Avcılar İngiliz Kültür

Almanca Kursu

Almanca, dünyanın en yaygın kullanılan dillerinden biridir. Gelecekte kendiniz için nasıl bir yol çizerseniz çizin Almanca bilmek, size ulaşılması güç olanakların kapılarını açar. Siz de Avcılar ve çevresinde Almanca Kursu arayışındaysanız, kurumuzu ziyarete gelip bilgi almalısınız. Gerek mesleğinizde yükselmeniz gerekse de özel yaşantınızda sosyal statünüzü geliştirebilmeniz için oldukça iyi bir fırsat olan Almanca kursu öğrencisi olmak, ve öğrenmek sizi çevrenizde daha saygın biri haline getirir.

  • Ücretsiz Materyaller
  • Ücretsiz Online İngilizce
  • Sınırsız Aktivite
  • Öğrenme Garantisi

Almanca Dil Kursu

Global işler yapan bir şirkette çalıyorsanız ya da böyle bir yerde çalışmayı hayal ediyorsanız mutlaka şirketin Almanca konuşan iş ortakları olacaktır. Almanca dil eğitimi almış olmak sizi şirketteki rakiplerinizden kat be kat yukarı taşıyacaktır. Bu da, hem daha iyi bir kariyer hem de çok daha iyi para kazanma anlamına gelir. Spesifik olarak Almanca iş ve işlemlerin söz konusu olduğu firmalarda görev almak hayaliniz varsa, dil eğitimi almak, atacağınız en doğru adım olacaktır.
  • Özel Ders İle Sınav Odaklı Eğitim
  • Sürekli Devam Eden Sınıflar
  • Ücretsiz Aktiviteler İle Sürekli Eğitim
  • Her Seviyeye Uygun Almanca Eğitimi
  • Kişiye Özel Eğitim Programı
Almanca Konuşma Eğitimleri

Avcılar Almanca Kursu

Belirttiğimiz gibi bu dil, dünyanın yaygın dillerinden bir tanesi olarak bilinir. Esasında İngilizce dışında ortak bir yabancı dilden söz etmek çok kolay değildir. Fakat Almanya, dünyanın hemen her ülkesinde ihracat yapan, bununla birlikte ülkelerde iştirakleri bulunan bir ülkedir ayrıca Türkiye ve Almanya ilişkileri geçmişten bugüne diğer pek çok Avrupa ülkesinden daha yakındır. Dolayısıyla bizim Almanca öğrenme ihtiyacımız diğer ülkelerden biraz daha fazla olarak tanımlanabilir.

Alman turistlerin en çok ziyaret ettiği ülkelerden biri olan Türkiye’de Almanca bilen kişi sayısı yeterli değildir. Almanca kursu avcılar olarak bu eğitimleri vererek sizleri bu sorundan kurtarmayı hedefliyoruz Alman turist ziyaretleri sırasında Almanca turist rehberi olma şansını da Almanca yabancı dil eğitimi alarak ve tabii ki başarılı bir şekilde kursu tamamlayarak kazanabilirsiniz.

Bilim ve araştırma konularında çalışan biriyseniz Almanca eğitimi almak sizin için kaçınılmaz olacaktır. Zira Almanca dünya üzerinde kullanılan bilim dilleri arasında ikinci dildir. Araştırma ve geliştirme konusuna oldukça büyük bütçeler ayıran Alman hükümeti bu alanda çalışma yapmak isteyen yabancı bilim insanlarına araştırma bursları vererek bilimin gelişmesine katkı sağlar. Dolayısıyla Almanca bilmek demek daha fazla bilgiye ulaşabilmek demektir.

Almanca Aile Birleşimi Sınavına Hazırlık

Almanya'da aile birleşimi yapmak isteyen bireyler için Almanca Aile Birleşimi Sınavı, önemli bir adımdır. Bu sınav, Almanya'ya taşınmak isteyen kişilerin temel Almanca dil becerilerine sahip olduklarını kanıtlamalarını gerektirir. Sınav, dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini kapsar ve başarılı olmak için kapsamlı bir hazırlık süreci gerektirir.

Kursumuz, Almanca Aile Birleşimi Sınavına özel olarak hazırlanmış bir eğitim programı sunmaktadır. Bu program, sınavın gereksinimlerine odaklanarak öğrencilerin sınavda başarılı olmaları için gerekli tüm becerileri kazanmalarını hedefler. Eğitim materyallerimiz ve ders içeriklerimiz, sınavın formatı ve içeriği göz önünde bulundurularak özenle hazırlanmıştır. Öğrencilerimiz, sınavda karşılaşacakları durumları simüle eden etkinlikler ve alıştırmalarla gerçek sınav deneyimine hazırlanırlar

Sınav Başarısına Odaklanma

Kursumuzun temel amacı, öğrencilerimizin Almanca Aile Birleşimi Sınavında başarılı olmalarını sağlamaktır. Bu nedenle, sınavın her bölümüne yönelik kapsamlı hazırlık materyalleri ve özel dersler sunuyoruz. Öğrencilerimizin sınavda karşılaşacakları zorlukları aşmaları için gerekli stratejileri ve ipuçlarını paylaşıyoruz. Ayrıca, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz deneme sınavları ile öğrencilerimizin gelişimini takip ediyor ve onlara geri bildirimler sağlıyoruz.

Almanca Kursu Fiyatları İstanbul

Eğitimlerimiz başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar çok farklı fiyatlandırmalar ile oluşmaktadır, kurs fiyatlarında alınacak ders sayısı ve hedef etkin rol oynamaktadır. İstanbul Almanca Kursu fiyatları için lütfen Avcılar İngiliz Kültür eğitim danışmanlarımızdan detayları öğreniniz.

Üniversitelerin öğrenci değişim programları, Almanya’da çalışma fırsatı ya yükseköğrenim görebilme imkânı için de Almanca öğrenmek başarınızı arttıracaktır. Tüm bunların yanı sıra Alman kültürüne, yaşamlarına farklı bir pencereden bakabilmek için size yeni bir vizyon kazandıracak olan dil eğitimi turistik gezileriniz sırasında da çok daha keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Hangi ihtiyaç söz konusu olursa olsun, bizden Almanca kursu alabilir, nitelikli akademik içeriklere sahip eğitimlere ulaşabilirsiniz. Kurumumuz, yüksek standartlarda yabancı dil eğitimi vermektedir.

Almanca Kursu Nasıl Seçilir?

Dil eğitimi veren çok sayıda yabancı dil kurumu vardır. Yeterince verimli bir eğitim almak için bu kursların içerisinde en nitelikli eğitimi veren kuruma ulaşmak oldukça önemlidir. Bu nedenle Almanca kursu seçerken iyi bir araştırma yapmak sizin için büyük fayda sağlayacaktır. Sektörde eğitim veren kurumların, standartlar kapsamında eğitim verme zorunlulukları söz konusu olsa da, Almanca dil niteliklerinin üst sınırı, eğitimi veren kurumun vizyonu ile ilişkili olacaktır.

Bu nedenle kurumumuz gibi, köklü ve sistem yaklaşımı ile faaliyetlerini sürdürmekte olan Almanca Kursları yönünde tercihte bulunmanız gerekir.

Gramer bilgisi öğretmesinin yanı sıra konuşma odaklı çalışma metodu sunan bir Almanca dil okulu, dili öğrenme sürecine ciddi anlamda olumlu katkı sağlayacaktır. Bu aşamada Almanca eğitim verecek olan eğitmenin de rolü yadsınamaz. Dil üzerine eğitim verecek olan kişinin ilgili bölümlerden mezun olması ve dil yetkinliğini tam olarak kavramış olması önemlidir. Bununla birlikte okutmanın yabancı dil bilgisi üst düzeyde de olsa öğretme kapasitesi oldukça önemlidir ve bu bilgilerini size nasıl aktardığı ile doğru orantılıdır.

Bu nedenle Almanca eğitimi verecek olan kişiden ilgili bölümlerden mezun dâhi olsa pedagojik formasyon eğitimi almış olması beklenir. İyi bir Almanca kursu seçmek için bu bahsettiğimiz kişi ve kurum özelliklerine dikkat edilmeli ve tercih buna göre yapılmalıdır.

Almanca Kursu Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Almanca kursu seçimi için öncelikle eğitimci ya da eğitimcilerin dil yeterliliklerine dikkat edilmelidir. Yabancı dil kursu içerisinde uygulanan eğitim metotları da dil öğrenme sürecinde büyük önem taşır. Dil eğitimi alırken okuma, konuşma, yazma ve dinlediğini anlama becerilerinin aynı anda geliştirilmesi gereklidir ve bu da ancak yoğun bir kurs eğitimi alarak mümkün olabilmektedir.

Bu süreçler her kişide aynı doğrultuda ilerlemese de kursun her öğrencinin gelişimine uyum sağlayacak fırsatları (etüt, ek ders vs.) sağlaması gerekir. Kayıt olmadan önce bunların detaylı şekilde öğrenilmesi kursun ilerleyen aşamalarında sorun yaşamamanız için önemli bir yere sahiptir.
İyi bir dil kursunun teknik açıdan da tam donanıma sahip olma zorunluluğu vardır. Bilgisayar ve gerekli tüm sistemleri, ses sistemleri ve de projeksiyon gibi eğitim materyalleri bulundurma mecburiyeti de aranır. Kayıt yaptırdığınız dil kursların öğretme garantisi vermesi, ek ders imkânı sunması ve dil koçluğu sistemi gibi özelliklere sahip olması dil kursu seçerken dikkate alınmalıdır. Kurumumuz Avcılar’da Almanca Eğitimi ve diğer yabancı dil kurs programlarının tamamında, en yüksek standartları sizlere sunmaktadır.
Almanya’da İş Olanakları

Almanya’da İş Olanakları

Almanya’da yaşamak pek çok kişi tarafından hayal ediliyor. Çünkü Almanya her yönüyle gelişmiş bir ülke olarak görülüyor. Ülkemizden giden insanlar en çok Almanya’ya yerleşiyor. Bu ülkede yaşamak isteyenler Almanya’da iş [...]
Devamı
Almanca Kursu Fiyatları

Almanca Kursu Fiyatları

Almanca, Avrupa’da en çok konuşulan dillerden biridir. Bu nedenle Almanca öğrenmek birçokları için önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Almanca öğrenmek isteyenler için en popüler yollardan biri de Almanca Kursuna katılmaktır. [...]
Devamı
Almanya'da Yüksek Lisans

Almanya’da Yüksek Lisans

Almanya dünyanın en iyi üniversitelerine sahiptir. İş ve üniversitelerde geniş kariyer olanaklarını da öğrencilerine sunar. Bu sebeple birçok uluslararası öğrenci Almanya’da yüksek lisans yapmak için başvuru yapmaktadır. Almanya uluslararası öğrencileri [...]
Devamı
Almanya'da Çalışmak İçin İş Olanakları

Almanya’da Çalışmak İçin İş Olanakları

Pek çok kişi Almanya’ya gitmeyi hayal ediyor. Almanya, yılın belli dönemlerinde işçi alımı gerçekleştiriyor. Ancak bu işçiler kolaylıkla iş bulamıyor. Almanya’ya yerleşmeyi düşünenler Almanya’da çalışmak için iş olanakları konusunu araştırıyor. [...]
Devamı
Yeni Başlayanlar İçin Almanca Pratik Bilgiler

Yeni Başlayanlar İçin Almanca Pratik Bilgiler

Almanca öğrenmek isteyenlerin sayısı artıyor. Ancak Almanca öğrenebilmek için bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor. Bu detaylar Almancanın özünü oluşturuyor. Almanca için profesyonel destek alanların sayısı artıyor. Yeni Başlayanlar İçin Almanca [...]
Devamı
Temel Almanca Kursu Ne Öğrenebilirim?

Temel Almanca Kursu Ne Öğrenebilirim?

Birçok kişi İstanbul da Almanca kursu aramasını yapıyor. Çünkü Almanca öğrenmek isteyenlerin sayısı günden güne artıyor. İnsanlar Almanca öğrenerek avantajlı hale gelmek istiyor. Temel Almanca Kursu Programı İstanbul Almanca kursu [...]
Devamı
Almanca Kursu Konuları Nelerdir?

Almanca Kursu Konuları Nelerdir?

Almanca kursuna son zamanlarda pek çok kişi talep gösteriyor. Almanca öğrenmek isteyenlerin amaçları her zaman aynı olmuyor. İstanbul’da oturan kişiler Avcılar Almanca Kursu aramasını sıklıkla gerçekleştiriyor. Almanca Kursunda Hangi Konular [...]
Devamı

Öğrenci yorumları

Eğitim kalitemiz ve sunduğumuz destekleyici öğrenme ortamı hakkında öğrencilerimizden doğrudan yorumlar alın.
Kursa YKS için başladım ve C1'e kadar kur aldım. Şu anda A1'i bitirmiş durumdayım ve çok memnunum. Hacer Hocama çok teşekkür ederim. İlk kurdan Hacer Hoca geldiği için bence şanslıyım. Umarım beraber devam ederiz 💐 …

Şevval Y.

B2 seviyesinde şuan Nargiza Hocadan eğitim alıyorum. Kendisi hakkında çok güzel duyumlar aliyorduk kursta . Ne şanslıyız ki şuan bizim hocamız oldu. Hem anlatımı, hem öğreticiligi cok çok iyi . Her konuyu derinlemesine anliyoruz, keske daha önce tanismis olsaydim diyorum Best of yani 😊 Sınıftaki herkese çok şey kattı ..💕 …

Saniye K.

Ben bu kurumdan almanca eğitimi aliyorum ingiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri guler yüzlü espirili bir dille almancayi bize aşiliyor her konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatmaktan çekinmiyor Ali Reza hocama sonsuz teşekkürler. Kendine has müthiş metotları ile almancayı ögretiyor. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.👏👏

Onur K.

İngiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri olan Ali Reza hocaya sonsuz teşekkürler. Sayesinde almancayı öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Kendine has müthiş metotları ile almancayı sevdirdi ve anlamadığım , öğrenemediğim tek bir konu bile yok. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.

Hilal K

Nargiza öğretmenim sayesinde benim ingilizcemde büyük gelişim oldu. İşini severek yapan bir öğretmen olması ayrıca güler yüzü ve deneyimiyle ingilizceyi öğrenmemde öğrenmekte motivasyon sağlıyor.

Zeynep D.

Seviye Tespiti

Uzmanlar tarafından hazırlanan ve CEFR kriterlerine göre düzenlenmiş bu ücretsiz online sınav ile İngilizce seviyenizi hızlı ve doğru bir şekilde öğrenin.

Avcılar İngiliz Kültür
Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
© 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

Sizi Arayalım

Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.