Avcılar İngiliz Kültür

Flemenkçe Kursu


İstanbul Flemenkçe kursu denildiğinde Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları ön plana çıkmaktadır. Kişiye bağlı saat ve günlere göre planlanan özel Flemenkçe kursu verilmektedir.
  • Ücretsiz Materyaller
  • Ücretsiz Online İngilizce
  • Sınırsız Aktivite
  • Öğrenme Garantisi

Flemenkçe Kursu

Aile Birleşimi Sınavı Hazırlık Eğitimi

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda sunulan Flemenkçe Kursu, aile birleşimi sınavına özel olarak tasarlanmıştır. Bu kurs, sınav formatına uygun bir şekilde hazırlanmış olup, öğrencilere sınav stratejileri sunarak ve eksikliklerini gidererek ilerlemektedir. Aile birleşimi sınavında sorulan bölümlere yönelik detaylı çalışmalar yapılarak, öğrencilere bire bir özel ders şeklinde eğitim verilmektedir.
  • Sınav Formatına Uygun Eğitim
  • Bire Bir Özel Dersler
  • Kişiye Özel Eğitim Programı
  • Sınav Stratejileri ve Taktikleri

Hollanda Aile Birleşim Flemenkçe Kursu

Hollanda’da oturum izni ve çalışma vizesi alabilmek için başlangıç seviyesinde Flemenkçe bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. 21 yaşını doldurmuş olan tüm yetişkinler Hollanda’da yaşayabilmek için Flemenkçe konuşabiliyor olmalıdır. Bunun için başlangıç seviyesinde Flemenkçe bilgisi ve bu bilgiye sahip olduğunuza dair bir sertifika talep edilmektedir. Bu sertifikalar yapılan sınavlarda hedeflenen puanı alan kişilere verilmektedir. Ve bu sertifika ile Hollanda vize başvurusu yapılmaktadır.
Hollanda aile birleşimi başvurusu yapabilmeniz için A1 seviyesinde Flemenkçe sertifikasına sahip olabilmeniz gerekmektedir. Bunun için kurs merkezleri tarafından verilen Flemenkçe kurslarına katılarak kısa sürede bu dili öğrenebilirsiniz. Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bünyesinde verilen kişi özel Flemenkçe kursları sayesinde hedeflenen düzeye en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bünyesinde verilen Flemenkçe kursları kişiye özel olarak planlanmaktadır. Kişiye özel gün ve saatlere göre planlanan özel derslerde uzman eğitmenler tarafından eğitim verilmektedir. Bu eğitimlerde her bir birey yapılan Flemenkçe sınavına eğitmenler tarafından eksiksiz bir şekilde hazırlanmaktadır. Ve her zaman en güncel kaynaklar en verimli eğitim ve materyalleri kullanılmaktadır.

Hollanda Uyum Sınavı Flemenkçe Kursu

Hollanda uyum sınavı Hollanda Hükümeti tarafından yürürlüğe koyulan bir karar ile zorunlu tutulmaktaydı. Hollanda’da yaşayan biriyle evli olan partnerinin yanına yerleşmek isteyen her bir birey için aile birleşim vizesi kapsamında zorunlu olarak uygulanan Hollanda uyum sınavı bazı anlaşmalar gereğince 2011 yılında iptal edilmişti. Ancak bu kararın ardından Hollanda’da yaşamaya başlayan kişilerin dil eksikliği nedeniyle Hollanda’ya uyum sağlayamadığı ve zorunlu bir süreç olmadığı için ana dili öğrenme ihtiyacı duymadığı gerekçesi ile 2021 yılı itibariyle Hollanda uyum sınavı tekrar zorunlu hale getirilmiştir. Dolayısıyla Hollanda’da partnerinin yanında yaşamak isteyen 21 yaşını doldurmuş tüm yetişkinler Flemenkçe dili ile hazırlanan Hollanda uyum sınavına girmeli ve bu sınavda belirli bir başarı düzeyine erişebiliyor olmalıdır. Bu başarı düzeyine erişebilmenin tek yolu ise profesyonel olarak eğitim veren dil okullarında Flemenkçe kursuna katılım sağlamaktır.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bu alanda faaliyet gösteren kurumsal yapılardandır.
Ortak dil kullanımı gelişen ve globalleşen dünya koşullarında en önemli gereksinimlerden birisidir. Ülkeler arası ticari ve sosyo-kültürel yakınlaşmaların en hızlı ve güvenli şekilde sağlanabilmesi için lisan bilgisi gereklidir. İşte bu amaçla son yıllarda ilgi görmeye başlayan dillerden birisi olarak Flemenkçe kabul edilmektedir. Ülkemizde bazı ticari faaliyetlerin yürütülebilmesi için Flemenkçe bilgisine ihtiyaç duyulabilmektedir. Ticari ya da sosyal alanlarda kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan Flemenkçe bilgisi genel Flemenkçe kursları ile sağlanabilmektedir.

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul Avcılar ve Beylikdüzü için özel Flemenkçe kursları düzenlemektedir. Sınıf mevcudunun tamamen özel eğitime yönelik olarak planlandığı bu kurslarda aynı düzeyde öğrencilere özel ders verilmektedir.

Tüm derslerde görsel ve işitsel materyaller kullanılmaktadır. Ve her biri alanında uzman eğitmenler tarafından dünya standartlarında bir eğitim planlaması ile en hızlı ve garantili şekilde Flemenkçe öğretilmektedir.

Flemenkçe dil eğitimi verilirken kişiye özel bir ders planlaması yapılmaktadır. Kişilerin iş ve gündelik yaşamına uygun olarak bir saat ve gün planlaması yapılarak derslere etkin bir katılım imkanı sunulmaktadır. Böylelikle belirlenen kurs süresince uzman eğitmenlerin de desteği ile genel Flemenkçe bilgisine ulaşılmaktadır.

Felemenkçe öğrenmek ve Felemenkçe kursu

Felemenkçe öğrenmek ve Felemenkçe kursu

Kursu veren öğretmenler alanlarında uzman kişilerdir. Böylelikle dil öğrenmek hem eğlenceli hem de kolay bir hâl alır. Felemenkçe kursu fırsatlarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız İngiliz Kültür Avcılar kursunu tercih edebilirsiniz.
Devamı
Hollanda Aile Birleşimi Hakkında Merak Edilenler

Hollanda Aile Birleşimi Hakkında Merak Edilenler

Hollanda aile birleşimi vizesi yabancı uyrukluların Hollanda Krallığı’nda 90 günden çok kalabilmelerini gerçekleştiren uzun devir (D tipi) vizeyi içerir. Aile Birleşimi Vizesi Hollanda vatandaşı olan bireylerin aile ferdi olup, Hollanda’da [...]
Devamı
Hollanda’da Öğrenci Olabilmek İçin Flemenkçe Kursu

Hollanda’da Öğrenci Olabilmek İçin Flemenkçe Kursu

Flemenkçe kursu Hollanda’da üniversite okumak için önemlidir. Hollanda sadece sunmuş olduğu lisans ve lisansüstü programlarla dikkat çekmiyor. Hollanda üniversiteleri fiyatları, Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya gibi eğitimde lider ülkelere oranla çok [...]
Devamı
Almanca Aile Birleşim Sınavı

Almanya Aile Birleşimi

Almanca aile birleşimi ismi ile yapılan sınav; Goethe Instıtut tarafınca gerçekleştirilen Start Deutsch 1 imtihanı olarak da bilinir. Türkiye’de ikamet eden kişiler Almanya’da yaşayan eşlerinin yanına gitmeden evvel Goethe Instutıt [...]
Devamı
Almanya Aile Birleşimi

Aile Birleşimi Sınavı Nedir?

Aile Birleşimi Sınavı, Almanya’da uzun süreli oturma hakkı olan ya da Almanya’da yaşayan biri ile evlenmek isteyen her Türk vatandaşından istenilen bir sınavdır. Aile birleşimi vizesi almak için gerekli olan [...]
Devamı
Avcılarda Almanca Kursu Aile Birleşimi

Almanya Aile Birleşimi

Almanca Aile Birleşimi Sınavı A1 A1 Almanca Kursu Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1 Yetişkinlere yönelik bir Almanca sınavıdır. Çok basit düzeyde Almanca bilgisini teyit eden bu sınav, Dillere İlişkin Avrupa [...]
Devamı

Öğrenci yorumları

Eğitim kalitemiz ve sunduğumuz destekleyici öğrenme ortamı hakkında öğrencilerimizden doğrudan yorumlar alın.
Kursa YKS için başladım ve C1'e kadar kur aldım. Şu anda A1'i bitirmiş durumdayım ve çok memnunum. Hacer Hocama çok teşekkür ederim. İlk kurdan Hacer Hoca geldiği için bence şanslıyım. Umarım beraber devam ederiz 💐 …

Şevval Y.

B2 seviyesinde şuan Nargiza Hocadan eğitim alıyorum. Kendisi hakkında çok güzel duyumlar aliyorduk kursta . Ne şanslıyız ki şuan bizim hocamız oldu. Hem anlatımı, hem öğreticiligi cok çok iyi . Her konuyu derinlemesine anliyoruz, keske daha önce tanismis olsaydim diyorum Best of yani 😊 Sınıftaki herkese çok şey kattı ..💕 …

Saniye K.

Ben bu kurumdan almanca eğitimi aliyorum ingiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri guler yüzlü espirili bir dille almancayi bize aşiliyor her konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatmaktan çekinmiyor Ali Reza hocama sonsuz teşekkürler. Kendine has müthiş metotları ile almancayı ögretiyor. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.👏👏

Onur K.

İngiliz Kültür ' de ki en iyi hocalardan biri olan Ali Reza hocaya sonsuz teşekkürler. Sayesinde almancayı öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Kendine has müthiş metotları ile almancayı sevdirdi ve anlamadığım , öğrenemediğim tek bir konu bile yok. Eğer Almanca kursunu tercih edecekseniz kesinlikle bu müthiş hocadan ders almanızı öneririm.

Hilal K

Nargiza öğretmenim sayesinde benim ingilizcemde büyük gelişim oldu. İşini severek yapan bir öğretmen olması ayrıca güler yüzü ve deneyimiyle ingilizceyi öğrenmemde öğrenmekte motivasyon sağlıyor.

Zeynep D.

Seviye Tespiti

Uzmanlar tarafından hazırlanan ve CEFR kriterlerine göre düzenlenmiş bu ücretsiz online sınav ile İngilizce seviyenizi hızlı ve doğru bir şekilde öğrenin.

Avcılar İngiliz Kültür
Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
© 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

Sizi Arayalım

Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.