Konuşma ve İş İngilizcesi | İngiliz Kültür Avcılar Yabancı Dil Kursu

Konuşma ve İş İngilizcesi

Konuşmak için İngiliz Kültür'e !

Konuşma ve İş İngilizcesi Kursu Hakkında

İş İngilizcesi ya da konuşma İngilizcesine yönelik eğitimlerimiz özel ders programımızla verilmektedir. Programın temel amacı, öğrencilerimizin konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve pratik İş İngilizcesi eğitimi vermektedir. Bu eğitimlere yönelik derslerimizi yalnızca yabancı öğretmenler almaktadır.

İş ingilizcesi için verdiğimiz eğitimde: kişinin mesleğiyle ilgili terimlerin öğretilmesi, resmi yazışma dilinin ve akıcı konuşmanın geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Konuşma pratiği için verdiğimiz özel derslerde öğrencilerimiz yabancı öğretmenle sürekli olarak dinleme, konuşma ve anlamaya yönelik alıştırmalar yapmakta ve konuşma becerilerini geliştirmektedir. İngilizce temeli olan, yurt dışına çıkacak ya da İngilizce mülakata girecek öğrencilerimiz bu programı tercih edebilirler.

Eğitimlerimiz katılım gösterecek kişilere göre düzenlenmektedir. Eğitimler; Akıcı Konuşma (Fluency), Telefonda konuşma Teknikleri, Toplantı yönetme ve Sunuş Teknikleri, Pazarlık yapabilme teknikleri, Resmi yazışmalar, Rapor hazırlama, İş, ekonomi, gazete ve dergileri okuyup anlama, Yöneticiler için yoğun Eğitim (VIP English), Sektöre Özel amaçlı Mesleki İngilizce vb. konuları kapsamaktadır.

Erken Kayıt Fırsatlarını Kaçırmayın.
Ön Bilgi Formu

 
Formu Doldurun
Biz Sizi Arayalım!
GÖNDER
close-link