İngilizceniz İle Dünyaya Entegre Olun

21. yy İngilizceniz ile dünyaya entegre olun ve çağın gereklerinden biri haline gelen yabancı dili anadiliniz gibi konuşun. Artık tüm ülkeler birbiriyle her alanda etkileşim halindedir. Bu etkileşim ekonomi, eğitim, ihracat ve ithalat gibi kollarda daha da etkindir. Özellikle teknoloji hayatımızın her alanında bizi kapsamaktadır.

İşte teknolojinin getirilerinden biri olan sözcük ve cümleler İngilizce diliyle özdeşleşmiştir. Artık Dünya üzerinde ortak dil olarak kabul edilen İngilizce her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de öğrenimi için adımlar atıldı.

Teknoloji ile dilimize giren kelimeleri, cümleleri anlamak; restoran, kafe gibi yerlerdeki menülerde İngilizce kelimelerin yer alması bizi İngilizce öğrenmeye itiyor. Artık dilimize yerleşen İngilizce terimler İngilizce ve yabancı dil öğrenmenin gerekliliğini gösterir.

Hayatın Her Alanında Yer Alan İngilizce

Gelişen modern Dünya teknolojisinde ve internet çağında İngilizce yeterlilikten çıkıp daha üst düzey anlamak ve konuşmak gerektiğini karşımıza çıkarıyor. Artık her evde ve her insanda teknoloji yer aldığı için İngilizce dilini günlük hayatına entegre etmesi gerekir.

Sadece bununla sınırlı kaymayıp iş hayatında ve akademik başarıda İngilizceye verilen önem artıyor. Artık ne iş yaparsanız yapın Dünya üzerindeki yeri ve potansiyelini izlemek için İngilizce dilinin yetkinliğine kavuşmalısınız. Birçok alanda olduğu gibi akademik alanda kullanılan her bir ögenin içinde yer alan İngilizce başarının sırrı haline geldi.

Akademik sunumlar, projeler, eğitimlerin lisansüstü tamamlanması, tezler ve makaleler gibi alanlarda İngilizcenizle İle dünyaya entegre olursunuz. Böylelikle kendinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

İngilizceniz İle Dünyaya Entegre Olun
İngilizceniz İle Dünyaya Entegre Olun

Hızlı İngilizce Öğrenmek Mümkün mü?

Mesleki hayatınız, akademik başarılarınız ve kendini gerçekleştirmek adına İngilizce öğrenmek atacağınız en büyük adımların başında gelir. Hızlı ve kolay yoldan İngilizce öğrenmek kendi potansiyelinize ve öğretmene bağlı olarak değişir. Yalnız hızlı öğrenilecek İngilizcede atlanılan püf noktalar, es geçilen konuşma anlama yolları size zaman olarak geri dönecektir.

İngilizce birçok alanda etkin olarak yer aldığı için Dünya üzerinde ortak dil olarak adlandırıldı. Bu süreçte İngilizce dilini öğrenmek için uzman yardımına başvurmak gerekir. Böylelikle süreçleri planlı ve doğru şekilde uygulayarak İngilizce dilini öğrenebilirsiniz.

İngilizce dil eğitimleri Dünya üzerinde hemen hemen aynı program dahilinde verilir. İngiltere ve Amerika tarafından geliştirilen bu dil programları size en kısa sürede İngilizceyi öğretir.

Günlük Hayatta İngilizceyi Kullandığınız Alanlar!

Gelişen dünyada ülkeler arası etkileşimi artırmıştır. Bu sayede yabancı ülkelerle olan iletişim altyapısı daha kolay hale gelmiştir. Diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de İngilizce dilini öğrenmek için gerekli adımlar atıldı. Çünkü İngilizce dilini ne kadar bilirseniz iletişiminiz, günlük hayattaki araç ve gereçlerin kullanımını, hayata entegre edilişi daha kolay olur.

Günlük hayatta İngilizceyi kullandığınız alanlar:

 • Televizyon, radyo, otomobil gibi araçları rahatça kullanabilirsiniz.
 • Teknolojik aletlerde yer alan uyarıları ve yönergeleri kavramış olursunuz.
 • İnternet ve internetle bağlantılı olan sitelerdeki terimleri anlarsınız.
 • Kitap, makale, tez gibi metinlerdeki İngilizce terimleri daha iyi analiz edersiniz.
 • Akademik başarınıza büyük oradan katkı sağlarsınız.
 • Oyunların ve uygulamaların yönergelerini ve açıklamaları anlarsınız.
 • Kafe, restoran isimlerini ve menülerdeki terimleri kavrarsınız.

Bu süreçlerde kullanılan her türlü cümle ve kelimeleri anlamak için İngilizceyi öğrenmeli ve yaşantınızın bir parçası haline getirmelisiniz.

Akademik ve Mesleki İngilizce

Akademik ve mesleki İngilizce diğer İngilizce alanlarından biraz daha farklı standartlara sahiptir. Burada yer alan İngilizce ile Dünyaya rahatça açılabilir hatta iş kollarında istediğiniz gibi iş bulursunuz. Akademik İngilizce sizlerin lisansüstü eğitimde çokça kullanılır. Burada konuşulan İngilizce sizi uluslararası standarda taşır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.