DYNED Sınavı hazırlık

Türkiye’nin en prestijli şirketlerinden biri olan ve her yıl pek çok insanın başvuruda bulunduğu Türk Hava Yolları, başvuran adayları seçerken iki yazılı sınav ve bir mülakat yapmaktadır. Genel yetenek ve İngilizce bilgisi ölçülen sınavlarda başarılı olan adaylar son aşama olan mülakata hak kazanmaktadırlar.

Türk Hava Yolları’nda görev alacak kabin ekibi, pilotlar, yer hizmetleri ve diğer tüm personeller iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmalıdır. Bu sebeple, adayların İngilizce sınavı şartlarını ve içeriğini iyi bilmeleri, bu doğrultuda hazırlanmaları gerekir.
Genel olarak dinleme ağırlıklı bir sınav olan DYNED çoktan seçmeli ve boşluk doldurma içeren sorular barındırmaktadır. Adaylar sorulara cevap verdikçe sorular zorlaşarak devam etmektedir.
Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak birebir özel derslerle deneyimli eğitmen kadromuz ve alanında uzman danışmanlarımızla Türk Hava Yolları ailesine katılıp hayallerini gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız.

İngiliz Kültür

İngiliz Kültür

Sizi Arayalım

Felemenkçe Eğitimi ve Hollanda Aile Birleşimi

Hollanda aile birleşimi için sizlerden iyi düzeyde Felemenkçe bilgisi istenmektedir. Ancak bir dil öğrenmek emek ve çaba gerektirir. Bunun dışında A1 Flemenkçe öğrenebilmek için herhangi bir Felemenkçe kursu arayışınız da olabilir. Hollandacayı en doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmeniz için iyi bir kurs merkezinde eğitim almanız oldukça önemlidir. Eşsiz dil fırsatlarına İngiliz Kültür Avcılar kurs merkezi ile ulaşabilirsiniz.  

Felemenkçe öğrenmek ve Felemenkçe kursu

Kursu veren öğretmenler alanlarında uzman kişilerdir. Böylelikle dil öğrenmek hem eğlenceli hem de kolay bir hâl alır. Felemenkçe kursu fırsatlarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız İngiliz Kültür Avcılar kursunu tercih edebilirsiniz.

Hollanda Aile Birleşimi Hakkında Merak Edilenler

Hollanda aile birleşimi vizesi yabancı uyrukluların Hollanda Krallığı’nda 90 günden çok kalabilmelerini gerçekleştiren uzun devir (D tipi) vizeyi içerir. Aile Birleşimi Vizesi Hollanda vatandaşı olan bireylerin aile ferdi olup, Hollanda’da uzun süre oturmaları için sarfedilen bir vize türüdür.