İngilizce Konuşmak
İngilizce Speaking

Sayın Öğrencimiz!

Bir yabancı dili konuşmanın temel şartı o dile ait en az 800 ila 1200 kelime biliyor olmanız gerektiğidir.

Sadece grammer bilir ve yeterince kelime bilmezeniz bid dili konuşma şansınız yoktur.

Bizlerle beraber olduğunuz süreçte her düzey için belirlediğimiz ve İngilizce de her seviye  için gerekli olan en az 250 kelime için ek çalışmalar yapmalısınız. Bu konuyla ilgili devam ettiğiniz Avcılar İngiliz Kültür Şubemizde kurumumuzun öğrenci memnuniyeti gereği hiç bir ücret ödemen devam edebileceğiniz ” Kelime Öğrenme” aktivitelerimiz zaten mevcuttur.

Ücretsiz olan bu derslerimize mutlaka katılınız ve bir üst kura geçme kararı alırken İngilizce seviyenize uygun olan en az 250 adet kelimenin %60’ına hakim olmaya çalışınız.

Bu kelimelerinin öğrenimi  için boş vakitlerinizde de mutlaka kendi kendinize genel tekrar etmek ve çalışmak gereklidir. Bu çalışmalar sırasında ingilizce dilindeki kelimeyi öğrenmek için kendi anadilinizde o kelimeye benzeşen küçük oyunsal ve kurgusal hatırlatmalar yazmanızda fayda vardır.

Aynı şekilde eğer yeni öğrendiğiniz bir kelimeyi kendi türettiğiniz en az 5 cümlede kullanırsanız bir daha çok zor unutulduğunu göreceksiniz.

İngilizce konuşmanın ön şartı o dile ait yeterince kelimeyi biliyor olmaktır.

Lütfen bu konuyu gerçekten önemseyiniz

İngiliz Kültür

İngiliz Kültür

Sizi Arayalım

Felemenkçe Eğitimi ve Hollanda Aile Birleşimi

Hollanda aile birleşimi için sizlerden iyi düzeyde Felemenkçe bilgisi istenmektedir. Ancak bir dil öğrenmek emek ve çaba gerektirir. Bunun dışında A1 Flemenkçe öğrenebilmek için herhangi bir Felemenkçe kursu arayışınız da olabilir. Hollandacayı en doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmeniz için iyi bir kurs merkezinde eğitim almanız oldukça önemlidir. Eşsiz dil fırsatlarına İngiliz Kültür Avcılar kurs merkezi ile ulaşabilirsiniz.  

Felemenkçe öğrenmek ve Felemenkçe kursu

Kursu veren öğretmenler alanlarında uzman kişilerdir. Böylelikle dil öğrenmek hem eğlenceli hem de kolay bir hâl alır. Felemenkçe kursu fırsatlarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız İngiliz Kültür Avcılar kursunu tercih edebilirsiniz.

Hollanda Aile Birleşimi Hakkında Merak Edilenler

Hollanda aile birleşimi vizesi yabancı uyrukluların Hollanda Krallığı’nda 90 günden çok kalabilmelerini gerçekleştiren uzun devir (D tipi) vizeyi içerir. Aile Birleşimi Vizesi Hollanda vatandaşı olan bireylerin aile ferdi olup, Hollanda’da uzun süre oturmaları için sarfedilen bir vize türüdür.