İngilizce Konuşma Kursu – Speaking Kursu

İngilizce konuşma eğitimleri sayesinde kursiyerler, hedefledikleri İngilizce dili konuşma becerilerine en kısa sürede ulaşabilmektedir. Genel, güncel ve ekonomik konuların dışında sosyal ve politik konular ile ilgili günlük hayatta temel konuşma seviyesine ulaşmak için, her seviyeye özel olarak belirlenen planlar dahilinde İngilizce konuşma kursu verilebilmektedir. Uzman eğitmenlerden alacağınız bu kurslar sayesinde İngilizceyi akıcı, anlaşılır ve çok kolay bir şekilde konuşabilirsiniz.

Her Seviyeye Özel İngilizce Konuşma Kursları

Seviyelere özel İngilizce konuşma eğitimleri, uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerden konuşma dili eğitimleri almak çok faydalı bir süreçtir. Günlük hayatta İngilizcenin nasıl konuşulduğunu, hangi konuşma kalıplarının sıkça tercih edildiğini ve hangi kelimelerin ne şekilde telaffuz edildiğini, ana dili İngilizce olan eğitmenlerden doğru ve pratik bir şekilde öğrenebilme avantajına sahip olabilirsiniz. Mevcut İngilizce dil bilgisi seviyenize göre konuşma kurslarına dahil olarak akıcı konuşma becerisi kazanabilir ve İngilizce dil bilgisi konusunda özgüven tazeleyebilirsiniz.

Bilindiği üzere pek çok kişi, iyi veya orta seviye İngilizce dil bilgisine sahip olsalar da konuşma konusunda ciddi sorunlar yaşayabilmektedir. Hatta pek çok öğrenci, iyi eğitim görmüş olmasına rağmen yanlış konuşma yapacağı korkusuyla İngilizce konuşma becerilerini bir türlü geliştirememektedir. Sıfırdan başlayanlar da dahil olmak üzere her seviyeye özel İngilizce konuşma kursları sayesinde, siz de bu tür problemlerin üstesinden kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

İngilizce Konuşma Grupları

İngilizce konuşma seansları, kişilerin çeşitli günlerde ve ortamlarda bir araya gelerek İngilizce dil bilgilerini pekiştirmek için gerçekleştirdiği grup çalışmalarıdır. Bilindiği üzere bir yabancı dilin en iyi şekilde öğrenilebilmesi için doğru ve sık sık konuşulmalıdır. Bu yüzden ana dili İngilizce olan eğitmenlerle birlikte İngilizce konuşma gruplarına dahil olarak siz de konuşma dili becerilerinizi en kısa sürede üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Günlük yaşamda sık dile getirilen konuşma kalıplarını en iyi şekilde pratik yapabilmek için İngilizce konuşma gruplarını tercih edebilirsiniz. Bu gruplarda eğitim alarak şu konuda İngilizce dil bilgisi seviyenizi geliştirmeniz ve daha akıcı konuşmaya sahip olmanız mümkündür:

 • Kendini iyi ifade edebilme,
 • Herhangi bir konu hakkında görüş bildirebilme,
 • Tartışmalara katılma,
 • Soru sorma,
 • Sorulan soruları yanıtlama,
 • Sunum yapıp topluluk önünde konuşabilme,
 • Toplantı ve konuşma kurallarını uygulama

Online İngilizce Konuşma Eğitimleri

Çevrimiçi İngilizce konuşma dersleri alarak, dilediğiniz yerden İngilizce konuşma becerilerinizi istediğiniz seviyeye çıkarmanız mümkündür. Ana dili İngilizce olan uzman eğitmenlerin ışığında online platform üzerinden de İngilizce konuşma pratikleri yapabilirsiniz. İnternet üzerinden sağlıklı ve kaliteli konuşma ortamı sağlanması için gerekli olan ekipmanları kullanarak daha uygun maliyetler ve koşullarla İngilizce konuşma dili eğitimi alabilirsiniz. Her seviyeye uygun şekilde organize edilen İngilizce konuşma kursları, kişilerin yabancı dil konuşma pratiği yaparak daha akıcı ve açık bir anlatıma ulaşmalarını sağlamaktadır. Bu kurslar sayesinde öğrenciler, yurt dışında bile kendi başlarına etkin konuşma becerisi gösterebilmektedir.

İş İngilizcesi Konuşma Kursları

İş İngilizcesi konuşma eğitimleri de özellikle uluslararası alanda hizmetleri bulunan firmalarda çalışanları yakından ilgilendirmektedir. Daha etkili ve kazançlı ticari veya kurumsal faaliyetler gerçekleştirmek için sektörünüzle alakalı temel İngilizce kavramları kullanarak konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Yabancı müşterilerinizle olan iletişiminizi kuvvetlendirmek için hangi dil bilgisi seviyesinde olursanız olun İngilizce konuşma kursu avantajından yararlanabilirsiniz. Bunun için uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen özel olarak oluşturulmuş İngilizce dil kurslarımıza kayıt olarak en kısa sürede eğitim alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.