Avcılar Almanca Kursu

Almanca Kursu

Almanca, dünyanın en yaygın kullanılan dillerinden biridir. Gelecekte kendiniz için nasıl bir yol çizerseniz çizin Almanca bilmek, size ulaşılması güç olanakların kapılarını açar. Siz de Avcılar ve çevresinde Almanca Kursu arayışındaysanız, kurumuzu ziyarete gelip bilgi almalısınız. Gerek mesleğinizde yükselmeniz gerekse de özel yaşantınızda sosyal statünüzü geliştirebilmeniz için oldukça iyi bir fırsat olan Almanca kursu öğrencisi olmak, ve öğrenmek sizi çevrenizde daha saygın biri haline getirir.

Almanca Dil Kursu

Global işler yapan bir şirkette çalıyorsanız ya da böyle bir yerde çalışmayı hayal ediyorsanız mutlaka şirketin Almanca konuşan iş ortakları olacaktır. Almanca dil eğitimi almış olmak sizi şirketteki rakiplerinizden kat be kat yukarı taşıyacaktır. Bu da, hem daha iyi bir kariyer hem de çok daha iyi para kazanma anlamına gelir. Spesifik olarak Almanca iş ve işlemlerin söz konusu olduğu firmalarda görev almak hayaliniz varsa, dil eğitimi almak, atacağınız en doğru adım olacaktır.

Avcılar Almanca Kursu

Belirttiğimiz gibi bu dil, dünyanın yaygın dillerinden bir tanesi olarak bilinir. Esasında İngilizce dışında ortak bir yabancı dilden söz etmek çok kolay değildir. Fakat Almanya, dünyanın hemen her ülkesinde ihracat yapan, bununla birlikte ülkelerde iştirakleri bulunan bir ülkedir ayrıca Türkiye ve Almanya ilişkileri geçmişten bugüne diğer pek çok Avrupa ülkesinden daha yakındır. Dolayısıyla bizim Almanca öğrenme ihtiyacımız diğer ülkelerden biraz daha fazla olarak tanımlanabilir.

Alman turistlerin en çok ziyaret ettiği ülkelerden biri olan Türkiye’de Almanca bilen kişi sayısı yeterli değildir. Almanca kursu avcılar olarak bu eğitimleri vererek sizleri bu sorundan kurtarmayı hedefliyoruz Alman turist ziyaretleri sırasında Almanca turist rehberi olma şansını da Almanca yabancı dil eğitimi alarak ve tabii ki başarılı bir şekilde kursu tamamlayarak kazanabilirsiniz.

Bilim ve araştırma konularında çalışan biriyseniz Almanca eğitimi almak sizin için kaçınılmaz olacaktır. Zira Almanca dünya üzerinde kullanılan bilim dilleri arasında ikinci dildir. Araştırma ve geliştirme konusuna oldukça büyük bütçeler ayıran Alman hükümeti bu alanda çalışma yapmak isteyen yabancı bilim insanlarına araştırma bursları vererek bilimin gelişmesine katkı sağlar. Dolayısıyla Almanca bilmek demek daha fazla bilgiye ulaşabilmek demektir.

Almanca Kursu Fiyatları İstanbul

Eğitimlerimiz başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar çok farklı fiyatlandırmalar ile oluşmaktadır, kurs fiyatlarında alınacak ders sayısı ve hedef etkin rol oynamaktadır. İstanbul Almanca Kursu fiyatları için lütfen Avcılar İngiliz Kültür eğitim danışmanlarımızdan detayları öğreniniz.

Üniversitelerin öğrenci değişim programları, Almanya’da çalışma fırsatı ya yükseköğrenim görebilme imkânı için de Almanca öğrenmek başarınızı arttıracaktır. Tüm bunların yanı sıra Alman kültürüne, yaşamlarına farklı bir pencereden bakabilmek için size yeni bir vizyon kazandıracak olan dil eğitimi turistik gezileriniz sırasında da çok daha keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Hangi ihtiyaç söz konusu olursa olsun, bizden Almanca kursu alabilir, nitelikli akademik içeriklere sahip eğitimlere ulaşabilirsiniz. Kurumumuz, yüksek standartlarda yabancı dil eğitimi vermektedir.

Almanca Kursu Nasıl Seçilir?

Dil eğitimi veren çok sayıda yabancı dil kurumu vardır. Yeterince verimli bir eğitim almak için bu kursların içerisinde en nitelikli eğitimi veren kuruma ulaşmak oldukça önemlidir. Bu nedenle Almanca kursu seçerken iyi bir araştırma yapmak sizin için büyük fayda sağlayacaktır. Sektörde eğitim veren kurumların, standartlar kapsamında eğitim verme zorunlulukları söz konusu olsa da, Almanca dil niteliklerinin üst sınırı, eğitimi veren kurumun vizyonu ile ilişkili olacaktır.

Bu nedenle kurumumuz gibi, köklü ve sistem yaklaşımı ile faaliyetlerini sürdürmekte olan Almanca Kursları yönünde tercihte bulunmanız gerekir.

Gramer bilgisi öğretmesinin yanı sıra konuşma odaklı çalışma metodu sunan bir Almanca dil okulu, dili öğrenme sürecine ciddi anlamda olumlu katkı sağlayacaktır. Bu aşamada Almanca eğitim verecek olan eğitmenin de rolü yadsınamaz.  Dil üzerine eğitim verecek olan kişinin ilgili bölümlerden mezun olması ve dil yetkinliğini tam olarak kavramış olması önemlidir. Bununla birlikte okutmanın yabancı dil bilgisi üst düzeyde de olsa öğretme kapasitesi oldukça önemlidir ve bu bilgilerini size nasıl aktardığı ile doğru orantılıdır.

Bu nedenle Almanca eğitimi verecek olan kişiden ilgili bölümlerden mezun dâhi olsa pedagojik formasyon eğitimi almış olması beklenir. İyi bir Almanca kursu seçmek için bu bahsettiğimiz kişi ve kurum özelliklerine dikkat edilmeli ve tercih buna göre yapılmalıdır.

Almanca Kursu Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Almanca kursu seçimi için öncelikle eğitimci ya da eğitimcilerin dil yeterliliklerine dikkat edilmelidir. Yabancı dil kursu içerisinde uygulanan eğitim metotları da dil öğrenme sürecinde büyük önem taşır. Dil eğitimi alırken okuma, konuşma, yazma ve dinlediğini anlama becerilerinin aynı anda geliştirilmesi gereklidir ve bu da ancak yoğun bir kurs eğitimi alarak mümkün olabilmektedir.

Bu süreçler her kişide aynı doğrultuda ilerlemese de kursun her öğrencinin gelişimine uyum sağlayacak fırsatları (etüt, ek ders vs.) sağlaması gerekir. Kayıt olmadan önce bunların detaylı şekilde öğrenilmesi kursun ilerleyen aşamalarında sorun yaşamamanız için önemli bir yere sahiptir.

İyi Bir Almanca Kursu

İyi bir dil kursunun teknik açıdan da tam donanıma sahip olma zorunluluğu vardır. Bilgisayar ve gerekli tüm sistemleri, ses sistemleri ve de projeksiyon gibi eğitim materyalleri bulundurma mecburiyeti de aranır. Kayıt yaptırdığınız dil kursların öğretme garantisi vermesi, ek ders imkânı sunması ve dil koçluğu sistemi gibi özelliklere sahip olması dil kursu seçerken dikkate alınmalıdır. Kurumumuz Avcılar’da Almanca Eğitimi ve diğer yabancı dil kurs programlarının tamamında, en yüksek standartları sizlere sunmaktadır.

Almanya’da İş Olanakları

Almanya’da yaşamak pek çok kişi tarafından hayal ediliyor. Çünkü Almanya her yönüyle gelişmiş bir ülke olarak görülüyor. Ülkemizden giden insanlar en çok Almanya’ya yerleşiyor. Bu

Almanca Kursu Fiyatları

Almanca, Avrupa’da en çok konuşulan dillerden biridir. Bu nedenle Almanca öğrenmek birçokları için önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Almanca öğrenmek isteyenler için en popüler yollardan

Almanya’da Yüksek Lisans

Almanya dünyanın en iyi üniversitelerine sahiptir. İş ve üniversitelerde geniş kariyer olanaklarını da öğrencilerine sunar. Bu sebeple birçok uluslararası öğrenci Almanya’da yüksek lisans yapmak için

Almanya’da Çalışmak İçin İş Olanakları

Pek çok kişi Almanya’ya gitmeyi hayal ediyor. Almanya, yılın belli dönemlerinde işçi alımı gerçekleştiriyor. Ancak bu işçiler kolaylıkla iş bulamıyor. Almanya’ya yerleşmeyi düşünenler Almanya’da çalışmak

Yeni Başlayanlar İçin Almanca Pratik Bilgiler

Almanca öğrenmek isteyenlerin sayısı artıyor. Ancak Almanca öğrenebilmek için bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor. Bu detaylar Almancanın özünü oluşturuyor. Almanca için profesyonel destek alanların sayısı

Avcılar İngiliz Kültür

Almanca Kursu

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu

1. yüzyılda gerçek bir dünya vatandaşı olmanın formüllerinden biri de hiç şüphesiz ki ana diliniz dışında en az bir dil bilmekten geçer. Böyle bakıldığında İngilizce’nin dünya üzerindeki rolü ve gücü de yadsınamaz. Bu noktada Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bizler, Avrupa Dil Portfolyosu sınıflandırmasına göre başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar eğitim vermekteyiz.
Avcılar İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları’nda IELTS eğitimi sınav formatına uygun olarak verilmektedir. IELTS eğitimi, deneme sınavları eşliğinde öğrenciye sınav taktiği verilerek ve öğrencilerin eksikleri giderilerek ilerleyen, IELTS sınavında yer alan bölümlere yönelik çalışmalar yapılan detaylı bir eğitimdir ve özel ders olarak bire bir eğitimle verilmektedir.
TOEFL iBT sınavı, İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçen, Ve okuma,dinleme konuşma ve yazma becerilerinizi akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde birleştirdiğinizi değerlendiren bir sınavdır.
YDS (Yabancı Dil Sınavı) içerisinde dilbilgisi, kelime, okuma metinleri bulunduran bir sınavdır. Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak YDS’ye hazırlanacak olan öğrencilerimizi sınavın gerektirmiş olduğu soru çözme teknikleri üzerinde odaklanarak öğrencilerimizin daha önce çıkmış sorular üzerindeki sınav stratejilerini YDS Kursu ile geliştirmelerini amaçlamaktayız.
Yurtdışından Almanya’daki eşinin yanına taşınmak isteyen bir kimse, kendi ülkesinden ayrılmadan önce, basit düzeyde Almanca bilgisini belgelemek zorundadır. Bu kişiler, ancak bundan sonra Almanya’ya seyahat edebilecekleri oturma müsaadesini alabilirler.Bu sebeple Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursunda Almanca Aile Birleşimi Kursuna katılarak sınavına yönelik eğitim alabilirsiniz.
Şirket ve firmalara sunduğumuz kurumsal ingilizce eğitimi adı altında, bireylere verdiğimiz ingilizce eğitimin ilk basamağı, ingilizce eğitimi neden almak istedikleri , alacakları bu eğitimi hangi alanlarda kullanıcakları ve en önemlisi ingilizce seviyelerin ne olduğunu saptamaktır. Bu veriler sonucu eğitimi alacak kişilerin kurumdaki iş ihtiyaçlarına göre bir program hazırlanır.
Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu olarak bizler; dilin bir ders değil, iletişim aracı olduğunun bilinciyle ilk öğretim birinci ve ikinci kademe öğrencilerimize İngilizce eğitimini grup ve özel ders olarak vermekteyiz. Grup eğitimlerimizde öğrenme ortamı ve öğrenci sayısı dengesi bizim için büyük önem taşımaktadır.
İngilizce eğitim almak isteyen ancak çalışma saatlerinden dolayı grup derslerine katılamayan ya da kısıtlı zamanı olan öğrencilerimiz için tamamen kendi gün ve saatlerine göre hazırladığımız ders programıdır. Özel ders programlarımız genel İngilizce, sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesine yönelik verilmektedir.
Yüksek Öğretim Kurumu tarafından yapılan ve YDS ile büyük oranda benzerlik taşıyan ulusal bir yabancı dil sınavı olan YÖKDİL, YÖK – DİL sınavı hazırlık kursu ile hazırlanan kişiler tarafından YDS’den çok daha yüksek puanlarla yabancı dil skoru elde etmelerini sağlar.