İngilizce Kursu Fiyatları

Yabancı dil bilmek hayat boyu size birçok farklı yönden katkı sağlayacak önemli beceridir. İngilizce kursu fiyatları aramak yerine yabancı dil becerilerinizi en iyi şekilde geliştirebileceğiniz ve size nitelikli bir eğitim sunacağına inandığınız bir eğitim kurumu bulmak çok daha önemlidir. Hayat boyu yabancı dil aktivite eğitimlerine kurs sonrasında da devam edebileceğiniz eğitimler başta olmak üzere birçok ek hizmetten de kursumuz sayesinde yararlanmanız mümkündür.

Kaçırdığınız dersler için özel telafi dersleri, en fazla 13 kişiden oluşan özel sınarlar, ücretsiz ders materyalleri, online eğitimler ve daha pek çok avantaj en iyi fiyat garantisi ile kurumsal yabancı dil eğitimlerimiz kapsamında sunduğumuz temel hizmetler arasında yer almaktadır.  

İngilizce Kursu Fiyatları 2021

İngilizce kurslarının ücretleri muhtelif unsurlara göre belirlendiği için her eğitim kurumu farklı bir kurs fiyatı sunacaktır. Ancak kurs ücretlerinden önce tercih edeceğiniz yabancı dil kurumunun nitelikli bir eğitim programına sahip olup olmadığını incelemeniz tavsiye edilir. Eğitim kalitesine göre kurs seçmeniz düşük fiyat verip yabancı dil yeteneklerinizi geliştiremem riskinin de ortadan kalmasını sağlayacaktır.

Her seviyeye uygun yabancı dil sınıfları, genel ve sınavlara yönelik İngilizce eğitimleri ile farklı yabancı dil eğitim hizmetlerinin yer aldığı kurumuzu tercih ederek yabancı dil yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Özel İngilizce kursu fiyatları verilen eğitim süresine ve eğitim kapsamında yer alan uygulamalara göre farklılık gösterecektir.

İstanbul İngilizce Kursu Ücretleri

İstanbul’un en iyi İngilizce ve yabancı dil kursu olarak tüm öğrencilerimize garantili bir yabancı dil eğitimi veriyoruz. Her yaşa ve seviyeye uygun özel eğitim seçenekleri sunarak İngilizce ve ikinci bir dil olarak farklı yabancı dili de öğrenme şansına erişebilirsiniz. İstanbul ingilizce kursu fiyatları bakımından oldukça çeşitliliğe sahip, büyük bir şehirdir. Bu bağlamda dil eğitimi ücretleri performans bazlı olarak belirlenmektedir. Avcılar ingilizce kursu olarak ingilizce kursu fiyatlarını makul seviyelerde tutmaktayız.

Uluslararası kriterlere göre belirlenmiş 5 farklı dil seviyesine göre kendi seviyenize en uygun programdan başlayarak yabancı dil yeteneklerinizi geliştirmeye hemen başlayabilirsiniz.

En uygun fiyatlı İngilizce kursu olarak fiyatlardan önce eğitim niteliğine ve kalitesine her zaman ilk sırada önem veriyoruz.

 • A1 (Beginner)
 • A2 (Elementary)
 • B1 (Pre – Intermediate)
 • B2 (Intermediate)
 • C1 (Upper – Idermediate)
 • C2 (Advanced)

Tüm seviyelerde en nitelikli ve verimli yabancı dil eğitimini size uygun ödeme seçenekleri ve fiyatlandırma ile kurumuzdan alabilirsiniz.

Yabancı Dil Eğitimi Fiyatları

Yabancı dil eğitimi günümüzde gelişen teknoloji sayesinde online araçlar kullanılarak da çok kolay bir şekilde alınabilmektedir. Bu konuda çok fazla alternatif seçeneğin olmasının bir dezavantajı ise zamanla yabancı dil eğitim niteliğinin düşmesi olmuştur.

Kaliteli ve daima ilkeli bir eğitim politikası ile çağın tüm gereklerine uygun eğitim araçları da kullanılarak yabancı dil eğitiminizi başarılı bir şekilde tamamlamanızı sağlıyoruz. İngilizce kurs fiyatları ve eğitim niteliği arasında organik bir bağ vardır. Bu nedenle kurumsal firmamızdan eğitim almadan önce eğitim programının kapsamına göre planlama yapmanız tavsiye edilir.

İngilizce Sınavlara Hazırlık Kursları Fiyatı

Ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip hemen hemen tüm yabancı dil sınavlarına yönelik hazırlık kurslarımızı tercih ederek, özellikle akademik kariyer hedefleyen kişilerin başarılı bir kurs dönemi geçirmesi mümkündür. Alanında uzman eğitimciler tarafında verilen yabancı dil sınavlarına yönelik eğitimlerde YDS ve Yök – Dil, YKS gibi daha çok ulusal düzeyde geçerli sınavlardan; TOEFL, IELTS vb. uluslararası geçerliliği olan ve sizin ayırt edici özelliklere kavuşmanızı sağlayacak kurs programları da yer alır. Bu kurs programlarımız da diğer eğitimlerimiz gibi size özel ödeme ve uygun fiyat politikası ile sunulmaktadır.

Yabancı dil öğrenme konusunda tüm korkularınızdan ve önyargılarınızdan kurtulmanızda en büyük destekçiniz olarak yıllardır en uygun fiyatlı İngilizce kursu ve kurumsal yabancı dil eğitim kurumu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.