Avcılar İngilizce Kursu

İngilizceyi Eğlenerek Öğrenin

İngilizce öğrenmek bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı! Siz de en azından bir yabancı dilim olsun, yabancılarla rahat konuşabileyim, alt yazı takip etmekten kurtulayım diyorsanız Avcılar İngilizce kursu sizi bekliyor. Klasik bir sınıf ve öğretim metodunun çok ötesinde bir eğitim anlayışıyla eğlenerek ve severek yabancı dil öğreniyorsunuz.

 Yeni dünya düzeni içinde “Aman! Yabancı dil ne işime yarayacak” diyemeyeceğimiz bir dönemde yaşıyoruz. Ev hanımından, memuruna, esnafından işverenine kadar en azından bir yabancı dil bilmeniz çok önemlidir. Dünyamız artık küçüldü ve birçok kültürle iletişim arttı. Tabi bunun sonucunda da yabancı dil bilmek şart oldu. Peki bunu nerede ve nasıl öğreneceksiniz? Cevabı en uygun fiyatlı İngilizce kursu olan Avcılar İngiliz Kültür Dil Kursunda yatıyor.

 Avcılar Dil Kursunda Neler Var?

 Öncelikli olarak Avcılar İngilizce kursu sizlere yabancı dili öğrenme garantisi sunuyor. Klasik öğrenme metodu yerine, alanında uzman ve deneyimli yerli-yabancı öğretmenlerle eğlenceli ortamda yaşayarak, seviyenize uygun şekilde öğrenme gerçekleştiriyorsunuz.

 Avcılar Dil Kursu’nda her yaş ve seviyeye göre yabancı dil eğitimi veriliyor. Başta İngilizce olmak üzere Almanca, Rusça ve İspanyolca dillerini de öğrenebiliyorsunuz. Öncelikli olarak kursa kaydolduğunuzda hangi seviyede olduğunuz küçük bir testle tespit ediliyor. Daha sonra Avrupa standartlarına göre belirlenen 5 seviyeden birinden başlatılıyorsunuz.

 İngilizce Seviyeleri; A1 Eelemantary (başlangıç), A2 Pre Intermediate (ön orta), B1 Intermediate (orta), B2 Upper Intermediate (ileri orta) ve C1 Advanced (ileri) seviyelerdir. A1 temel seviyedir. İngilizceyi hiç bilmeyenler için başlatılan seviyedir.

 Seviyeniz arttıkça dil bilginiz, konuşma, anlama ve yazma beceriniz de artıyor. Artık alt yazı okumak zorunda kalmıyorsunuz. Bir turistle rahatlıkla iletişim kurabiliyorsunuz. Hatta yabancı yayınları da rahatlıkla okuyabilir duruma geliyorsunuz. Avcılar Dil Kursu size bu olanağı ömür boyu ücretsiz olan aktiviteler ile garantisini vermektedir.

 Siz İhtiyacınızı Söyleyin Biz Öğretelim

 Eğitim kurumunda, genel, öğrenci, dil sınavı, kurumsal ve iş İngilizcesi başlıkları altında yabancı dil eğitimi veriliyor. Siz sadece ihtiyacınızı söyleyin yeter. Rehber öğretmen, dijital ve zengin materyal, öğrenme aktiviteleri ve sizin de azminizle yabancı dil öğrenme hayal olmaktan çıkıyor.

 Avcılar’da Oturup Yabancı Dil Öğrenmeye Zamanım Yok Demeyin

 Ev işlerinden, okul veya iş hayatından yabancı dil öğrenmeye vaktiniz yok diyebilirsiniz. Uygun bir planlama ve istekle bu zamanı oluşturup, çok kısa sürede siz de ikinci bir dile kavuşabilirsiniz. Avcılar İngilizce Eğitim Kurumu, sizlerin en az bir yabancı dil öğrenebilmeniz için birebir özel ders eğitimi de veriyor.

 Sizin belirleyeceğiniz tarih ve saatte birebir özel ders alarak, İngilizceyi kısa sürede öğrenebiliyorsunuz. Rehber öğretmeninizle sürekli irtibat halinde olarak, boş zamanlarınızda kurumun aktivite sınıflarına katılarak İngilizcenizi geliştirebiliyorsunuz.

 Öğrenme Garantili Avcılar Dil Kursu

 Avcılar İngilizce Kursu size, %100 öğrenme garantisi sunuyor. Herhangi bir nedenden dolayı kur (seviye) atlayamazsanız aynı kuru ücretsiz olarak tekrar ediyorsunuz. Ayrıca ömür boyu ücretsiz olarak okuma, dinleme, anlama ve konuşma aktivite sınıflarından yararlanabiliyorsunuz.

 Bütün bu avantajların yanı sıra uygulanan ekonomik fiyat politikasıyla da en uygun fiyatlı İngilizce kursu avantajına da sahip olmuş oluyorsunuz.

  1. 2 aydır kursa gidiyorum ve gerçekten çok faydalı oldu daha önce sadece konuşulanları anlıyordum şimdi az da olsa bende bir şeyler söyleyebiliyorum , aktivite sınıflarının ücretsiz olması çok faydalı ve güzel , Avcılarda uygun fiyata dil kursu arıyorsanız uğramanızda fayda var diye düşünüyorum

    • Merhaba, dilediğiniz zaman aktivite tarihlerini öğrenip, istediğiniz kadar gelebilirsiniz. Aksatmayın, bekliyoruz 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avcılar İngiliz Kültür
Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
© 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

Sizi Arayalım

Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.