İngilizce Dil Kurumunda Olması Gerekenler

Yabancı dil öğrenme, ana dilde başarılı olanların her zaman başarabilecekleri bir eğitim olarak karşımıza çıkıyor. İnsanın kendini ifade etmesinin sesli yöntemi olan dili öğrenmenin yolu doğru metodun kullanılmasından geçiyor. Eğer yabancı dil öğrenmeye kararlıysanız geriye sadece iyi bir kurumdan buna yönelik eğitim almak kalıyor.

İngilizce dil kurumunda olması gerekenler denildiğinde tüm özellikleriyle ihtiyacınızı karşılayacak olan Avcılar İngiliz Kültür yabancı dil kursları öğretme garantisiyle eğitim veriyor.

Bir Dil Bütün Dillere Kapı Açar

Günümüzde toplumlar arası ilişkilerde coğrafi sınırların anlamının kalmadığını herkes kabul ediyor. Global dünya düzeninde dünyanın herhangi bir noktasındaki bir insanla iletişime geçme ihtiyacı her an duyulabiliyor. İletişim için kullanılan dillerin başında İngilizce gelse de Almanca ve Fransızca gibi diller de önemini koruyor. İngilizce bilmek çoğu zaman iletişimi sağlarken özel durumlarda başka dillere de ihtiyaç duyulabiliyor. Teknolojinin dili olması sebebiyle hemen hemen herkesin bir ölçüde kullandığı İngilizcenin yanında başka diller bilmek kişiye avantaj sağlıyor. Ama İngilizce, olmazsa olmaz özelliğini koruyor.

İngilizce öğrenmenin, diğer dilleri öğrenmekte avantaj sağladığını da dikkate almak gerekiyor. Her şeyden önce dilde ayrı bir düşünce sisteminin olduğunu görmek açısından öğrenilen ilk dilin başka dillerin öğrenimini kolaylaştırdığını görmek gerekiyor. Bunun yanı sıra İngilizce; Hint-Avrupa dil ailesinden olması sebebiyle birçok Avrupa ülkesinin dil bilgisi yapısı ile uyuşuyor. Latince kökenli kelimeler de özellikle aynı kökenden gelen diğer dilleri (İtalyanca, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce gibi) öğrenenler için kolaylık sağlıyor.

İngilizce Dil Kurumunda Olması Gerekenler
İngilizce Dil Kurumunda Olması Gerekenler

Amaca Göre Dil Eğitimi

Bir dili her şeyiyle öğrenmek elbette en ideal olan eğitim olarak karşımıza çıkıyor. Ancak, bir dili o kültürün içerisinde kalarak uzun süre yaşamadan tam olarak öğrenmenin mümkün olmadığı tüm dil bilimiyle uğraşanlar tarafından kabul ediliyor. Özellikle ileri yaşlarda dil eğitimi alanların hedeflerini iyi belirlemeleri gerekiyor.

Bu esası göz önünde bulundurarak dil kurslarımızda;

 • Genel İngilizce,
 • Akademik İngilizce,
 • Çocuklar için İngilizce,
 • İş İngilizcesi ayrı ayrı programlar dâhilinde veriliyor.

Akademik İngilizce eğitimi ile kursiyerleri, uluslararası geçerliliği olan seviye tespit sınavları ile ülkemizde geçerli yabancı dil sınavlarına hazırlıyoruz.

Bu ayrışımın dışında, kurumlar tarafından talep edildiğinde kuruma özel konular ağırlıklı olacak şekilde kurumun göstereceği yerde de dil eğitimi veriyoruz.

Üstünlüklerimiz Dil Öğrenmeniz İçin Yeterlidir

Yabancı dili bilmek onu sadece konuşmak ya da yazılanları anlamak anlamına gelmiyor. Bir dile hâkimiyetten bahsedebilmek için o dille dinleme, konuşma, okuma ve yazma yapabilmek gerekiyor. Bunun yanında resmi yazışmalar ayrıca üzerinde durulması gereken bir konu olarak karşımızda duruyor.

Dil eğitimi sonunda dilin kendine has telaffuzunu da mümkün olduğu kadar dikkate almak gerekiyor. Bu durum sadece dile hâkimiyetin göstergesi olarak istenmiyor. Doğru anlaşılmak için telaffuzda ciddi hatalar yapılmaması gerekiyor.

Avcılar İngiliz Kültür Kursiyeri Olmak Ayrıcalıktır

Kurslarımızda eğitim; hepsi öğretmenlik eğitimi almış Türk ve yabancı personel tarafından veriliyor. Yabancı öğretmenlerden dil öğrenmek, telaffuz açısından üstünlük sağlarken dili anlama açısından da büyük kolaylık sunuyor. Azami 13 kişilik sınıflar, her öğrenciyle bire bir ilgilenilmesine imkân sağlıyor. Öğrenme garantisi veriyoruz. Kursa başladıktan sonraki ilk on dersi takiben koşulsuz ücret iadesi kendimize güvenimizi simgeliyor. Eğitim ücreti, emsallerinden daha avantajlı olmasının yanında eğitim materyalleri de kursiyerlere ücretsiz veriliyor.

Kendi sahibi olduğunuz bir firma var ve işlerinizi kolaylaştırmak için dil öğreniyorsanız dil bilginize dair bir sertifikaya ihtiyaç duymayabilirsiniz. Ancak, dil eğitimine katılan insanların çoğu bu bilgilerini belgeyle ispatlama ihtiyacı duyuyorlar. İş için müracaat edildiğinde CV’de dil bildiğinizi yazmanız yetmiyor. Bunun yerine geçerli bir sınavın sonuç belgesiyle yabancı dil bilgisi seviyenizi ispat etmeniz isteniyor. Kurslarımız sonunda verilen sertifika, ülkemizin yanında tüm Avrupa ülkeleri ve çevre ülkelerde de tanınıyor. Bu şartlarda size kapımızı çalarak kayıt yaptırmak kalıyor.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.