İngilizce Özel Ders Ne Kadar Etkilidir?

Özel ders öğrenci ile birebir iletişim kurarak, seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak planlanabilen ve öğrencinin öğrenme hızına göre şekillenebilen bir süreç olduğundan, İngilizce öğrenme süreçlerinde yaygın biçimde tercih edilir. İngilizce özel dersin daha etkili olması ve yabancı dil eğitim seviyesinin ilerletilebilmesi için eğitimci tarafından kullanılan teknik oldukça önemlidir. Başarılı bir sınav sonucu ve ileri düzeyde İngilizce konuşabilmek için özel derslerde eğitimci ile öğrenci arasında iyi bir iletişim olması ve ayrıca hocanın sahip dil bilgisini verimli biçimde aktarabiliyor olması gerekir. Unutulmamalıdır ki, bir alana hakim olan herkes, o alanda etkin bir eğitimi verebilme kabiliyetine sahip olmayabilir. Öğretmenlik; alan uzmanlığından farklı olarak, bilgiyi etkili biçimde aktarabiliyor olma kabiliyetini de gerektirir. Biz kurumumuzda bu seviyede yetkin eğitimciler tarafından sunulan İngilizce özel ders programlarını öğrencilerimize sunuyoruz. Bu sayede herhangi bir öğretmenden değil, bu standartlara uygun eğitim verdiğinden emin olduğunuz bir öğretmenden özel ders alabiliyorsunuz.

İngilizce özel ders eğitiminin etkili olabilmesi için son zamanlarda uygulanan Callan Metodu oldukça işe yaramaktadır. İngilizce eğitimi iletişimin önemli olduğu bu metot ile doğru bir şekilde verilmekte olup en iyi sonuç alınabilmektedir. Ayrıca derslerde sağlanan motivasyon ve etkili iletişim ile öğrenci üzerinde kontrol sağlanabilmektedir. Konuşarak ve sürekli iletişim kurularak İngilizceyi öğrenme metodu olan Callan Method ile yeni kelimeler ve cümle kalıpları öğretilerek ve gramer bilgisi üzerinde de durulmaktadır. Böylece en temel düzeyden en ileri düzeye geçen, akıcı olarak konuşabilen ve gramer seviyesi çok iyi olan öğrenciler yetiştirilebilmektedir.

Kurumsal standartlarda İngilizce özel ders

İngilizce özel ders, her ne kadar ev ortamında verilen bireysel eğitimler gibi düşünülüyor olsa da. Kurumsal standartlarda da İngilizce eğitimi verilebilmektedir. Avcılar İngilizce Kursu İngiliz Kültür Olarak , bireysel eğitim almak isteyen öğrencilere özel kapsamlar belirlenerek İngilizce özel ders verilebilmektedir. Kumsal standartlarda verilen özel ders, eğitimin standartlarının korunması bakımından oldukça önemlidir. Zira bu eğitimler her ne kadar, serbest öğretim yöntemleri gibi görünse de, bizim verdiğimiz İngilizce özel ders seansları, belli bir Müfredata bağlı ve sistematik biçimde ilerleyen süreçlerdir. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz standartların tamamı derslerimizde yer almaktadır. Alanında uzman ve deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilen derslerimiz, en yüksek etki ortaya çıkarmak üzere planlanmaktadır. Fiziksel ortamın eğitim standartları bakımından yeterliliği de dikkate alındığında, bizden alacağınız eğitimlerin son derece verimli olacağını kolayca söyleyebiliyoruz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.