Almanca Kursu

Almanca Kursu
03.08.2020
1.477

Almanca Kursu

Almanca, dünyanın en yaygın kullanılan dillerinden biridir. Gelecekte kendiniz için nasıl bir yol çizerseniz çizin Almanca bilmek, size ulaşılması güç olanakların kapılarını açar. Siz de Avcılar ve çevresinde Almanca Kursu arayışındaysanız, kurumuzu ziyarete gelip bilgi almalısınız. Gerek mesleğinizde yükselmeniz gerekse de özel yaşantınızda sosyal statünüzü geliştirebilmeniz için oldukça iyi bir fırsat olan Almanca kursu öğrencisi olmak, ve öğrenmek sizi çevrenizde daha saygın biri haline getirir.

Almanca Dil Kursu

Global işler yapan bir şirkette çalıyorsanız ya da böyle bir yerde çalışmayı hayal ediyorsanız mutlaka şirketin Almanca konuşan iş ortakları olacaktır. Almanca dil eğitimi almış olmak sizi şirketteki rakiplerinizden kat be kat yukarı taşıyacaktır. Bu da, hem daha iyi bir kariyer hem de çok daha iyi para kazanma anlamına gelir. Spesifik olarak Almanca iş ve işlemlerin söz konusu olduğu firmalarda görev almak hayaliniz varsa, dil eğitimi almak, atacağınız en doğru adım olacaktır.

%30 Ekstra İndirim Kazanmak için Formu Doldurun

  Avcılar Almanca Kursu

  Belirttiğimiz gibi bu dil, dünyanın yaygın dillerinden bir tanesi olarak bilinir. Esasında İngilizce dışında ortak bir yabancı dilden söz etmek çok kolay değildir. Fakat Almanya, dünyanın hemen her ülkesinde ihracat yapan, bununla birlikte ülkelerde iştirakleri bulunan bir ülkedir ayrıca Türkiye ve Almanya ilişkileri geçmişten bugüne diğer pek çok Avrupa ülkesinden daha yakındır. Dolayısıyla bizim Almanca öğrenme ihtiyacımız diğer ülkelerden biraz daha fazla olarak tanımlanabilir.

  Alman turistlerin en çok ziyaret ettiği ülkelerden biri olan Türkiye’de Almanca bilen kişi sayısı yeterli değildir. Almanca kursu avcılar olarak bu eğitimleri vererek sizleri bu sorundan kurtarmayı hedefliyoruz Alman turist ziyaretleri sırasında Almanca turist rehberi olma şansını da Almanca yabancı dil eğitimi alarak ve tabii ki başarılı bir şekilde kursu tamamlayarak kazanabilirsiniz.

  Bilim ve araştırma konularında çalışan biriyseniz Almanca eğitimi almak sizin için kaçınılmaz olacaktır. Zira Almanca dünya üzerinde kullanılan bilim dilleri arasında ikinci dildir. Araştırma ve geliştirme konusuna oldukça büyük bütçeler ayıran Alman hükümeti bu alanda çalışma yapmak isteyen yabancı bilim insanlarına araştırma bursları vererek bilimin gelişmesine katkı sağlar. Dolayısıyla Almanca bilmek demek daha fazla bilgiye ulaşabilmek demektir.

  Almanca Kursu Fiyatları İstanbul

  Eğitimlerimiz başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar çok farklı fiyatlandırmalar ile oluşmaktadır, kurs fiyatlarında alınacak ders sayısı ve hedef etkin rol oynamaktadır. İstanbul Almanca Kursu fiyatları için lütfen Avcılar İngiliz Kültür eğitim danışmanlarımızdan detayları öğreniniz.

  Üniversitelerin öğrenci değişim programları, Almanya’da çalışma fırsatı ya yükseköğrenim görebilme imkânı için de Almanca öğrenmek başarınızı arttıracaktır. Tüm bunların yanı sıra Alman kültürüne, yaşamlarına farklı bir pencereden bakabilmek için size yeni bir vizyon kazandıracak olan dil eğitimi turistik gezileriniz sırasında da çok daha keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

  Hangi ihtiyaç söz konusu olursa olsun, bizden Almanca kursu alabilir, nitelikli akademik içeriklere sahip eğitimlere ulaşabilirsiniz. Kurumumuz, yüksek standartlarda yabancı dil eğitimi vermektedir.

  Almanca Kursu Nasıl Seçilir?

  Dil eğitimi veren çok sayıda yabancı dil kurumu vardır. Yeterince verimli bir eğitim almak için bu kursların içerisinde en nitelikli eğitimi veren kuruma ulaşmak oldukça önemlidir. Bu nedenle Almanca kursu seçerken iyi bir araştırma yapmak sizin için büyük fayda sağlayacaktır. Sektörde eğitim veren kurumların, standartlar kapsamında eğitim verme zorunlulukları söz konusu olsa da, Almanca dil niteliklerinin üst sınırı, eğitimi veren kurumun vizyonu ile ilişkili olacaktır.

  Bu nedenle kurumumuz gibi, köklü ve sistem yaklaşımı ile faaliyetlerini sürdürmekte olan Almanca Kursları yönünde tercihte bulunmanız gerekir.

  Gramer bilgisi öğretmesinin yanı sıra konuşma odaklı çalışma metodu sunan bir Almanca dil okulu, dili öğrenme sürecine ciddi anlamda olumlu katkı sağlayacaktır. Bu aşamada Almanca eğitim verecek olan eğitmenin de rolü yadsınamaz.  Dil üzerine eğitim verecek olan kişinin ilgili bölümlerden mezun olması ve dil yetkinliğini tam olarak kavramış olması önemlidir. Bununla birlikte okutmanın yabancı dil bilgisi üst düzeyde de olsa öğretme kapasitesi oldukça önemlidir ve bu bilgilerini size nasıl aktardığı ile doğru orantılıdır.

  Bu nedenle Almanca eğitimi verecek olan kişiden ilgili bölümlerden mezun dâhi olsa pedagojik formasyon eğitimi almış olması beklenir. İyi bir Almanca kursu seçmek için bu bahsettiğimiz kişi ve kurum özelliklerine dikkat edilmeli ve tercih buna göre yapılmalıdır.

  Almanca Kursu Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Almanca kursu seçimi için öncelikle eğitimci ya da eğitimcilerin dil yeterliliklerine dikkat edilmelidir. Yabancı dil kursu içerisinde uygulanan eğitim metotları da dil öğrenme sürecinde büyük önem taşır. Dil eğitimi alırken okuma, konuşma, yazma ve dinlediğini anlama becerilerinin aynı anda geliştirilmesi gereklidir ve bu da ancak yoğun bir kurs eğitimi alarak mümkün olabilmektedir.

  Bu süreçler her kişide aynı doğrultuda ilerlemese de kursun her öğrencinin gelişimine uyum sağlayacak fırsatları (etüt, ek ders vs.) sağlaması gerekir. Kayıt olmadan önce bunların detaylı şekilde öğrenilmesi kursun ilerleyen aşamalarında sorun yaşamamanız için önemli bir yere sahiptir.

  İyi Bir Almanca Kursu

  İyi bir dil kursunun teknik açıdan da tam donanıma sahip olma zorunluluğu vardır. Bilgisayar ve gerekli tüm sistemleri, ses sistemleri ve de projeksiyon gibi eğitim materyalleri bulundurma mecburiyeti de aranır. Kayıt yaptırdığınız dil kursların öğretme garantisi vermesi, ek ders imkânı sunması ve dil koçluğu sistemi gibi özelliklere sahip olması dil kursu seçerken dikkate alınmalıdır. Kurumumuz Avcılar’da Almanca Eğitimi ve diğer yabancı dil kurs programlarının tamamında, en yüksek standartları sizlere sunmaktadır.

  Eğitim Bilgi Formu

   Ziyaretçi Yorumları (6)
   1. Özge Çelikel dedi ki:

    Almanca eğitiminde hiç şüphe etmeden gidebileceğiniz bir eğitim kurum , bizim dersimize gelen hocamız 30 yıllık Almanca hocasıydı ve gerçekten çok memnun kaldık B2 seviyesini bitirdim ve şuan çalıştığım Alman şirketinde terfi aldım .

    1. Çok teşekkür ederiz, hocamızın tecrübesi sizi mutlu ettiyse biz de mutlu olduk. İş hayatınızda nice terfiler dileriz.

   2. Orçun Görmez dedi ki:

    İngilizce eğitiminden sonra 2.dilde %80 indirim hakkımı kullanarak Almanca eğitimi aldım , iş arayışım sırasında Almanca eğitime başlamış olmam çok işime yaradı . Biraz zor bir dil ama inanın hocalar çok ilgili , kaynak anlamında çok fazla kaynaktan ders işliyoruz

    1. Teşekkür ederiz Orçun, başka bir dil de öğrenmek istersen kapımız her zaman açık.

   Whatsapp
   Ayşe Yılmaz
   Ayşe Yılmaz
   Merhabalar, İstanbul Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kurslarındaki eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

   İndirim ve Bilgi İçin