Yabancı Dil Özel Ders Faydaları Nelerdir?

Yabancı dil öğrenmek artık bir hobi değil zorunluluk haline geldi. Özellikle kariyerinde ilerlemek isteyen kişiler yabancı dil mutlaka bilmelidir. İngilizce evrensel bir dil olduğu için sadece kariyer hayatında değil her yerde gerekli oluyor. Çoğu zaman da okuldan öğrenilen yabancı dil yetersiz kalır. İngiliz Kültür de Avcılar yerleşkesindeki kursu ile yabancı dil öğrenmek isteyenlere yardımcı oluyor.

Sosyalleşmenizi Sağlar

İngilizce evrensel bir dil olduğu için dünya genelinde ingilizce bilenlerin sayısı çok fazladır. Eğer yabancı arkadaşlar edinmek istiyorsanız yabancı dil özel dersleri işinize çok yarar. Bu sayede yeni insanlarla tanışabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Tüm dünyaya açılan bir arkadaş çevreniz olmuş olur. Yeni ve yabancı dostluklar pratik yapmanızı da kolaylaştırır. Üstelik pratik yapmaya özel ders alan diğer arkadaşlarınız ile de başlayabilirsiniz.

Kariyerinizde İlerleyebilirsiniz

Günümüzde neredeyse tüm meslekler için ingilizce bilmek gerekiyor. İş başvurularının şartlarında yabancı dil şart koşuluyor. Üstelik çoğunda sadece bilmek yetmiyor, akıcı bir şekilde konuşmanız da gerekiyor. İstanbul ingilizce kursu özel ders niteliğinde olduğu için sınıflarda daha az öğrenci olur. Dolayısıyla öğretmenler sizinle daha fazla iletişim halinde olur ve pratik yapma ihtimaliniz artar.

Bu da kariyerinizde ilerlemenize, rakiplerinizi geçmenize katkı sağlar. Çalışma yeriniz, sektörünüz ne olursa olsun herkes dünyaya açılmak ister. Yabancı dil öğrenirseniz dünyanın farklı ülkeleri ile ortak olabilirsiniz. Özel derslerde kariyer hayatınızda işe yarayacak meslek ingilizcesini ve terimleri de öğrenebilirsiniz.

Özgüveniniz Artar

İngilizce bilmek özgüveni de arttırır. Herhangi bir ortama girdiğinizde ingilizce konuşabilmek artık lüks olmaktan çıkmıştır. Bu yüzden bilmediğiniz zaman kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Yabancı dil özel dersleri sayesinde potansiyelinizi keşfedebilirsiniz. Özel derslerde öğretmenler sizinle daha fazla ilgilenebilir. Dolayısıyla becerilerinizi keşfetmeniz için ışık tutarlar. Hem seviyenizi öğrenebilir hem de kendi dil sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Üstelik teknoloji, inovasyon gibi farklı alanlarda kendinizi geliştirmenize de katkı sağlar. Taksim ingilizce kursu sınıflarında az öğrenci olduğu için ingilizce konuşurken utanmanıza da hiç gerek kalmaz. Daha rahat pratik yapabilir ve toplum önünde ingilizce konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz.

Sınavlara Katkı Sağlar

Yabancı dil özel ders kursu üniversite ve ALES gibi sınavlara hazırlamanıza da destek olur. Sınıflar kalabalık olmadığı için her konuyu en ince ayrıntısıyla öğrenebilir, pratik yapabilir ve sorularınızı hemen sorabilirsiniz. Kalabalık sınıflarda dersi kaçırma ihtimaliniz her zaman daha fazladır. Özel ders rahatlığında ise öğretmenler ile birebir iletişimde olabilirsiniz. Bu durum sınavları daha rahat geçmenizi sağlar.

Üstelik online ingilizce kursu ile kaliteli eğitimi evinizin konforunda alabilirsiniz. Pandemi sürecinde, tüm eğitim akışının online ortamda devam ettiği şu günlerde özel ingilizce kursları da internetten devam edebiliyor. Bu sayede ingilizce kursu almaya ara vermenize de gerek kalmaz.

İngilizce Seviye Tespitiniz Yapılır

Okullarda ingilizce eğitimi verilirken öğrenciler tespit sınavına göre sınıflara ayrılmaz. Fakat özel derse başlamadan önce öğrenciler seviye tespit sınavına tabii tutulur ve sonuçlarına göre sınıflara ayrılırlar. Bu sayede herkes kendi seviyesinde eğitim alır. Ayrıca öğrencilerin seviyelerine özel planlarda yapılır.

Bu planlar;

Writing

Speaking

Reading

Gramer

Listening

gibi alanlardaki eksiklerinizi gidermenize de yardımcı olur. Genelde sınavda benzer notları alanlar benzer konularda sıkıntı yaşar. Hepsinin aynı sınıfta toplanması daha verimli derslerin geçmesini sağlar. Zamanı efektif bir şekilde kullanırsanız da kurs sonunda ingilizceyi akıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. İngiliz Kültür Avcılar yerleşkesindeki özel ingilizce kursları herkesin seviyesine uygun olacak şekilde veriliyor.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.