İş İngilizcesi Nedir?

İş İngilizcesi nedir?

Kurumsal yazışmalar, iş yapılan mecralar ile olan iletişim, yabancı kamusal iştiraklerle olan iletişim ve kullanılacak ürün ya da hizmetlere dair ihtiyaç duyulan tüm kurumsal jargonu kapsayan İngilizce bilgisi seviyesine iş İngilizcesi nedir. Genel İngilizce kursu ile arasındaki en önemli ayrım; iş İngilizcesinin temel eğitim üzerine inşa edilen farklı bir seviye olmasıdır. İş İngilizcesi öğrenebilmek için, genel İngilizce eğitimini almak daha sonra bu alana yönelmek gerekir. Biz kurumsal İngilizce kursu hizmetlerimiz kapsamında, katılımcıların seviyelerini de dikkate alarak, hangi düzeyden eğitime başlamaları gerektiğine karar veriyor ve kurumları bu konuda bilgilendiriyoruz. İş hayatında yabancı dili etkin şekilde kullanmak isteyenler ve kurumsal şirketler için sunulabilen eğitimler, globalleşen dünyada bir kurumsal gereklilik konumundadır. Bu nedenle genel İngilizce kursu ve iş İngilizcesi eğitimleri yaygın biçimde talep edilen eğitimlerdir.

Başarıya ulaşın

Mesleki başarı; yalnızca mesleki yeteneklerin ve donanımın en üst seviyede olması ile mümkün olamamaktadır. Bunun yanı sıra meslek mensubunun, dünya ile entegrasyonunu sağlayacak yabancı dillere hâkim olması büyük öneme sahiptir. İngilizce bilmek bu noktada neredeyse dünyanın tamamına hâkimiyet anlamına gelir. Bu durum doğal olarak mesleki yeterliliği de artıracaktır. Kurumsal firmalar personellerine, bu nedenle İngilizce eğitimi aldırırlar. Tabii mesleğe veya kadroya kabulün gerçekleşmesi için de İngilizce biliyor olmak oldukça önemlidir. Eğer hâlihazırda yeterince İngilizce bilmiyorsanız, öğrenmek için hemen harekete geçmelisiniz. İş İngilizcesi akademik bir İngilizce eğitimi değildir. Temel İngilizce veya diğer ismi ile genel İngilizce eğitiminin ardından, iş hayatında kullanılacak terminoloji içeren eğitimlerin verildiği kurs programına iş İngilizcesi denir.

Mesleğinizde yükselmek veya en baştan en doğru kariyer planlaması yapabilmek için; İngilizce kursu olarak iş İngilizcesi’ne hâkim olabilirsiniz. Biz kurumumuzda, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına özel programlar geliştiriyor, mümkün olan en yüksek eğitim kalitesi standartlarını sunuyoruz. Avcılar İngilizce kursları, tam olarak beklentileri karşılayacak nitelikleri ortaya koyabilmek için, İngiliz standartlarında geliştirilmiş programları, Türk eğitim sistemine uygun biçimde sunmaktadır. Öğrencilerimizin seviyesine uygun eğitim programlarını geliştirerek en kısa zamanda en yüksek faydayı elde etmelerini sağlıyoruz. Sizde şimdi iş İngilizcesi eğitimi almak için bize başvurabilir, hangi seviyede olursanız olun ize uygun programlardan başlayarak en üst seviyeye kadar İngilizce öğrenebilirsiniz.

İngiliz Kültür

İngiliz Kültür

Sizi Arayalım

Felemenkçe Eğitimi ve Hollanda Aile Birleşimi

Hollanda aile birleşimi için sizlerden iyi düzeyde Felemenkçe bilgisi istenmektedir. Ancak bir dil öğrenmek emek ve çaba gerektirir. Bunun dışında A1 Flemenkçe öğrenebilmek için herhangi bir Felemenkçe kursu arayışınız da olabilir. Hollandacayı en doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmeniz için iyi bir kurs merkezinde eğitim almanız oldukça önemlidir. Eşsiz dil fırsatlarına İngiliz Kültür Avcılar kurs merkezi ile ulaşabilirsiniz.  

Felemenkçe öğrenmek ve Felemenkçe kursu

Kursu veren öğretmenler alanlarında uzman kişilerdir. Böylelikle dil öğrenmek hem eğlenceli hem de kolay bir hâl alır. Felemenkçe kursu fırsatlarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız İngiliz Kültür Avcılar kursunu tercih edebilirsiniz.

Hollanda Aile Birleşimi Hakkında Merak Edilenler

Hollanda aile birleşimi vizesi yabancı uyrukluların Hollanda Krallığı’nda 90 günden çok kalabilmelerini gerçekleştiren uzun devir (D tipi) vizeyi içerir. Aile Birleşimi Vizesi Hollanda vatandaşı olan bireylerin aile ferdi olup, Hollanda’da uzun süre oturmaları için sarfedilen bir vize türüdür.