve Hollanda Aile Birleşimi

Hollanda aile birleşimi için sizlerden iyi düzeyde Felemenkçe bilgisi istenmektedir. Ancak bir dil öğrenmek emek ve çaba gerektirir. Bunun dışında A1 Flemenkçe öğrenebilmek için herhangi bir Felemenkçe kursu arayışınız da olabilir. Hollandacayı en doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmeniz için iyi bir kurs merkezinde eğitim almanız oldukça önemlidir. Eşsiz dil fırsatlarına İngiliz Kültür Avcılar kurs merkezi ile ulaşabilirsiniz.  

Felemenkçe öğrenmek ve Felemenkçe kursu

Kursu veren öğretmenler alanlarında uzman kişilerdir. Böylelikle dil öğrenmek hem eğlenceli hem de kolay bir hâl alır. Felemenkçe kursu fırsatlarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız İngiliz Kültür Avcılar kursunu tercih edebilirsiniz.

Hollanda Aile Birleşimi Hakkında Merak Edilenler

Hollanda aile birleşimi vizesi yabancı uyrukluların Hollanda Krallığı’nda 90 günden çok kalabilmelerini gerçekleştiren uzun devir (D tipi) vizeyi içerir. Aile Birleşimi Vizesi Hollanda vatandaşı olan bireylerin aile ferdi olup, Hollanda’da uzun süre oturmaları için sarfedilen bir vize türüdür.