İstanbul İngilizce Kursu

Dünya genelinde ortak iletişim dili olarak kullanılan İngilizce, özellikle küreselleşmenin de etkisiyle adete bir zorunluluk haline gelmiştir. İstanbul İngilizce kursu arayışı içinde olan herkes için sunduğumuz öğrenme garantili özel İngilizce ve yabancı dil eğitim programlarımız sayesinde akıcı bir şekilde yabancı bil dil konuşmaya başlayabilirsiniz.

Yabancı dil öğrenmenin temelde üç ana unsuru vardır. Bunlar; konuşma, okuma – yazma ve dinleme olarak sınıflandırılabilir. Güçlü bir gramer temeli üzerine teorik ile pratiğin birleştirildiği eğitimlerimiz tüm bu becerilerin kazandırılmasını sağlar. İstanbul İngilizce kursu tavsiyesi arayan herkesin karşılaşacağı kurslar arasında ilk sırada yer alan kursumuz seviyenize uygun eğitim programları ile dünya vatandaşı olma yolunda ilk adımı atmanızı sağlamaktadır.

İstanbul En İyi İngilizce Kursu

İstanbul gibi büyük kentlerde yabancı dil öğrenme konusunda gerçekten etkili bir sonuç verecek eğitim programlarına dahil olabileceğiniz çok sayıda kurs bulunur. Kurslar arasında en iyisini seçmek için temelde nitelikli eğitimin hangi kurs tarafından verildiğinin incelenmesi gerekecektir. Bu nedenle yabancı dil kursu seçmeden önce kursların geçmiş başarıları, eğitim kadrosu ve olanaklarının incelenmesi gerekir.

Kurumsal yabancı dil eğitim merkezi olarak İstanbul İngilizce kursu önerisi isteyen ve garantili yabancı dil eğitimi almak isteyen herkes yabancı dil kurslarımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Başta olmak üzere eğitim kurumumuzdan yabancı dil öğrenme hedeflerinize yönelik özel eğitim programlarını tercih ederek başarılı bir sonuç alabilirsiniz.  

Yabancı Dil Sınavlarına Hazırlık Kursları

Akademik yabancı dil sınavlarından yüksek puan almak özellikle mesleki kariyerinizde daima sizi öne taşıyacak önemli bir faktör olacaktır. Günümüzde yerel firmalardan kurumsal global markalara kadar hemen hemen tüm sektörler personel seçimlerinde yabancı dil bilgisini ve seviyesini temel ayırt edici unsur olarak kullanmaktadır. Uluslararası geçerliliğe sahip bu sınavlara girerek ve sınavlardan geçer bir puan alarak bu başarınızı artırmanız mümkündür.

YDS, TOEFL, IELTS, CAE, PTE, YÖK – DİL gibi ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip yabancı dil sınavlarına seviyenize göre en fazla 13 kişiden oluşan sınıflarda en iyi hocalardan hazırlık kursları alabilirsiniz. Öğrenme garantisi sayesinde geçemediğiniz seviyenin ücretsiz tekrarı da sağlanır. İngilizce kursu İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında kurumsal niteliğe sahip kurs arayan herkes için etkili çözüm önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Kurumsal İş İngilizcesi ve Özel İngilizce Dersleri

Kurumsal İngilizce eğitimleri özellikle firmaların şirket içi eğitimlerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yıllardır deneyimli uzman kadromuz ile birçok kurumsal şirketin çalışanları ve yönetici kadroları dahil olmak üzere personellerine verdiğimiz yabancı dil eğitimleri kurumsal başarıya doğrudan etki sağlamıştır.

Çalışanlarının yabancı dil yeteneklerini geliştirmek ve firma faaliyetlerini uluslararası düzeyde sunmak için eğitim programları düzenleyen birçok firma ile yabancı dil konusunda işbirliği yapmaya devam ediyoruz.

 • Yabancı dilde resmi yazışma ve telefonla akıcı konuşma.
 • Etkili yabancı dilde sunum yapabilme.
 • Pazarlama ve rapor hazırlama.
 • Yabancı dil toplantı ve iş görüşmesi pratikleri vb.

Eğitim sonrasında bunlar ve benzeri daha pek çok farklı kazanım elde edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Özel İngilizce Kursları

Yabancı dil eğitiminin en temel unsuru erken yaşlarda belirli bir teorik temel üzerine inşa ederek gelmektir. Pedagojik formasyon eğitimine sahip ve deneyimli eğitimcilerimiz tarafından çocuklar için oluşturulan özel sınıflarda İstanbul İngilizce kursu olarak yabancı dil eğitimleri vermeye devam ediyoruz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.