Özel Ders İndirimi

Özel ders birebir etkileşim imkânı ile en faydalı öğrenme yöntemlerinden biridir. Kişilere ve ihtiyaçlarına göre farklı özel ders programları sunuyoruz. Genel İngilizce, Mesleki İngilizce, Sınav İngilizcesi ve istediğiniz herhangi bir eğitimi programı için ihtiyaca yönelik VIP eğitim alabilirsiniz. Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu olarak alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenlerin görüşleriyle, kişiye özel ihtiyaç ve analiz eşliğinde hedefe yönelik eğitim müfredatı oluşturuyoruz. Öğrencinin seviyesini ve ihtiyaçlarını kalibre eden birebir özel ders tecrübesi olan uzman Türk ve yabancı eğitmen kadromuzla özel ders başarısını artıyoruz.

Özel dil derslerimizde zamandan tasarruf ederken düzenli olarak seviyenizi ölçebilir, ihtiyacınız doğrultusunda müfredatı düzenleyebilir, belirlediğiniz hedefe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte ders programınızı düzenleyebilirsiniz. İhtiyaç halinde ders sayınızı arttırarak süreci yönetebilirsiniz. Güncel kampanyamız ile özel ders paketi alan öğrencilerimize satın aldıkları paketin %10’u kadar ek ders hediye ediyoruz.

İngiliz Kültür

İngiliz Kültür

Sizi Arayalım

Felemenkçe Eğitimi ve Hollanda Aile Birleşimi

Hollanda aile birleşimi için sizlerden iyi düzeyde Felemenkçe bilgisi istenmektedir. Ancak bir dil öğrenmek emek ve çaba gerektirir. Bunun dışında A1 Flemenkçe öğrenebilmek için herhangi bir Felemenkçe kursu arayışınız da olabilir. Hollandacayı en doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmeniz için iyi bir kurs merkezinde eğitim almanız oldukça önemlidir. Eşsiz dil fırsatlarına İngiliz Kültür Avcılar kurs merkezi ile ulaşabilirsiniz.  

Felemenkçe öğrenmek ve Felemenkçe kursu

Kursu veren öğretmenler alanlarında uzman kişilerdir. Böylelikle dil öğrenmek hem eğlenceli hem de kolay bir hâl alır. Felemenkçe kursu fırsatlarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız İngiliz Kültür Avcılar kursunu tercih edebilirsiniz.

Hollanda Aile Birleşimi Hakkında Merak Edilenler

Hollanda aile birleşimi vizesi yabancı uyrukluların Hollanda Krallığı’nda 90 günden çok kalabilmelerini gerçekleştiren uzun devir (D tipi) vizeyi içerir. Aile Birleşimi Vizesi Hollanda vatandaşı olan bireylerin aile ferdi olup, Hollanda’da uzun süre oturmaları için sarfedilen bir vize türüdür.