Junior İngilizce Kursları

Dil bilmenin önemi gittikçe artarken dünyada en çok kullanılan ve geçerliliği olan İngilizceyi öğrenmek için özel kurslar açılıyor. Bu kurslarda her yaştan kişiye dil öğrenimi veriliyor. Örgün eğitim sürecinde ya da sömestri ve yaz tatillerinde çocuklara yönelik ingilizce dil eğitimi veren kurs firmaları mevcuttur.

Çocuklara Yönelik İngilizce

Her ülkenin dili çocuk yaşlardan öğrenilir. Bu süreçte öğrenmenin daha kalıcı ve öğrenilebilir olması nedeniyle çocuklardaki ingilizce dil eğitimi daha etkin olmaktadır. Dil eğitimi için ideal öğrenme yaşı olan 4- 12 arası yaş ile öğrenilecek ingilizce daha kalıcı olacaktır.

Dünya ile iletişim hobi, ticari, politik nedenlerle zorunlu hale gelmektedir. Bu nedenle ingilizce dil eğitimine gerekli önemi veren ebeveynlerin çocukları yarışta 1-0 önde olacak ve hep bir adım ileride yer alacaktır. Çocuklarınızın bir adım ileride olması için ingilizce dil eğitimi veren firmalardan destek almak gerekir.

Dil Kursları

İgilizce dil kursları eğitimi veren firmalar çocukların yaş gelişim sürecindeki gelişimlerine göre dil kursları vermektedir. Çocukların bu eğitim sürecinde öncelikleri seviyeleri belirlenir ve sonrasında hazırlanan görsel, işitsel ve yazım programlamaları ile öğrenme süreci başlar.

 • Dersler oyun formatında işlenir
 • Basitten karmaşığa doğru eğitim yöntemi benimsenir
 • İngiliz eğitmenler çerçevesinde eğitim verilir
 • Ders sonu video ile zenginleştirlmiş ve erişime açık arşiv
 • YEteneği ve algılama becerisi doğrultusunda bireysel eğitim verilir
 • Online eğitim süreci ile de ingilizce öğrenmek isteyen çocuklar uzaktan takip edilerek eğitim süreci süreklilik içinde devam eder.

Eğitime Katılacak Çocuk Yaş Gurupları

Çocukların ana dili gibi konuşmasına katkı sağlayacak olan ingilizce dil kurslarında snıflar çocukların yaş guruplarına göre belirlenir.

Bu yaş guruplarından çocuğunuzun seviyesine uygun sınıfta dil öğrenmek ve yaşıtları ile birlikte öğrenmek daha zevkli olacaktır.

Sınıf Yaşları

 • 4 ve 6 yaş hiç ingilizce bilmeyenler için başlangıç eğitimi ile start verilir ve kurs süresince dil eğitimi kesin sonuç ile noktalanır.
 • 6 ve 7 yaş arası öğrenme
 • 8 – 9 yaş arası öğrenme
 • 10-11 yaş arası öğrenme ve
 • 11 – 12 yaş arası öğrenme kategorize edilir. Bu süreçler çocukların aynı zamanda fiziksel ve bedensel gelişimlerinin de değişkenliğe uğradığı zamanları kapsar. Ne kadar erken dil eğitimine başlanır ise dil öğrenmek kısa zamanda o kadar etkili olur.

Anadil Seviyesinde Eğitim

Dil kurslarından alınan junior ingilizce kursları anadil seviyesinde ingilizce öğrenme katkısı sağlar. Sıkmadan, zorlamadan ve ortalama 25 dakikalık zaman süreci ve profesyonel eğitmen kadrosu ile dil öğrenmek zevkli olacaktır. Dil eğitim kurslarında belirlenen programlar uluslararası standartlarda geçerliliği olan programlardan seçilir.

Ortalama 5 aylık materyaller ve slaytlarla desteklenmiş eğitim süreci sonrası ingilizce dil eğitimi alan çocuk kendini ingilizce olarak ifade edebilecek kapasiteye ulaşır.

Uygun Fiyat

İkinci bir dil bilmenin faydalarına değinen uzmanlar özellikle bu ikinci dilin ingilizce olmasının getirilerine de değinir. Çocuğun kariyer basamaklarını tırmanırken sürekli ihtiyaç duyacağı dil olan ingilizce dil eğitimi için pek çok kurs merkezi bulunur. Bunlar içerisinden en iyisini en uygun fiyatla seçmek mümkün. Çocuğun hem eğitim hayatında hem de geleceğinde verilen bu kursların değeri ortaya çıkacaktır.

Bulunduğunuz bölgede yada internet ortamından bu alanda hizmet veren kurs merkezlerine ulaşmak mümkün. İngilizce dil eğitimi veren firmalar hakkında daha detaylı bilgi almak için firmaların paylaşıma açık ilgili iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.