Hemen Şimdi Arayın
(0212) 611 9191
Whatsapp Üzerinden Bilgi Al Online Seviye Tespiti

Dünyada İngilizce bilen insan sayısının günümüzde 1,5 milyarı aştığı tahmin edilmektedir. Akademik sınav verilerini de ele aldığımızda, ingilizce gerek ekonomi, ticaret, teknoloji gerekse de eğitim ve siyaset başta olmak üzere pek çok alanda birincil öneme sahiptir. Bu sebeple İngilizce öğrenimi, ana dili İngilizce olmayan ülkelerde de diğer bütün dillerden daha yaygındır.

Büyük bir hızla globalleşen dünya, yaşadığımız 21. Yüzyıl içinde bizlere pek çok olanaklar sağlar. Bu olanaklara ayak uydurmak için ise İngilizce bilmek ve İngilizce bilgimizi akademik sınavlarla belgelemek büyük önem taşımaktadır. Avcılar İngilizce Dil Kursu olarak öğrencilerimizin İngilizce yeterliklerini belgeleyebilmeleri için sunduğumuz Avrupa Dil Portfolyosu’nun yanı sıra, onları ulusal ve uluslar arası sınavlara da hazırlamaktayız.

Avcılar Akademik Sınav Programları Hazırlık Kursları

IELTS Sınav Eğitimi

Avcılar İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları’nda IELTS eğitimi sınav formatına uygun olarak verilmektedir. IELTS eğitimi, deneme sınavları eşliğinde öğrenciye sınav taktiği verilerek ve öğrencilerin eksikleri giderilerek ilerleyen, IELTS sınavında yer alan bölümlere yönelik çalışmalar yapılan detaylı bir eğitimdir ve özel ders olarak bire bir eğitimle verilmektedir. Avcılar Akademik Sınav Programları Hazırlık Kursları

TOEFL Sınav Eğitimi

TOEFL iBT sınavı, İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçen, Ve okuma,dinleme konuşma ve yazma becerilerinizi akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde birleştirdiğinizi değerlendiren bir sınavdır. YDS Hazırlık Kursu Avcılar

YDS Hazırlık Eğitimi

YDS (Yabancı Dil Sınavı) içerisinde dilbilgisi, kelime, okuma metinleri bulunduran bir sınavdır. Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak YDS’ye hazırlanacak olan öğrencilerimizi sınavın gerektirmiş olduğu soru çözme teknikleri üzerinde odaklanarak öğrencilerimizin daha önce çıkmış sorular üzerindeki sınav stratejilerini YDS Kursu ile geliştirmelerini amaçlamaktayız.

 

 

Akademik Sınavlar Neden Önemli?

İngilizce dil sınavları çocuk, genç ve yetişkinlere özel gruplandırıldığı gibi belgenin kullanılacağı göçmenlik, akademik kariyer, profesyonel iş yaşamı v.b. alanlara göre de sıralanabilir. Ülkemizde YÖK ve ÖSYM tarafından hazırlanan İngilizce sınavları incelendiğinde içeriklerin kelime bilgisi, dil bilgisi, okuduğunu anlama becerilerini ölçmeye dayalı olduğunu görebiliriz.

Uluslar arası sınavlarla da eşdeğerlik gösteren YDS bu sınavların başında yer almaktadır. Yabancı dil sınavı, hem profesyonel iş yaşamında hem de akademik çevrelerde kabul görmesi ile çokça tercih edilen bir sınavdır. Elektronik ortamda da yapılabilmesi, var olan talebi arttırmaktadır. Bu sınavı, yine akademik kariyer için kullanılabilen YÖK-DİL ve üniversite sınavının ikinci oturumunda üniversitede dil okumak isteyen öğrencilerin girdiği YDT sınavı takip etmektedir.  Her üç sınav da seksener (80) sorudan oluşmakta; kelime, dil bilgisi, çeviri, okuma, cümle ve paragraf tamamlama, akışı bozan cümle gibi bölümlerden meydana gelmektedir. Sınavlar ağırlıklı olarak bilgiye ve anlamaya dayalıdır.

Avcılar YDS Kursunda İngiliz Kültür

İngilizce seviyeleri intermediate (orta) olan öğrenciler hazırlık programları ile sınavlar için yeterli ve donanımlı hale gelebilirler. Henüz başlangıç ya da orta altı seviyede olan öğrenciler ise öncelikle genel İngilizce bilgilerini sağlam temeller üzerine oturturlar ve ardından sınavlara hazırlanabilirler. Avcılar İngilizce Dil Kursu alanında uzman YDS, YÖK-DİL ve YDT Hazırlık Kursu öğretmenleri ile teknik ve taktik eğitimler vererek öğrencilerini hazır hale getirirler. Konu anlatımlarının yanı sıra soru çözümleri ve deneme sınavları ile çalışmalar yıl boyu hız kesmeden devam eder. Grup eğitimlerine alternatif olarak birebir özel derslerle de eğitim verilir. Seçilecek eğitim planı öğrencinin ihtiyaçlarına, zaman planlamasına göre belirlenir.

TOEFL ve IELTS Eğitimlerinde Neden Avcılar İngiliz Kültür?

Ulusal sınavlar kadar uluslar arası sınavlarda da başarılı sonuçlar alan Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursu öğrencileri, öğrenme ortamlarındaki olanakları sınırsız şekilde kullanabilirler. Bir yandan Türk ve yabancı öğretmenler ile Cambridge Starter, Mover, Flyer, KET, PET, FCE, CAE, TOEFL, IELTS, PTE, TOEIC sınavlarına birebir hazırlanırken bir yandan da haftanın altı günü kendi seviyelerine uygun aktivite dersleriyle öğrendiklerini pekiştirme ve pratik yapma imkanı bulurlar. Türkiyedeki birçok üniversite FCE, CAE, ILETS, PTE sınav belgesi olan öğrencileri hazırlık eğitiminden muaf tutar ve iş dünyasındaki kurumsal firmalar çalışanlarının dil yetkinliklerini bu sınavlarla belgelemelerini şart koşar.

Dünyanın hemen her yerinde geçerli sayılan bu sınavlar kendi içlerinde format farklılıkları gösterseler de temel olarak dört beceri üzerinde yoğunlaşmışlardır. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin ölçüldüğü bu sınavlar; belirli sınav merkezlerinde önceden belirlenen tarihlerde yıl içinde pek çok defa yapılmaktadır. Avcılar İngilizce Dil Kursu öğretmenleri bu dört beceride öğrencilerini çalıştırırken bir yandan da benzer sınav örnekleriyle onların eksiklerini tespit edip bu eksikleri tamamlamak için üstün bir gayret sarf ederler.

Sizler de İngilizce öğrenmek ve bilginizi resmi sınavlarla belgelemek istiyorsanız danışman arkadaşlarımızdan randevu alabilir, kurumumuzu ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Avcılar Akademik Sınav Programları Hazırlık Kursları Hemen Bilgi Al

Akademik Sınav Hazırlıkları

  • Seviyenize Göre Eğitim
  • Puan Odaklı Hazırlık
  • Eksikliklerinize Göre Eğitim
  • Ücretsiz Materyaller

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Seviye Tespit Sınavı

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Avcılar İngiliz Kültür
Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
© 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

Sizi Arayalım

Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.