İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce dili, günümüzde gittikçe önem kazanmakla beraber, gün geçtikçe de iş ve eğitim hayatımızda vazgeçilmez bir hal almaktadır. Durum böyle olunca da hepimiz nasıl İngilizce öğrenebilirim, en doğru şekilde nasıl İngilizce eğitimi alırım sorusuna yöneliyoruz. Tabii ki bu sorularla birlikte ilk yaptığımız iş İngilizce kursu fiyatları ne kadar acaba sorusuna cevap aramak oluyor. İngilizcenin önemli olduğu kadar, bütçemize uygun bir kurs bulmak ve verdiğimiz ücretin karşılığını alabilmek de bir o kadar önemli. Biz de bu eğitim kalitesi ve fiyat performans durumuna, sizler kadar önem veriyoruz. İyi bir şekilde eğitim almanız ve eğitim için ödediğiniz ücretin karşılığını alabilmeniz adına elimizden geleni sizler için yapıyoruz.

İngilizce Kursu Fiyatları
İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce Kurs Ücretlerimiz

Avcılar İngiliz Kültür’deki hiç bir materyale ücret ödemeden istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca her hafta yenilenen takvimimiz ile aktivitelerimizin duyurusunu yapıyoruz. Üstelik bu aktivitelerimiz ücretsiz oluyor ve ömür boyu kullanma hakkınız oluyor. Eğitim süreci boyunca derslere katıldığınız takdirde, sınavlarda başarısız olsanız dahi ekstra bir ücret ödemeden aynı seviye eğitimi tekrar alabilirsiniz. Bizim önceliğimiz eğitim ve bu eğitimi alan arkadaşlarımızın başarısı. Eğitimi alıp, seviye sonunda başarı sağlayamayan öğrencilerimiz, gerekirse aynı seviyeyi birden fazla kez alabilme şansına sahip. Sonuç olarak amacımız iyi bir öğrenim süreci geçirmeleridir. Daha detaylı bir eğitim bilgisi ve ücret bilgisi almak isterseniz sizi bilgi almak için misafir etmekten mutluluk duyarız.

İngilizce Neden Bu Kadar Önemli?

Günümüzde her şey çok hızla ve hiç durmadan ilerliyor. Bazen bu duruma ayak uydurmakta, bu hıza yetişmekte zorlanıyoruz. Ayak uydurmakta zorlandığımız önemli konulardan bir tanesi de İngilizce öğrenim sürecidir. Artık günümüzde ikinci bir dil olarak İngilizce öğrenmek şart hale geldi. Çünkü eğitim sürecinde olsun, iş arama sürecinde olsun ve daha birçok alanda karşımıza çıkıyor. Durum böyle olunca da İngilizce öğrenmek ertelenemez bir hal alıyor. İngilizce eğitimini ertelemek aslında hayatımızı aşırı zorlaştırmamıza neden oluyor. Eğitim alırken, iş ararken, sosyalleşirken ve bunun gibi aktivitelerde zorlanıyoruz. İngilizcesi olan kişilerle olmayan kişilerin aldıkları maaşlar düşünülürse, aslında bu öğrenime ayırdığınız zaman ve para misli ile karşılığınızı almanızı sağlıyor.

Biz Neler Yaparız?

Bizi biraz daha detaylı tanımanız açısından biraz da Biz neler yaparız? Eğitim sürecimiz nasıl? Sınıflar kaç kişilik? Gibi sorulara bakalım. Öncelikle ders saatimizden bahsetmek gerekirse 1 seviye eğitim sürecimiz 96 saat sürüyor. Sınıflarımızı maksimum 13 kişilik sınıflar halinde düzenliyoruz ve eğitiminiz boyunca materyallere ücret ödemezsiniz. İlk 16 ders saati bitirmediğiniz takdirde eğitim sürecinizi koşul olmadan iptal edebilirsiniz. Eğitim sürecinde sınavları başarılı şekilde tamamladığınız takdirde bulunduğunuz seviyeyi gösteren sertifikaya da sahip olmuş olursunuz. Seviyenizi hemen öğrenmek isterseniz online seviye tespit sınavımıza katılabilirsiniz ya da kursumuzu ziyaret ederek seviyenizi hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kampanyalar

Biraz da kampanyalarımızdan bahsedelim.

Zaman zaman farklı kampanyalarımızın olmasıyla beraber güncel kampanyalarımızdan bahsedecek olursak;

 • Arkadaşı ile kayıt yaptıran öğrencilerimize %5 arkadaş indirimi
 • Özel ders paketi alan öğrencilerimize satın aldıkları paketin %10’u kadar ek ders hediyesi
 • 3 seviye eğitim alan öğrencimize %30 indirim
 • Online eğitim de %50 indirim

Sizin için hangi kampanya uygun olursa ve hangisinin sizin eğitim sürecinizde daha verimli olacağını düşünüyorsanız ona göre seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca sayfamızı takip ederseniz zaman zaman farklı kampanya ve indirim imkânlarıyla karşılaşabilirsiniz. Sizleri, detaylı bilgi verebilmek için her zaman kurs yerimizde misafir edebiliriz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.