Arkadaş İndirimi

Dil öğrenmenin en önemli aşaması o dile maruz kalarak etkileşim halinde olmaktır. Çünkü insan algıladığını aktarır. Dil de canlılar gibi doğar, büyür ve gelişir. Bundan dolayı yabancı dil öğreniminde; dilin gelişip büyümesi için pratiğin çok önemli bir yeri vardır. Pratiğe dökülmeyen ve günlük hayatta karşılık bulmayan yabancı dil büyüyüp gelişemez.

Avcılar İngiliz Kültür olarak yabancı dil öğrenmenin hayat boyu devam ettiğinin bilinciyle eğitim müfredatımızı görsel, işitsel ve dokunsal algıma ve aktarma üzerine oluşturduk. Alanında uzman eğitmenlerle dil öğrenme sürecinde pratiğin, dili güncel tutmanın önemine inanıp bunu ilke haline getirdik. Bu bağlamda Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu olarak öğrencilerimize ömür boyu öğrenme ayrıcalığı sunmaktayız. Verdiğimiz ücretsiz, sınırsız aktivite programları ile eğitim süreci ve sonrasında dili aktif bir şekilde kullanma ve pratik imkânı sunuyoruz.

Dili bir bütün olarak ele alıp 6 seviyede (A1, A2, B1, B2, C1, C2) öğretiyoruz. Her seviyede Avrupa Birliği Ortak Dil normlarına uygun olan reading (okuma), listening (dinleme), writing (yazma), speaking (konuşma) ile dil öğrenimini pekiştiriyoruz. Kur ortası ve bitiminde öğrencilerimiz kendi seviyelerini test edebiliyorlar. Seviyenize uygun ücretsiz materyaller ile destekleyip arkadaşı ile kayıt yaptıran öğrencilerimize %5 arkadaş indirimi yapıyoruz. Böylece arkadaşınız ile pratik yapabilir ve akıcı bir şekilde yabancı dil konuşmaya ilk adımı atabilirsiniz.

İngiliz Kültür

İngiliz Kültür

Sizi Arayalım

Felemenkçe Eğitimi ve Hollanda Aile Birleşimi

Hollanda aile birleşimi için sizlerden iyi düzeyde Felemenkçe bilgisi istenmektedir. Ancak bir dil öğrenmek emek ve çaba gerektirir. Bunun dışında A1 Flemenkçe öğrenebilmek için herhangi bir Felemenkçe kursu arayışınız da olabilir. Hollandacayı en doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmeniz için iyi bir kurs merkezinde eğitim almanız oldukça önemlidir. Eşsiz dil fırsatlarına İngiliz Kültür Avcılar kurs merkezi ile ulaşabilirsiniz.  

Felemenkçe öğrenmek ve Felemenkçe kursu

Kursu veren öğretmenler alanlarında uzman kişilerdir. Böylelikle dil öğrenmek hem eğlenceli hem de kolay bir hâl alır. Felemenkçe kursu fırsatlarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız İngiliz Kültür Avcılar kursunu tercih edebilirsiniz.

Hollanda Aile Birleşimi Hakkında Merak Edilenler

Hollanda aile birleşimi vizesi yabancı uyrukluların Hollanda Krallığı’nda 90 günden çok kalabilmelerini gerçekleştiren uzun devir (D tipi) vizeyi içerir. Aile Birleşimi Vizesi Hollanda vatandaşı olan bireylerin aile ferdi olup, Hollanda’da uzun süre oturmaları için sarfedilen bir vize türüdür.