İngilizce Kursu Özel Fiyatlar

Dünya dili olarak literatüre geçmiş olan İngilizce, iş yaşamınız başta olmak üzere yurtdışı planı olan her bir bireyin öğrenmesi gereken bir bir dildir. Yeni bir dil öğrenmenin tam zamanı diyorsanız; İngiliz kültür Avcılar şubesi dil öğreniminizi destekliyoruz. Yaşam boyu öğrenme kültürü ile yola çıkarak kaliteli hizmeti sizlerle buluşturan şubemizdeki kampanyalara göz atabilirsiniz. Avcılar’da bulunan İngiliz dil okulumuz ile sağlamış olduğumuz eğitim imkanları yurtiçi ve yurtdışı geçerliliği bulunan bir belge ile sertifikalandırılmaktadır. Yeni başlangıcınızı uygun fiyatlı bir dil okulu ile desteklemenizi sağlıyoruz. İleriye dönük olarak yenilikçi bir eğitim yaklaşımı içerisinde bulunarak hizmetimiz kapsamında yeni bir çığır açmanın peşindeyiz. Amerika’da şu anda ortaokul ve liselerde aktif olarak eğitim kapsamında kullanılan Homeschooling sistemini 4 farklı ülkede deneyimledikten sonra şu an Türkiye’de temsilciliğini yapmaktayız.

Sertifika Programları İle Belgeli Dil Eğitimi

Eğitim kurumlarımızda alabileceğiniz sertifikalar ile yabancı dil öğrenme sebebinize dair hayalinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üniversite mezunu olduktan kısa bir süre sonra İngiliz dil okulları aracılığı ile almış olduğunuz dil eğitiminiz elde edeceğiz europass belgesi aktif olarak İngilizce eğitimi verebileceğiniz bir iş alanına sahip olmanızı sağlayacaktır. Dil kursu ile birlikte ana diliniz İngilizce olmasa dahi hizmetimiz bünyesindeki online tesol eğitim içeriği ile İngilizce öğrenmeye yakın bir halde olduğunuzu gösteren bir belge almanızı sağlıyoruz. Bireysel olarak faydalanabileceğimiz İngilizce eğitim programlarına şirketler olarak da toplu hizmet alabilmeniz mümkündür. İngilizce dil seviyeleri başlangıç seviyesinde olup birazcık daha gelişime yatkın bir süreçte ise firmamız bünyesinde yapacağınız pratikler ile bu süreci destekleyebilirsiniz. İngiliz kültür dil kursu ile sağlamış olduğumuz eğitimler yalnızca yurt içerisinde herhangi bir dil yetkinliği kazanmak değil yurtdışı eğitimlerde de faydalanabileceğiniz dil öğrenme sürecini sizlere sunuyoruz. 

Özel Dil Eğitiminde %10 Ek Ders Hediye Kampanyası

Genel İngilizce öğrenme eğitimleri, akademik sınavlara hazırlanabilmek için eğitim içerikleri, çocukların faydalanabilecekleri İngilizce öğrenme içerikleri ve firmamız bünyesinde İngilizce dışında farklı diller üzerine de eğitim alabileceğiniz bir hizmet alanı sunuyoruz. Avcılar İngiliz kültür dil okulları bünyesinde sağlanmış olan kampanya içerikleri ile kolay bir şekilde ve tüm hayatımızı etkileyecek yeni bilgiler öğrenmenin tam zamanı. Bireysel bir çalışma ile bulunduğunuz ortamdan kısa sürede İngilizce öğrenebilirsiniz. Yoğun iş temposuna sahip olanların ve dil okullarına gelebilmeleri mümkün olmayanların satın aldıkları özel ders paketi ile İngilizce öğrenmede VIP eğitim hizmeti alabilirsiniz. Avcılar şubemizde verilen ve uzman eğitim kadromuz ile İngilizce eğitim müfredatının en üst düzeyde sunulduğu ders içeriklerine özel ders paketi dahilinde satın alanlara %10 ek ders hediye ediyoruz. Bu sayede dil öğreniminizi daha ölçülebilir bir pozisyonda görebilmenize de katkı sağlamış bulunuyoruz.

İngilizce ve Almanca Dil Paketlerinde Ek İndirim Fırsatları

İngilizce dil eğitimi konusunda alanında bir numara olarak uzun yıllardır hizmet sunan İngiliz kültür kurumu yeni bir dil öğreniminizi destekliyoruz. Avcılar İngiliz kültür kurumları aracılığı ile 3 seviye İngilizce eğitim ve alan tüm öğrencilere yönelik olarak yapılan kampanyada %30 indirimli olarak dil öğreniminden faydalanmanızı sağlıyoruz. 6 seviyeden oluşan bu dil kursu içerisinde A1 ve C2 arasındaki tüm seviyeleri öğrenmenizi desteklerken; okuma, yazma, dinleme ve konuşmaya yönelik olarak dil öğrenimini ileri seviyeye taşıyabileceğiniz bir içerik sizlere sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz paket dahilinde faydalanabileceğiniz ücretsiz materyaller ile %30 indirim kapsamından faydalanabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce dışında farklı bir dil eğitimi almak isteyenlerin başvurdukları Avcılar İngiliz kültür ile yeni dil öğrenmenin zevkini çıkarabilirsiniz. Almanca dilini öğrenebilmek anadili olmadığı halde iş hayatında daha iyi iletişim kurabilir bir düzeye gelebilmek için profesyonel eğitim kadromuz ile alacağınız 1.seviye Almanca eğitimi paketi dahilinde kampanya gereğince 2.seviye Almanca eğitimi %50 indirimli olarak sunulmaktadır. Avcılar İngiliz kültür fiyatları üzerine daha detaylı bilgi alabilmek için iletişim numaraları üzerinden irtibata geçebilirsiniz. 

Tüm Dil Kampanyaları İçin Ön Bilgi Formu İle %30 Ek İndirim Fırsatı

Yeni bir dil eğitimini öğrenmek arkadaşınla beraber daha keyifli bir hale gelebilir. İngilizce eğitim seviyenizi güçlendirirken önermiş olduğunuz bir arkadaşınızla beraber yapacağınız başvuru ile %5 arkadaş indiriminden faydalanabilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi alabilmek için Avcılar İngiliz kültür sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Avcılar İngiliz kültür dil okullarına dair tüm kampanyaların ayrıntılı bilgisini alabilmek için ön bilgi formunu doldurabilir ve sizlerle kısa sürede iletişim kurmamızı sağlayabilirsiniz. Dolduracak olduğunuz bu ön bilgi formu ile kampanya kapsamında saymış olduğumuz tüm paketlerde ekstra %30 indirim kazanabilirsiniz. Telefon numaralarımız üzerinden yapılacak görüşmeler ile genel kampanyalar, ders içerikleri, gün ve saatlerine dair bireysel veya kurumsal dil eğitimi üzerine bilgi alabilirsiniz. Kampanya dahilinde sağlanan tüm dil paketlerinde ekstra %30 indirim fırsatı yakalayabilmek için online olarak verilmiş bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. İsim, soyisim, e-posta adresiniz ve telefon numaranız ile kısa sürede bilgi alabileceğiniz ve Avcılar İngiliz kültür dil kursunda ekstra indirim kazanabileceğiniz bu fırsatı kaçırmayın.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.