İngiliz Kültür Hakkında

Türkiye’nin en büyük yabancı dil kurslarından biri olan İngiliz kültür hakkında merak edilen ve akıllara takılan sorular var. İngiliz kültür, yabancı dil eğitimi üzerinde yoğunlaşmış, modern ve çağdaş bir eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimi denildiği zaman akla gelen ilk yerlerden biridir.

Tecrübeli ekip kadrosu ve yetenekli eğitmenleri eşliğinde yabancı dil eğitimi almanızı sağlar. Modern bir eğitim için gerekli donanımlara fazlasıyla sahiptir. Öğrencilere en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla dil öğrenme imkanı sunar. Dil becerilerini geliştirir ve geleceğe yön verir. Yabancı dili kalıcı ve doğru bir şekilde öğrenciye aktarır.

Neden İngiliz Kültür?

İngiliz kültürün tercih edilmesinin birden çok nedeni vardır.

Nedenleri şunlardır:

 • Uzun yıllardır eğitim veren köklü bir kurumdur.
 • Yeniliklere açık ve sürekli kendini yenileyen modern bir kurumdur.
 • Kendine özgü yöntemleri ve teknikleri ile yabancı dil öğrenmeyi daha kolay hale getirir.
 • Tecrübeli ve yetenekli eğitmen kadrosuna sahiptir.
 • Eğitim için gerekli teknik donanıma sahiptir ve kaliteli eğitimi esas almıştır.
 • Kolay ve hızlı bir şekilde yabancı dil öğrenmeyi sağlar.
 • Kişiye özel seviyeler ile dil öğrenmeyi daha kalıcı hale getirir.
 • Dil öğrenmeyi sıkıcı olmaktan kurtarır.
 • Öğrencilerin ücretsiz olarak katılabileceği sosyal aktiviteler sunar.
 • Öğrenci memnuniyetini önemser ve bu yönde hareket eder.
 • Öğrencilere öğrenme garantisi sunar.
 • Konuşma odaklı eğitimler ile yabancı dili pekiştirir.
 • Köklü geçmişi sayesinde kişiye büyük bir güven aşılar.
 • Çeşitli kampanyalar sunar.
 • Avrupa dil kriterlerine uygun bir eğitim imkanı sunar.
 • Kayıt yaptırmak veya kaydı iptal ettirmek oldukça kolaydır.
 • Sosyal aktivitelerden ücretsiz yararlanma imkanı sunar.

Bu nedenlerden ötürü çoğu öğrenci tarafından ilgi görür ve tercih edilir. Sunduğu kaliteli hizmet ve eğitim anlayışı, hem velileri hem de öğrencileri cezbeder.

İngiliz Kültür Eğitimler

İngiliz kültür, yüzde yüz öğrenme garantisi veren bir kurumdur. Verilen kaliteli eğitimler sayesinde başarısızlık şansını en aza indirir. Eğitimlerin içeriği yabancı dil öğrenme üzerinedir. Çok farklı seviyelerde farklı dil dersleri verilir. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, çocuklar için özel İngilizce gibi dil dersleri yer alır.

İngilizce aktiviteler ve konuşma odaklı eğitimler ile kısa zamanda İngilizceyi öğretir. Sadece İngilizce değil, farklı dil eğitimleri de verir. Almanca öğrenebileceğiniz kurslarda mevcuttur. Kurumsal eğitimler ve akademik sınavlar da verilen eğitimleri kapsar.

İngiliz Kültür Sosyal Aktiviteler

İngiliz kültürde öğrencilerin yaralanabileceği çok sayıda sosyal aktivite bulunur. Konuşma kulüpleri sayesinde dil gelişimleri daha hızlı ve daha başarılı olur. Kelime kulüpleri ile kelime hazneleri genişler. Daha fazla kelime öğrenme şansı yakalarlar.

Dil bilgisi kulübü, bilgisayar imkanı gibi çok sayıda fırsatlar sunulur. Bu haklardan bütün öğrenciler ücretsiz bir şekilde faydalanabilir. Şimdi yabancı dil öğrenmenin tam zamanı. İngiliz kültürün sosyal aktiviteleri ile seviyenizi tespit ederek gerekli eğitime hazır hale gelebilirsiniz.

İngiliz Kültür Seviye Tespit Sınavı

Eğitime yeni başlayan adaylara ufak bir seviye tespit sınavı yapılır. Bu sınavdaki başarı oranına göre kişiye özel bir eğitim planı çizilir. Kişi seviyesine göre ön hazırlık veya hazırlık programına dahil edilir. Bu süreçte kişinin doğru ve kaliteli bir eğitim alması sağlanır. Verilen eğitimler yapılan testler ve sınavlar ile teyit edilir.

Kişiye çok sayıda imkan sunulur. Kişi ister yüz yüze ister online olarak eğitime katılma hakkına sahiptir. Ücretsiz olarak faydalanabileceği online testler de mevcuttur. Eğitimi başarı ile bitiren kişilere eğitim sonrası sertifika verilir. Verilen sertifikalar gelecek için oldukça önemlidir.

Seviye Tespit Sınavına Katıl

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.