A1 Elementary Seviyesi
A1 Seviyesi

Avcılar İngiliz Kültür kurumumuzda bulunan ve Avrupa Standartında kabul görülen beş seviyenin ilk seviyesi olan A1 (BAŞLANGIÇ) seviyesi her dilin olduğu gibi ingilizce öğretiminin en temel aşamasıdır. Bir başka değişle ingilizce ile tanışma ve ingiliz kültürünü tanıma aşamasıdır.

Kurulduğumuz günden bu yana verdiğimiz öğretim ve bununla birlikte edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizin sonucu olarak biliyoruz ki,bir dili öğrenmek istiyorsanız eğer,yalnızca o dilin yapısını öğrenmek ve kelimelerini ezberlemek ne yazık ki yetmez.O kültürü tanımak ve aksanına uygun konuşmak gerekmektedir.

Bundan dolayı başlangıç seviyesinden başlayacak olan öğrencimiz çok fazla gramer (dilbilgisi) kurallarına boğulmadan o seviye içerisinde öğreneceğiniz temel dilbilgisi yapıları ile kısa cümleler kurarken aynı zamanda gündelik konuşma kalıplarında öğrenip  bunları sosyal hayatlarına endeksleyip ingilizce konuşmak ve anlamak adına ilk adımınızı atmış olursunuz.

A1 Elementary (Başlangıç) Seviyesi Bittiğininde Ne Öğrenirim?

  • Ne , Nerede , Nasıl , Neden , Ne zaman , Kim , ifadeleriyle başlayan soruları anlayabilirsiniz.
  • Temel ihiyaçlarınızı ifade edebilirsiniz.
  • Halka açık alanlarda (Havalimanı,hastane,terminal) acil durumlar esnasında yapılan anons ve uyarıları anlayabilirsiniz.
  • Sayıları,fiyatları,saatleri anlayabilirsiniz.
  • İhtiyacınız olduğu durumlarda yardım almak adına insanlara kısa sorular yöneltip cevaplayabilirsiniz.
  • İnternette ya da kişisel formlardaki (yaş,adres vb..) doldurabilirsiniz.

Başlangıç Seviyesi Ne Kadar Sürer?

  • 1 Seviyelik ingilizce eğitimi toplamda 12 hafta sürmektedir.
İngiliz Kültür

İngiliz Kültür

Sizi Arayalım

Felemenkçe Eğitimi ve Hollanda Aile Birleşimi

Hollanda aile birleşimi için sizlerden iyi düzeyde Felemenkçe bilgisi istenmektedir. Ancak bir dil öğrenmek emek ve çaba gerektirir. Bunun dışında A1 Flemenkçe öğrenebilmek için herhangi bir Felemenkçe kursu arayışınız da olabilir. Hollandacayı en doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmeniz için iyi bir kurs merkezinde eğitim almanız oldukça önemlidir. Eşsiz dil fırsatlarına İngiliz Kültür Avcılar kurs merkezi ile ulaşabilirsiniz.  

Felemenkçe öğrenmek ve Felemenkçe kursu

Kursu veren öğretmenler alanlarında uzman kişilerdir. Böylelikle dil öğrenmek hem eğlenceli hem de kolay bir hâl alır. Felemenkçe kursu fırsatlarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız İngiliz Kültür Avcılar kursunu tercih edebilirsiniz.

Hollanda Aile Birleşimi Hakkında Merak Edilenler

Hollanda aile birleşimi vizesi yabancı uyrukluların Hollanda Krallığı’nda 90 günden çok kalabilmelerini gerçekleştiren uzun devir (D tipi) vizeyi içerir. Aile Birleşimi Vizesi Hollanda vatandaşı olan bireylerin aile ferdi olup, Hollanda’da uzun süre oturmaları için sarfedilen bir vize türüdür.