DYNED Sınavı

Türkiye’nin en prestijli şirketlerinden biri olan ve her yıl pek çok insanın başvuruda bulunduğu Türk Hava Yolları, başvuran adayları seçerken iki yazılı sınav ve bir mülakat yapmaktadır. Genel yetenek ve İngilizce bilgisi ölçülen sınavlarda başarılı olan adaylar son aşama olan mülakata hak kazanmaktadırlar.

Türk Hava Yolları’nda görev alacak kabin ekibi, pilotlar, yer hizmetleri ve diğer tüm personeller iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmalıdır. Bu sebeple, adayların İngilizce sınavı şartlarını ve içeriğini iyi bilmeleri, bu doğrultuda hazırlanmaları gerekir.
Genel olarak dinleme ağırlıklı bir sınav olan DYNED çoktan seçmeli ve boşluk doldurma içeren sorular barındırmaktadır. Adaylar sorulara cevap verdikçe sorular zorlaşarak devam etmektedir.
Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak birebir özel derslerle deneyimli eğitmen kadromuz ve alanında uzman danışmanlarımızla Türk Hava Yolları ailesine katılıp hayallerini gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.