İngilizce Kursu Hakkında

İngilizce evrensel bir dildir ve herkes tarafından en azından temel olarak bilinmelidir. Dünya üzerinde hangi ülkeye giderseniz gidin İngilizce konuşulur. İş hayatında ya da eğitimde veya bir seyahate gittiğinizde İngilizcenizin olması size artı puan kazandırır. Temel bilmek okul hayatında yeterli olabilir ancak iş hayatında ve özellikle yurt dışı seyahatlerinizde temelden daha fazla şey bilmeniz gerebilir. İşte bunun için İngilizce kurslarına gitmeniz gerekir, çoğu zaman okul eğitimi yetersiz kalabilir. İşte İngilizce kursu hakkında bilmeniz gerekenler.

Kimler Başvurmalıdır?

İngilizce konusunda kendin geliştirmek isteyen herkes bu kurslara başvurabilir. Özellikle eğitim, iş hayatında kendini ilerletmek ya da yurt dışı seyahatleri çok olan kişiler başvurabilir. En kaliteli ve verimli İngilizce kursu için İngiliz Kültür Avcılar’a başvurabilirsiniz. Sitede konuyla alakalı hizmetler bulunmaktadır, göz atabilirsiniz. İngilizce gibi evrensel bir yabancı dili bilmek günümüzde artık ayrıcalıktan çok zorunluluk haline gelmiştir. Hangi yaş grubunda olursanız olun kursa başvurabilirsiniz. Öğrenmenin yaşı yoktur mantığı ile pratik yapmak isteyen ya da temeli hiç olmayan kişiler başvurabilir.

İngilizce Kursu Hakkında
İngilizce Kursu Hakkında

Kursun Amacı Nedir?

İngiliz Kültür Avcılar kursa başvuran kişilere C2 seviyesine İngilizce bilme vaat etmektedir. Bu sayede konuşmada, okumada ve yazmada en iyi seviyeye gelebilirsiniz. Özellikle pratik yapmak çok önemlidir, kursta bol bol pratik yapabilir ve sizin gibi olan kişilerle konuşarak kendinizi ilerletebilirsiniz. İngiliz Kültür hem okuma hem konuşma hem de yazma odaklı eğitim vermektedir. Bu sayede dili en iyi şekilde kavramanızı sağlar. Ayrıca ara ara ve yılsonu yapılan sınavlar ile ne kadar ilerlediğinizi görebilirsiniz.

Kursun Fiyatları

İngilizce kursu hakkında bilinmesi gerekenler biri fiyatlardır. Tüm kurslar kendilerine ait ücretlere sahiptir. Eğer temel seviyesinde değilseniz sınav sonucunda kendi seviyenizden de başlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ücrette değişim yaşanabilir.

Bunun dışında;

 • Eğitim süresi
 • Eğitim kalitesi
 • Etüt
 • Telafi dersler fiyatları etkilemektedir.

Eğer kaliteli ve verimli bir eğitim almak istiyorsanız belirli bir ücreti gözden çıkarmanız gerekir. Ancak hayatınız boyunca olumlu geri dönüşlerini almanızı sağlar. Kaliteli eğitim sayesinde İngilizceyi ana diliniz gibi konuşabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmak kurs seçiminde oldukça önemlidir. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak iyi bir eğitim için İngiliz Kültür Avcılar’ı tercih edebilirsiniz.

Deneyimli Bir Yer Seçin

İngilizce kursu almak istiyorsanız deneyimli bir yere gitmeniz gerekir. Çünkü İngilizce yıl içinde kendini geliştirir, pratik yapan bir kişi hem daha iyi bir öğretici olur hem de daha aksanlı ve doğru konuşur. İngiliz Kültür Avcılar uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosu ile yılların deneyimini size aktaracaktır. Eğitimleri kesinlikle ezbere dayalı değildir, bütün konular ve kelimeler ezberletilmeden öğretilir. Buda hayatınız boyunca iyi bir şekilde İngilizce bilmenize olanak sağlar.

Deneyimli ekip sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Yaşayabileceğiniz zorlukları önceden görür ve ona göre önlem alırlar. Ayrıca motive olmanız içinde ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Okuma metinleri, karşılıklı İngilizce sohbetler, telaffuz çalışmaları, ezbere dayalı olmayan kelime öğrenimleri ve materyallerle desteklenen bir eğitim sunarlar. Bu sayede çok kısa sürede ana diliniz gibi İngilizce konuşup yazabilirsiniz.

Dil eğitimi alırken istikrarlı ve sabırlı olmak çok önemlidir. Kurslar genelde en az bir ya da iki dönem sürer. İsteğe bağlı olarak ya da başarı seviyenize göre yıllara da uzayabilir. Seviyenizi belirlemek ve gelişiminizi görmek için sınavlardan geçersiniz. Bu sınavlar sonucunda A1,A2,B1,B2,C1 ve C2 seviyelerini sırayla geçebilirsiniz. Her seviyenin kendine göre zorlukları bulunur.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.