Sıfırdan Almanca Kursu

Sıfırdan Almanca Kursu

İngilizce, İspanyolca ve Fransızcanın ardından dünya genelinde yaygın olarak kullanılan dillerden biri olan Almanca, sıfırdan Almanca kursu ile çok kısa bir sürede öğrenilebilir. Özel durumlar veya Avrupa’nın en güçlü ekonomilerinden birine sahip ülkesi Almanya ile iş yapmak ya da Alman merkezli kurumsal firmalarda kariyer yapmak için Almanca eğitimi alabilirisiniz. İş olanakları ve zengin kültürel yapısıyla her zaman dünyanın en gözde ülkelerinden biri olan Almanya, iş fırsatları konusunda önemli bir yere de sahiptir. 

Gençlerin erken yaşlarından itibaren İngilizcenin yanı sıra Almanca gibi ikinci bir dille gelecek hedeflerinde başarılı bir kariyer fırsatı elde etmeleri mümkündür. A1 seviye Almanca kurslarımıza katılarak başlangıç seviyesinden itibaren sıfırdan yepyeni bir dili etkili biçimde en kısa sürede öğrenmeniz mümkündür. 

Almanca A1 Seviye Kursu 

A1 ve C2 seviyesindeki standart yabancı dil kursları arasında Almanca için de benzer eğitim programları uygulanır. Seviyenize göre ister başlangıç düzeyi A1’den başlayarak sıfırdan yepyeni bir dil öğrenmeniz mümkündür. Öte yandan belirli bir temele sahip ancak dil bilgisini ve konuşma pratiğini geliştirmek isteyen kişiler için de Almanca eğitim kurslarımızın tüm olanaklarını kullanarak eğitim fırsatını değerlendirebilirsiniz. 

Almanca kurslarımızdan yararlanarak:

Seviyenize ve hedeflerinize göre özel eğitim programlarından herhangi birini tercih ederek Almanca dilbilgisi ve konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Almanca A1 kursu ile sıfırdan yeni bir dili öğrenerek kademe kademe kendinizi geliştirebilirsiniz. 

Almancayı Pratik ve Hızlı Şekilde Öğrenin 

Yeni bir dil öğrenmenin en hızlı ve etkili yolu pratik yapmaktır. Ancak sağlam temeller üzerine oturtulmayan ve genel gramer ve teorik altyapısını bilmeden herhangi bir dili öğrenmek mümkün olmayacaktır. Özellikle kariyer veya eğitim hedefiyle Almanca öğrenmek isteyenler için düzenli olarak devam eden seviye kurslarımıza katılmaları tavsiye edilir. 

Türkiye ve Almanya arasında yer alan iş olanakları, eğitim fırsatları ve Almanya’da yaşama fırsatının kazanılması için Sıfırdan Almanca kursu olarak uzman eğitimci kadromuz ve hızlandırılmış A1 seviye kurslarımız ile seviyenize en uygun eğitim programını uyguluyoruz. 

Almanca Aile Birleşimi SD1 Sertifikası Hazırlık Kursu 

Ülkemizde çoğu zaman Almanca öğrenmedeki temel hedef aile birleşimi içindir. Almanya’da yaşayan eşlerinin yanına taşınmak isteyenlerin sahip olması gereken SD1 yani Start Deutsch 1 sınavından başarı sağlanmasıdır. En temel düzeyde günlük konuşma, okuma, yazma gibi becerilerin test edildiği sınav son derece kolaydır. Ancak temel düzeyde sıfırdan bir A1 seviye eğitim alınması gerekir. 

Sıfırdan Almanca eğitimlerimizden yararlanarak aile birleşimi sınavlarına yönelik temel düzeyde Almanca eğitimi alabilir veya daha profesyonel hedefler için ileri düzey Almanca eğitim programlarımıza katılarak hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Sıfırdan Almanca ve Yabancı Dil Eğitim Kursu

Yabancı dil eğitiminin niteliği günümüzde birçok açıdan şekil değiştirmiştir. Özellikle İngilizcenin çoğu zaman ayırt edici bir özellik olmaması ikinci dil öğrenme ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Almanca ise iş ve eğitim yaşamında dünyada önemli bir konumda yer alması Almanca öğrenmenin büyük ölçüde başarılı bir kariyer hedefi için önemini artırmıştır.

Yabancı dil eğitiminde yılları aşan tecrübemiz ve uzman eğitimci kadromuzla yanınızda olmaya devam ediyoruz. Sıfırdan Almanca kursu başta olmak üzere yabancı dil öğrenme hedefleriniz için her seviye ve yaş grubuna uygun nitelikli yabancı dil eğitim programlarımızla destek sunuyoruz. Almanca eğitimlerimizi tercih ederek sıfırdan yeni bir dil üzerinde uzmanlaşın. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Avcılar İngiliz Kültür
  Alanında uzman eğitmenler ile Avrupa Dil Pasaportu’na sahip olabileceğiniz Avcılar İngilizce Kursu deyince ilk akla gelen dil eğitim merkezi
  © 2023 Avcılar İngiliz Kültür . All rights reserved.

  Sizi Arayalım

  Kampanyalar ve eğitimler hakkında bilgi için lütfen formu doldurunuz.