Kaliteli IELTS Kursları

Eğitimde kalite; standartlara uyumluluk, deneyim, donanım ve yönetim anlayışındaki yaklaşım ı ile ortaya konabilen bir özelliktir. Asgari standartlar yerine, maksimum kalite standartlarını öngören kurum ve kuruluşlar, eğitimin diğer alanlarında olduğu gibi; kaliteli IELTS kursları verebilme noktasında da öne çıkarlar. İngiliz Kültür İngilizce Kursları, eğitim sektörü ortalamalarının üzerinden kurumsal bir çizgiye sahiptir. İngilizce eğitiminde tepe noktayı hedefleyen kurumumuz, başarı elde edebilmek için modern metotları sistemine derhal dâhil eder ki, zaten bağlı bulunduğumuz merkez, bu koşullara uymamız konusunda bağlayıcı bir misyona sahiptir. Nitelikli IELTS eğitimi alabilmek için öğrencilerimizin bize ulaşmaları ve eğitim danışmanlarımızla iletişim kurmaları yeterli olacaktır. Biz sizler için gerekli zemini hazırlıyor ve nitelikli eğitimi sunuyor olacağız.

Yüksek Standartlı IELTS Kursları ile Başarıya Ulaşın

IELTS yurt dışında, İngiltere veya İngiliz Milletler topluluğuna dâhil ülkelerde lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak ya da göçmen olarak gitmek isteyen öğrencilerin geçerli bir puan alması gereken ve dünya çapında pek çok ülkedeki kuruluşlarda kabul edilmiş yabancı dil sınavıdır. Neredeyse 140 kadar ülkede tanınan IELTS binlerce kurum ve kuruluşta da işe alınma şartlarındandır. IELTS sınavı yabancı dil seviyesini belirlemek amacı ile konuşma, dinleme, yazma ve okuma bölümlerinden oluşmakta olup kişinin performansının uluslararası değerlendirildiği, 1 ve 9 arasında puanlama sistemi olan bir sınavdır. Diğer yabancı dil sınavlarına göre daha çok ülkede geçerliliği olmasından dolayı ayrıcalığı olan IELTS’ YE hazırlanabilmek için oldukça sıkı ve yoğun bir çalışma gereklidir.

Detaylı ve kapsamlı bir sınav olan IELTS sınavında adayların başarılı olabilmesi için iyi bir IELTS kursuna giderek sınava yönelik kaynaklarla çalışması önemlidir. Sınavın zor olması ve uluslararası kaynaklardan hazırlanması nedeni ile kişinin kendi kaynakları ve imkânları ile çalışması yeterli olmayabilir. Bu nedenle kaliteli ve güvenilir, hedefine yönelik çalışma planı olan, IELTS sınavından başarılı olan eğitmenlerle çalışma imkânı sunan iyi bir kurs bu sınavda yüksek puan alınmasında etkili olacaktır. Kaliteli IELTS kursları klasik yöntemlerle değil, sınav sistemine uygun ve güncel uluslar arası kaynaklarla çalışma imkânı vermektedir. Gramer, okuma, yazma ve konuşma etaplarının tamamında yüksek başarı elde edebileceğiniz eğitim programlarına şimdi bize ulaşarak hemen katılabilirsiniz. Sizin için en kapsamlı eğitimleri, yılın her döneminde açılan kurs programları dahilinde ve özel İngilizce dersleri biçiminde sunuyoruz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.