Avcılar Çocuklar İçin İngilizce

Çocukların eğitiminde okul derslerinin yanı sıra, dünyaya entegre olmalarını sağlayan eğitimler büyük öneme sahiptir. Çocuklar için İngilizce eğitimi; en az matematik kadar önemlidir ki, günümüzde İngilizce bilmeyen bir mühendis, bilenlerin oldukça gerisinde kalır. Ayrıca, globalleşen dünyaya adapte olmak ve gelişmeleri izleyip, yorum yapabilmek için de çocuk yaşta İngilizce eğitimi oldukça önemlidir. Tabii çocuklar için İngilizce eğitimi; ana eğitimlerin önüne geçmez. Yabancı dil eğitimi çoğunlukla ek ders olarak ya da haricen İngilizce kursu desteği ile verilir. Her ne kadar son yıllarda artan oranda görülen ilköğretimde İngilizce eğitimi, bir miktar eğitim imkânı ortaya çıkarmış olsa da, maalesef okulların yabancı dil eğitimi yeterliliği kurslar kadar fazla değildir.

Çocuklar için İngilizce, birçok farklı nedenle önemlidir. Öncelikle çocuk yaşta başlayacak eğitim defalarca pekişeceğinden, zorlu bir süreç olmayacak ve ihtiyaç duyulduğu anda hızlandırılmış süreçler söz konusu olmayacaktır. Gelecekte zaten hazır olan altyapı üzerine kolayca ileri düzeyde İngilizce yetisi sahibi olunabilecek eğitim şartları inşa edilebilecektir. Bunun yanında çocuğu gelişim sürecinde dünyayı çok daha iyi anlayabilmesi sağlanacak ve aldığı okul eğitiminin yanında sosyal ve kültürel gelişiminin de oldukça yüksek bir seviyeye çıkması sağlanacaktır. Bu sebeple vakit kaybetmeden çocuklar için İngilizce kurslarına kayıt yaptırıp, eğitime başlamakta fayda vardır.

Çocuklar için İngilizce kursları

Çocuklar için İngilizce kursu, yetişkinler için verilen eğitimlerden oldukça farklıdır. İngilizce yeterliliği noktasında gereksinimlerin farklı olmasından dolayı, çocuk İngilizcesi kendi gündelik dünyasından ibaret olmaktadır. Zaten pedagojik olarak özellikle erken yaşlarda çok ağır eğitimler uygun görülmez. Lise çağına kadar olan çocuklarda yabancı dil, oyunla birlikte çok daha hafifleştirilmiş bir eğitimdir ve uzman eğitimciler tarafından sunulur. Yetişkinler için uygulanacak müfredat bu yaşta oldukça olumsuz sonuçları ortaya çıkarabilir.

Bizim Avcılar İngiliz Kültür kapsamında sunduğumuz İngilizce eğitimlerimiz, çocuklar için özel olarak programlanır. Dünyaca ünlü yayın evlerinin hazırladıkları kaynaklar, yine dünya standartlarında müfredatların özel sunumu ile öğrencilere erken yaşta dil eğitimi uzmanları tarafından aktarılır. Çocuklarımızın modern dünyaya erken yaşta adapte olabilmesini sağlamak üzere verilmekte olan çocuklar için İngilizce kursları, yılın her döneminde öğrenci kabul etmekte ve her seviyede öğrenciye eğitim verebilmektedir. Şimdi bizimle iletişime geçerek en yakın zamanda kurslara kayıt yaptırarak eğitim almaya başlayabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.