SIKÇA SORULAN SORULAR

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’na kayıt olmadan aklınıza takılan bazı soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer sorularınız için, bilgi formunu doldurabilir, whatsapp yoluyla iletişime geçebilir ya da kurumuzu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

13 Kişilik sınıflarda 1 seviyelik eğitim 96 ders saati sürmektedir.

Eğitim süresince sınıflarımız maksimum 13 kişi alacak şekilde düzenlenmektedir.

Avcılar İngiliz Kültür’deki eğitiminiz boyunca hiç bir materyale bir ücret ödemezsiniz.

Eğitim süresince derslere katılım sağlandığı halde, sınavlarda başarısız olursanız, ekstra bir ücret ödemeden aynı eğitimi ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahip olursunuz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçilemeyeceği için %100 öğrenme garantisine sağlanmış olunur.

İlk 16 ders saatini bitirmeden eğitiminizi koşulsuz şartsız iptal edebilirsiniz.
Seviye bitimlerinde eğitimlerinizi danışmanınıza yazılı dilekçe vererek 1 seneye kadar dondurma imkanınız vardır.
Aktivitelerimiz, her hafta yenilen takvimi ile sitemizde ve sınıflarınızda belirtilmektedir, ücretsiz ve ömür boyu kullanma imkanınız mevcuttur.

Eğitiminiz bittiğinde başarılı olarak sınavlarını verdiğiniz seviyeyi gösteren Avrupa Dil Portfolyosu kimlik numaranıza kaydolur ve tarafınıza teslim edilir.

Pandemi döneminde ve kısıtlamalar geldiğinde online eğitim canlı dersler eşliğinde devam etmektedir. Ayrıca 5 yıl boyunca kullanacağınız platformlar her öğrencimize hediye olarak verilmektedir.
Online seviye tespit sınavına katılarak ya da kursumuzu ziyaret ederek seviyenizi kısa sürede öğrenebilirsiniz.