En Hızlı Almanca Eğitimi

Eğitim, belli standartları olan, zamanlama bakımından belli bir plana oturması gereken sistematik bir süreçtir. En hızlı eğitim veya başlıkta da ifade ettiğimiz gibi en hızlı Almanca eğitimi arayışı, bu nedenle bazı sakıncaları barındırmaktadır. Zira hızlı Almanca kursu iddiası, çoğunlukla doğru bir zemin üzerinde yer almaz. Yanlış bir süreç içerisinde zaman kaybetmek ise, parasal maliyetinin yanı sıra en büyük maliyet olan zamanın harcanması neticesini ortaya çıkarabilir. Tabii bunun yanında en büyük risk; yanlış öğrenme durumudur. Davranış bilimleri uzmanları, yanlış öğrenilen verinin hiç bilinmeyenden daha tehlikeli ve değiştirilmesi zor bir kazanım olduğunu ifade eder. Yani arayışı içerisinde olacağınız husus; en hızlı Almanca kursu değil, en iyi Almanca kursu ya da, en nitelikli Almanca eğitimi olmalıdır.

Yabancı dilde sistematik eğitim gerekliliktir

Yabancı dil eğitimi; planlı süreçler olmaması durumunda birçok eksik ve hata ile birlikte ortaya çıkar. Her ne kadar bir dilin öğrenilmesinde en etkili yöntemin, dilin sokakta öğrenilmesi olduğu ifade ediliyor olsa da, aslında bu şekilde öğrenilen dilin gramer bakımından ciddi eksikleri söz konusu olacaktır. Zira sokakta mükemmel bir gramer kullanılmaz, dolayısıyla öğrenilen dil sokak dili olur. Bu dili, eğer gramer yapısını da bilmiyorsanız, mesleki veya eğitim dili olarak kullanmanız da mümkün olmayabilir. Almanca kursu da, aynı şekilde gramer ve diğer teknik bilgilerinin eksiksiz aktarıldığı bir süreç olmak durumundadır. Zaten kurslarda verilen dil eğitimleri bu şekilde planlanır ve öğrenciler sunulur.

 

Almanca eğitimi, İngilizce gibi çok yoğun talebe sahip olmadığı gibi, kaynakları da sınırlıdır. Bu nedenle bu eğitimi alırken çok daha hassas davranılmalı ve uygun eğitim mecrası tercih edilmelidir. Doğru kurs ve doğru eğitmen öğrenciyi en doğru sonuca taşıyacak ve bahsettiğimiz sistematik süreç mümkün olacaktır.

 

Biz Avcılar İngiliz Kültür Almanca kursu programları dâhilinde, Alman dil ekollerinin yayınlarını kullanmakta ve bu ülkede geliştirilmiş müfredatları, modern tekniklerle uygulamaktayız. En iyi Almanca kursu ve en hızlı Almanca kursu şartlarına bizimle ulaşabilirsiniz. İddiamız odur ki, biz size mümkün olan en yüksek standartları sunabilmek için çalışıyor olacağız. Almancayı en iyi şekilde öğrenebilmeniz için gerekli olan tüm imkânlar bizimle hizmetinizde olacak. Bize şimdi ulaşın, siz de en uygun koşullarla Almanca öğrenin.

  1. Aile birleşimi A1 kursu için başvurmuştum İngiliz Kültür Dil Merkezine. Nazike Demir ile tanıştım. Özel ders alma imkanım oldu kendisinden. Yaklaşık 2 aylık bir eğitimin ardından Geothe A1 Sertifika sınavına girdim. Güzel ve düzenli bir çalışmanın ardından ilk sınavda 84 gibi bir puanla sınavı kazandım. Nazike hanımın güzel yüzü ve motivesi benim Almancaya olan ilgimi uyandırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avcılar İngiliz Kültür
Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
© 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

Sizi Arayalım

Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.