Arkadaş İndirimi

Dil öğrenmenin en önemli aşaması o dile maruz kalarak etkileşim halinde olmaktır. Çünkü insan algıladığını aktarır. Dil de canlılar gibi doğar, büyür ve gelişir. Bundan dolayı yabancı dil öğreniminde; dilin gelişip büyümesi için pratiğin çok önemli bir yeri vardır. Pratiğe dökülmeyen ve günlük hayatta karşılık bulmayan yabancı dil büyüyüp gelişemez.

Avcılar İngiliz Kültür olarak yabancı dil öğrenmenin hayat boyu devam ettiğinin bilinciyle eğitim müfredatımızı görsel, işitsel ve dokunsal algıma ve aktarma üzerine oluşturduk. Alanında uzman eğitmenlerle dil öğrenme sürecinde pratiğin, dili güncel tutmanın önemine inanıp bunu ilke haline getirdik. Bu bağlamda Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu olarak öğrencilerimize ömür boyu öğrenme ayrıcalığı sunmaktayız. Verdiğimiz ücretsiz, sınırsız aktivite programları ile eğitim süreci ve sonrasında dili aktif bir şekilde kullanma ve pratik imkânı sunuyoruz.

Dili bir bütün olarak ele alıp 6 seviyede (A1, A2, B1, B2, C1, C2) öğretiyoruz. Her seviyede Avrupa Birliği Ortak Dil normlarına uygun olan reading (okuma), listening (dinleme), writing (yazma), speaking (konuşma) ile dil öğrenimini pekiştiriyoruz. Kur ortası ve bitiminde öğrencilerimiz kendi seviyelerini test edebiliyorlar. Seviyenize uygun ücretsiz materyaller ile destekleyip arkadaşı ile kayıt yaptıran öğrencilerimize %5 arkadaş indirimi yapıyoruz. Böylece arkadaşınız ile pratik yapabilir ve akıcı bir şekilde yabancı dil konuşmaya ilk adımı atabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.