Flemenkçe Kursu

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

İstanbul Flemenkçe Kursu

Flemenkçe Avrupa’da Hollanda ve Belçika’nın Kuzey kısmını oluşturan bölgenin resmi dilidir. Almanca oldukça yakın bir dil olarak bilinen Flemenkçe Hollanda’da ana dil olarak kullanılmaktadır. Çeşitli diyalektleri bulunan Flemenkçe dilim Hollanda aile birleşim sürecinde artık zorunlu hale getirilmiştir.
Avrupa Birliği kuralları gereğince Hollanda’da oturum izni almak isteyen 21 yaşını doldurmuş olan her bir birey için Hollanda uyum sınavı yapılmakta ve bu sınavdan belirli bir başarı elde edebilen yetişkinler için oturum izni verilmektedir. Hollanda uyum sınavı yapılırken kullanılan dil Flemenkçe’dir. Bu nedenle aile birleşimi ile Hollanda’da oturum izni almak isteyen tüm Türk vatandaşları İstanbul’da verilen Flemenkçe kursu ile bu sürece en iyi şekilde hazırlanmaktadır.
İstanbul Flemenkçe kursu denildiğinde Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları ön plana çıkmaktadır. Kişiye bağlı saat ve günlere göre planlanan özel Flemenkçe kursu verilmektedir.

Flemenkçe Kursu
Flemenkçe Aile Birleşimi Kursu

Hollanda Aile Birleşim Flemenkçe Kursu

Hollanda’da oturum izni ve çalışma vizesi alabilmek için başlangıç seviyesinde Flemenkçe bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. 21 yaşını doldurmuş olan tüm yetişkinler Hollanda’da yaşayabilmek için Flemenkçe konuşabiliyor olmalıdır. Bunun için başlangıç seviyesinde Flemenkçe bilgisi ve bu bilgiye sahip olduğunuza dair bir sertifika talep edilmektedir. Bu sertifikalar yapılan sınavlarda hedeflenen puanı alan kişilere verilmektedir. Ve bu sertifika ile Hollanda vize başvurusu yapılmaktadır.
Hollanda aile birleşimi başvurusu yapabilmeniz için A1 seviyesinde Flemenkçe sertifikasına sahip olabilmeniz gerekmektedir. Bunun için kurs merkezleri tarafından verilen Flemenkçe kurslarına katılarak kısa sürede bu dili öğrenebilirsiniz. Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bünyesinde verilen kişi özel Flemenkçe kursları sayesinde hedeflenen düzeye en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bünyesinde verilen Flemenkçe kursları kişiye özel olarak planlanmaktadır. Kişiye özel gün ve saatlere göre planlanan özel derslerde uzman eğitmenler tarafından eğitim verilmektedir. Bu eğitimlerde her bir birey yapılan Flemenkçe sınavına eğitmenler tarafından eksiksiz bir şekilde hazırlanmaktadır. Ve her zaman en güncel kaynaklar en verimli eğitim ve materyalleri kullanılmaktadır.

Hollanda Uyum Sınavı Flemenkçe Kursu

Hollanda uyum sınavı Hollanda Hükümeti tarafından yürürlüğe koyulan bir karar ile zorunlu tutulmaktaydı.  Hollanda’da yaşayan biriyle evli olan partnerinin yanına yerleşmek isteyen her bir birey için aile birleşim vizesi kapsamında zorunlu olarak uygulanan Hollanda uyum sınavı bazı anlaşmalar gereğince 2011 yılında iptal edilmişti. Ancak bu kararın ardından Hollanda’da yaşamaya başlayan kişilerin dil eksikliği nedeniyle Hollanda’ya uyum sağlayamadığı ve zorunlu bir süreç olmadığı için ana dili öğrenme ihtiyacı duymadığı gerekçesi ile 2021 yılı itibariyle Hollanda uyum sınavı tekrar zorunlu hale getirilmiştir. Dolayısıyla Hollanda’da partnerinin yanında yaşamak isteyen 21 yaşını doldurmuş tüm yetişkinler Flemenkçe dili ile hazırlanan Hollanda uyum sınavına girmeli ve bu sınavda belirli bir başarı düzeyine erişebiliyor olmalıdır. Bu başarı düzeyine erişebilmenin tek yolu ise profesyonel olarak eğitim veren dil okullarında Flemenkçe kursuna katılım sağlamaktır. Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bu alanda faaliyet gösteren kurumsal yapılardandır.  

Hollandaca Öğren
Flemenkçe Kursu

Genel Flemenkçe Kursu

Ortak dil kullanımı gelişen ve globalleşen dünya koşullarında en önemli gereksinimlerden birisidir. Ülkeler arası ticari ve sosyo-kültürel yakınlaşmaların en hızlı ve güvenli şekilde sağlanabilmesi için lisan bilgisi gereklidir. İşte bu amaçla son yıllarda ilgi görmeye başlayan dillerden birisi olarak Flemenkçe kabul edilmektedir. Ülkemizde bazı ticari faaliyetlerin yürütülebilmesi için Flemenkçe bilgisine ihtiyaç duyulabilmektedir. Ticari ya da sosyal alanlarda kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan Flemenkçe bilgisi genel Flemenkçe kursları ile sağlanabilmektedir.
Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul Avcılar ve Beylikdüzü için özel Flemenkçe kursları düzenlemektedir. Sınıf mevcudunun tamamen özel eğitime yönelik olarak planlandığı bu kurslarda aynı düzeyde öğrencilere özel ders verilmektedir. Tüm derslerde görsel ve işitsel materyaller kullanılmaktadır. Ve her biri alanında uzman eğitmenler tarafından dünya standartlarında bir eğitim planlaması ile en hızlı ve garantili şekilde Flemenkçe öğretilmektedir.
Flemenkçe dil eğitimi verilirken kişiye özel bir ders planlaması yapılmaktadır. Kişilerin iş ve gündelik yaşamına uygun olarak bir saat ve gün planlaması yapılarak derslere etkin bir katılım imkanı sunulmaktadır. Böylelikle belirlenen kurs süresince uzman eğitmenlerin de desteği ile genel Flemenkçe bilgisine ulaşılmaktadır.