İngilizce Konuşmak

Sayın Öğrencimiz!

Bir yabancı dili konuşmanın temel şartı o dile ait en az 800 ila 1200 kelime biliyor olmanız gerektiğidir.

Sadece grammer bilir ve yeterince kelime bilmezeniz bid dili konuşma şansınız yoktur.

Bizlerle beraber olduğunuz süreçte her düzey için belirlediğimiz ve İngilizce de her seviye  için gerekli olan en az 250 kelime için ek çalışmalar yapmalısınız. Bu konuyla ilgili devam ettiğiniz Avcılar İngiliz Kültür Şubemizde kurumumuzun öğrenci memnuniyeti gereği hiç bir ücret ödemen devam edebileceğiniz ” Kelime Öğrenme” aktivitelerimiz zaten mevcuttur.

Ücretsiz olan bu derslerimize mutlaka katılınız ve bir üst kura geçme kararı alırken İngilizce seviyenize uygun olan en az 250 adet kelimenin %60’ına hakim olmaya çalışınız.

Bu kelimelerinin öğrenimi  için boş vakitlerinizde de mutlaka kendi kendinize genel tekrar etmek ve çalışmak gereklidir. Bu çalışmalar sırasında ingilizce dilindeki kelimeyi öğrenmek için kendi anadilinizde o kelimeye benzeşen küçük oyunsal ve kurgusal hatırlatmalar yazmanızda fayda vardır.

Aynı şekilde eğer yeni öğrendiğiniz bir kelimeyi kendi türettiğiniz en az 5 cümlede kullanırsanız bir daha çok zor unutulduğunu göreceksiniz.

İngilizce konuşmanın ön şartı o dile ait yeterince kelimeyi biliyor olmaktır.

Lütfen bu konuyu gerçekten önemseyiniz

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.