İş İngilizcesi Eğitimi

Sektörel iş İngilizcesi kursları, özellikle uluslararası alanda ticari ya da kurumsal faaliyetler gerçekleştiren firma ya da bireysel kişilerin zaman zaman ihtiyaç duyduğu eğitimler arasında yer almaktadır. Her seviyeye özel olarak verilen iş İngilizcesi kursları sayesinde, daha etkili ve daha sağlıklı bir ticari iletişim kurulabilmesi mümkün olmaktadır. Siz de yurt dışında ya da yurt içindeki sektörel işlerinizde yabancı müşterilerinizle daha başarılı bir iletişim kurabilmek için iş İngilizcesi eğitimi alabilirsiniz. Eğitim kurumumuzda görev yapan uzman öğretmenler, her seviyeye uygun olacak şekilde iş İngilizcesi eğitimleri vermektedir.

Pratik İş İngilizcesi Kursları

Kolay iş İngilizcesi eğitimleri, özellikle basit ticari faaliyetler için İngilizce dil bilgisi seviyesini geliştirmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Sıfırdan İngilizce kursları da veren kurumumuzdan pratik iş İngilizcesi dersleri alarak, faaliyet gösterdiğiniz sektör ne olursa olsun başarılı şekilde müşteri iletişimi kurabilirsiniz. Daha fazla satış yapmak, mevcut satışları yurt dışında devam ettirmek ya da yeni müşteriler bulmak için iş İngilizcesine ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda, deneyimli İngilizce eğitmenlerimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Temel düzeyde işinizle ilgili olan kavramları, sorunsuz bir şekilde İngilizce konuşma dilinde telaffuz edip aktarabilmek için ihtiyaç duyduğunuz eğitimler, kurumumuz tarafından verilmektedir. Yabancı dil eğitimi alanında hizmet veren kurumuzda ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz görev yaptığı için, bu uzmanlardan alacağınız iş İngilizcesi dersleriyle yabancı uyruklu müşterilerinizle sağlıklı ticari iş ilişkileri kurabilirsiniz.

Yoğun İş İngilizcesi Dersleri

Ağır iş İngilizcesi eğitimi için özel olarak belirlenmiş kursları tercih etmeniz gerekmektedir. Temel düzeyde iş İngilizcesinin daha üst seviyeleri olarak belirlenen bu seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olabilmek için alanında uzman eğitmenlerden profesyonel destek alınması çok önemlidir. Siz de yurt dışındaki ticari faaliyetlerinizde müşterilerinizle sağlıklı ve tercüman ihtiyacı duymadan ilk ağızdan iletişim kurmak istiyorsanız, özel iş İngilizcesi derslerini tercih edebilirsiniz.

Kişiye özel olarak sunulan yoğun iş İngilizcesi derslerinde, faaliyet gösterilen sektörün tüm uluslararası dinamikleri ve kurallarıyla ilgili olarak dil eğitimleri verilmektedir. İngilizcede konuşma, yazma, dinleme, okuma ve anlama kategorilerinde üst düzey performans ortaya koyabilmek ve müşterilerinizle sorun yaşamadan iletişim kurabilmek adına, eğitim kurumumuzda sunulan yoğun iş İngilizcesi eğitimlerine başvurabilirsiniz.

Yöneticiler İçin İş İngilizcesi Kursları

Yönetici iş İngilizcesi dersleri, bir firmanın ticari hayatını belirleyecek önemli kararların verildiği bir pozisyon olan yöneticilik alanında kusursuz İngilizceye sahip olunabilmesi için hayati önem taşımaktadır. Şirketin finansal işlerinde yol kat edebilmesi için günümüzde yöneticilik pozisyonunda görev yapan kişilerin, sektörleriyle alakalı olarak iş İngilizcesi seviyelerini geliştirmeleri adeta bir zorunluluktur. Yöneticilerin kendi iş alanlarına özel olarak geliştirilen öğrenme teknikleri ve İngilizce dil pekiştirme araçları kullanılarak iş İngilizcesi kursları verilmektedir. Bu kurslar sayesinde firma yöneticileri ya da bu pozisyona yakın durumda olan çalışanlar, müşterileriyle başarılı ticari faaliyetler gösterebilecek düzeyde temel iş İngilizcesi seviyesine sahip olabilmektedir.

Online İş İngilizcesi Eğitimleri

Çevrimiçi iş İngilizcesi dersleri, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından kursiyerlere verilen profesyonel hizmetlerdendir. Her biri ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz sayesinde online platform ve dijital araçlar kullanılarak da iş İngilizcesi dersleri verilebilmektedir. En kısa sürede hedeflediğiniz iş İngilizcesi eğitimi alabilmek ve beklentilerinizi karşılayabilmek için siz de seviyenize ve iş sektörünüze uygun İngilizce kurs seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Eğitim kurumumuzda her bütçeye ve beklentiye uyan, kaliteli, pratik ve memnuniyet odaklı İngilizce dil eğitimleri verilmektedir. İş İngilizcesini de pekiştirmek isteyenler için cazip seçenekler bulunmaktadır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.