Avcılar İngiliz Kültür

YKS-DİL SINAV PROGRAMI

Üniversitede dil okumak isteyen öğrencilerimiz için Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bizler öncelikle, adayın sağlıklı koşullarda sınava hazırlanması için gereken şartları en ince ayrıntısına kadar hazırlıyoruz. Bu noktada sıkıştırılmış bir eğitim yerine tüm seneye yayılan, programı alanında uzman eğitmenlerimizce oluşturulmuş, konu anlatımı ve soru çözümü ile gerekli teknik ve taktiklerin verilmesine yönelik bir yol izliyoruz.

  • Ücretsiz Materyaller
  • Ücretsiz Online İngilizce
  • Sınırsız Aktivite
  • Öğrenme Garantisi
Almanca Aile Birleşimi Sınav Konuları

Özel Ders Programı İle YKS Sınavı Eğitimi

En az orta seviyede dil yeterliliğine sahip olması gereken adaylara bir yandan İngilizce dil bilgisi desteği sunarken diğer yandan da hem onların kelime bilgisi anlamında geliştiriyor hem de yorumlama yeteneklerini güçlendiriyoruz.

Eğitimin yanı sıra verdiğimiz rehberlik hizmeti ile eğitim öncesi, esnası ve sonrasındaki tercih sürecinde de adaylarımızın yanında oluyoruz. Öğrencilerimizi sıkı bir takip ile izlerken velilerimizi de sürekli olarak bilgilendiriyoruz.

Her yıl ekim ayında sınav hazırlık gruplarımız eğitimlerine başlıyor ve sınav haftasına kadar hız kesmeden devam ediyoruz. Ortalama 300 saatlik bir eğitim süresi sonunda adaylarımız gerek derslerde edindikleri ipuçları, gerekse deneme sınavlarında kazandıkları hız ile sınav esnasında kendilerini çok daha rahat ve güvenli bir ortamda hissedebiliyorlar.

Sizler de üniversite hayatınızda dil eğitimi hedefliyorsanız, Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak bizler hedefinize ulaşmada size destek olmaya hazırız.
  • Özel Ders İle Sınav Odaklı Eğitim
  • Sürekli Devam Eden Sınıflar
  • Ücretsiz Aktiviteler İle Sürekli Eğitim
  • Minimum B1 Seviyesiyle Başlangıç
  • Kişiye Özel Eğitim Programı

Seviye Tespiti

Uzmanlar tarafından hazırlanan ve CEFR kriterlerine göre düzenlenmiş bu ücretsiz online sınav ile İngilizce seviyenizi hızlı ve doğru bir şekilde öğrenin.

Öğrenci yorumları

Eğitim kalitemiz ve sunduğumuz destekleyici öğrenme ortamı hakkında öğrencilerimizden doğrudan yorumlar alın.
Kursa YKS için başladım ve C1'e kadar kur aldım. Şu anda A1'i bitirmiş durumdayım ve çok memnunum. Hacer Hocama çok teşekkür ederim. İlk kurdan Hacer Hoca geldiği için bence şanslıyım. Umarım beraber devam ederiz 💐 …

Şevval Y.

B2 seviyesinde şuan Nargiza Hocadan eğitim alıyorum. Kendisi hakkında çok güzel duyumlar aliyorduk kursta . Ne şanslıyız ki şuan bizim hocamız oldu. Hem anlatımı, hem öğreticiligi cok çok iyi . Her konuyu derinlemesine anliyoruz, keske daha önce tanismis olsaydim diyorum Best of yani 😊 Sınıftaki herkese çok şey kattı ..💕 …

Saniye K.

Ben bu kurumdan almanca eğitimi aliyorum ingiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri guler yüzlü espirili bir dille almancayi bize aşiliyor her konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatmaktan çekinmiyor Ali Reza hocama sonsuz teşekkürler. Kendine has müthiş metotları ile almancayı ögretiyor. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.👏👏

Onur K.

İngiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri olan Ali Reza hocaya sonsuz teşekkürler. Sayesinde almancayı öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Kendine has müthiş metotları ile almancayı sevdirdi ve anlamadığım , öğrenemediğim tek bir konu bile yok. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.

Hilal K

Nargiza öğretmenim sayesinde benim ingilizcemde büyük gelişim oldu. İşini severek yapan bir öğretmen olması ayrıca güler yüzü ve deneyimiyle ingilizceyi öğrenmemde öğrenmekte motivasyon sağlıyor.

Zeynep D.

Avcılar İngiliz Kültür
Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
© 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

Sizi Arayalım

Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.